ŞAH LOJİSTİK

FİLOMUZ

MAKEDONYA NAKLİYE

Uluslararası nakliye alanında uzun soluklu çalışmalarımızdan kaynaklı olarak son derece önemli...

KOMPLE TAŞIMACILIK

HAKKIMIZDA

Taşımacılık sektörüne ilk adım attığımız günden günümüze kadar uzanan süreçte uluslararası...

FRİGO

FRİGO TAŞIMACILIK

Makedonya frigo nakliye konusunda uzun süre alt yapı çalışmaları yaptıktan sonra faaliyetlerine...

FRİGO

AĞIR NAKLİYAT

Makedonya Nakliye ile kaliteli hizmetimiz gereği tüm yüklerinize özen göstererek filolarımızla başarılı işler ortaya çıkarıyoruz.

FRİGO

VİZYON MİSYON

Makedonya nakliye konusunda ülke çapında lider lojistik kuruluşu olma yolunda hedeflerimiz...

FRİGO

PARSİYEL NAKLİYE

Makedonya nakliye alanında oldukça önemli bir paya sahip bulunan parsiyel taşımacılık, son derece...

Makedonya Parsiyel Nakliye Nasıl Yapılır?

Taşımacılık sektörüne ilk adım attığımız günden günümüze kadar uzanan süreçte uluslararası alanda oldukça geliştirdiğimiz faaliyet alanlarımıza Makedonya nakliye çalışmalarını da ekleyerek Türkiye ile Makedonya arasında devam etmekte olan ticarete bağlı olarak ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarımızı başlatmış bulunuyoruz. Uluslararası nakliye alanında uzun soluklu çalışmalarımızdan kaynaklı olarak son derece önemli tecrübelere sahip bulunan firmamız Şah Lojistik, Makedonya’ya komple tır taşımacılığının yanı sıra parsiyel yük nakliyesi, konteyner taşımacılığı, gabari dışı ağrı nakliyat ve frigo tır nakliyesi gibi bir çok kolda lojistik çalışmaları yapmakta, araç filosunda bulunan her türlü yükü taşıma kapasitesi ve özelliğine sahip yüksek modelli tırları ile kesintisiz hizmet sunmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışını vazgeçilmez prensipleri arasında öncelikli sırada tutan kuruluşumuz içinde bulunduğu taşımacılık sektörünün gereksinimleri ve olmazsa olmaz kurallarının farkındalığı ile çalışmalar yapmakta, hizmette kaliteyi ve çalışmada disiplin ve ciddiyeti asla geri planda bırakmamaktadır. Yapmakta olduğumuz özverili çalışmalarımız neticesinde Makedonya çalışan nakliye firmaları arasında önemli bir konumda bulunuyor, çalışmalarımızın kalitesinden dolayı müşterilerimizden sürekli olarak takdir ve teşekkür bildirimleri alıyoruz. Sahip olduğumuz C2 yetki belgemiz, CMR sigortamız, Uluslararası Nakliyeciler Derneği üyeliğimiz ve yüksek modelli öz mal ve kiralık araçlarımızla hizmet vermekte olduğumuz nakliye sektöründe yapmış olduğumuz taşıma çalışmalarımızı deneyimli personellerimiz ile sürdürmekte, taşıdığımız yüklerin hassasiyet derecelerinin farkında olarak son derece dikkatli ve titiz çalışmalar yapmaktayız. Makedonya nakliye çalışmalarımızın yanı sıra gümrükleme, depolama ve acentelik hizmetlerimizde mevcut olup, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda gümrükleme hizmetlerinin yanı sıra Makedonya da acentelik ve spedisyon hizmetleri de verebilmekteyiz. Yeni gelişmekte olan ülkeler arasında bulunan Makedonya da yatırım yapmakta olan Türk firmaları ve girişimcilerimiz ile istişare ve işbirliğimiz çerçevesinde bir çok proje işin nakliye safhasını firmamız Şah Lojistik gerçekleştirmekte olduğundan sektöre oldukça hakim bulunuyor, gelişen süre zarfında ortaya çıkan yeni proje işlerde aranan ve tercih edilen sayılı nakliye kuruluşu arasında yer alıyoruz. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı lojistik faaliyetlerinde bulunan şirketimiz sektörde mücadele eden kurumsal kimlikli nadir kuruluşlar arasından biri olmamızın gururunu yaşıyoruz.  

Hem tırı hem de içindeki malınızı CMR sigortası yaptırarak garanti altına alan firma olası kaza esnasında oluşan maddi zararın karşılanmasını sağlamaktadır. Kendi standartlarından taviz vermeden çalışan firma Özbekistan nakliye konusunda oldukça başarılıdır. Müşteri odaklı olarak çalışan ekip müşterinin isteklerini göz önünde bulundurur. Diğer parsiyel nakliye yapan firmalara göre frigo nakliyesinde öncü olan Şah Lojistik firması çok uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Özbekistan'ın birçok şehrine ithalat ve ihracat ürünlerinin taşınmasına yardımcı olan firma deneyimli kişilerle çalışmaktadır. Ağır nakliyat konusunda da sizlere yardımcı olan firma Semerkant, Buhara, Andican gibi farklı şehirlere her hafta taşımacılık yaparak malınızı verdiğiniz adrese teslim etmektedir.

Türkiye - Makedonya seferlerini yaptığımız iller:
Mersin, Adana, Kayseri, Gaziantep, Konya, Ankara, İstanbul, İzmir, Osmaniye, Antalya, Aydın, Kocaeli, Çorlu, Kastamonu.