makedonya nakliye

Makedonya karayolu nakliye çalışmalarını kararlılıkla sürdürmeye devam eden firmamız uzun yıllar öncesinden günümüze uzanan bilgi birikim ve tecrübeleri ile taşımacılık sektöründe varlığını devam ettirmektedir. Türkiye'nin tüm şehirlerinden Makedonya'nın başta Üsküp olmak üzere tüm şehirlerine ihracat yük taşıma çalışmaları yapan kuruluşumuz sahip olduğu yetki belgesi ve araç filosunda bulunan her türlü yükü taşımaya uygun tipte araçları ile kesintisiz lojistik hizmeti sunmaktadır.

Karayolu komple tır taşımacılığının  yanı sıra İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakalarında bulunan depolarımızdan haftanın belirli günleri çıkış yapmak suretiyle parsiyel yük taşımacılığımızın bulunduğu Makedonya'da bulunan acentelerimiz ile işbirliğimiz ve koordineli çalışmalarımız neticesinde sorunsuz kargo hizmeti sunabilmekteyiz. Parsiyel yükler ülkemizde bulundukları adreslerden alınabildiği gibi depomuza teslim gönderi şeklinde de kabul edilmekte, Makedonya da teslimatlar alıcı firmaların talepleri doğrultusunda gümrük teslimi veya adrese kapı teslimi şeklinde de yapılmakta, ayrıca Makedonya gümrük işlemlerini de gerçekleştire bilmekteyiz.

Türkiye Makedonya arası ihracat içerikli her türlü kuru yük, soğuk zincir ürünler, donmuş gıda maddeleri, et ve süt mamülleri ile kimyevi maddelerin taşınmasının yanı sıra gabari dışı ağır nakliyat yükleri ile konteyner nakliye hizmetleri de sunuyoruz. Makedonya'dan ülkemize ithalat yüklerin taşınması ve Türkiye üzerinden üçüncü ülkelere transit yük nakliyesi hizmetleri de bulunan firmamız tüm taşımalarda sefer yapan araçları cmr sigortası kapsamında hareket ettirmekte, taşınan yüklerin sigorta ile güvence altına alınmasını sağlamaktadır.

Makedonya'ya taşınmakta olan yükleri maksimum 24 tona kadar yükleyebiliyor, güzergah olarak genellikle Yunanistan üzeri yolu tercih ediyoruz. Çıkış kapısı olarak İpsala sınır kapısını kullanıyor, sınır kapısı geçişlerinde herhangi bir beklemeye mahal vermeden 24 saat gibi kısa bir süre içerisinde yükün teslim edilmesi gereken adrese ulaşmasını sağlıyoruz. Birçok Avrupa ülkesine yapmakta olduğumuz lojistik faaliyetlerimizde olduğu gibi Makedonya hattında da Türk plaka tırlarımızın yanı sıra acentelerimize bağlı çalışan çok sayıda Makedonya plakalı tırlar ile de özellikle ihraç kayıtlı yüklerin taşınması işlemlerini gerçekleştiriyoruz. 

Makedonya çalışan nakliye firmaları arasında özel bir konuma sahip bulunan firmamız özellikle Üsküp şehri özelinde yatırım yapmış olan bir çok Türk firmasının proje kapsamında bulunan işlerine tır organizasyonları yapmaktayız. İşimize duyduğumuz saygı çerçevesinde son derece öz verili çalışmalarımız deneyimli personellerimizin desteği ve katkıları ile kesintiye uğramaksızın devam etmektedir.