ŞAH LOJİSTİK

HAKKIMIZDA

Taşımacılık sektörüne ilk adım attığımız günden günümüze kadar uzanan süreçte uluslararası alanda oldukça geliştirdiğimiz faaliyet alanlarımıza Makedonya nakliye çalışmalarını da ekleyerek Türkiye ile Makedonya arasında devam etmekte olan ticarete bağlı olarak ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarımızı başlatmış bulunuyoruz.

Uluslararası nakliye alanında uzun soluklu çalışmalarımızdan kaynaklı olarak son derece önemli tecrübelere sahip bulunan firmamız Şah Lojistik, Makedonya’ya komple tır taşımacılığının yanı sıra parsiyel yük nakliyesi, konteyner taşımacılığı, gabari dışı ağrı nakliyat ve frigo tır nakliyesi gibi bir çok kolda lojistik çalışmaları yapmakta, araç filosunda bulunan her türlü yükü taşıma kapasitesi ve özelliğine sahip yüksek modelli tırları ile kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Kaliteli hizmet anlayışını vazgeçilmez prensipleri arasında öncelikli sırada tutan kuruluşumuz içinde bulunduğu taşımacılık sektörünün gereksinimleri ve olmazsa olmaz kurallarının farkındalığı ile çalışmalar yapmakta, hizmette kaliteyi ve çalışmada disiplin ve ciddiyeti asla geri planda bırakmamaktadır. Yapmakta olduğumuz özverili çalışmalarımız neticesinde Makedonya çalışan nakliye firmaları arasında önemli bir konumda bulunuyor, çalışmalarımızın kalitesinden dolayı müşterilerimizden sürekli olarak takdir ve teşekkür bildirimleri alıyoruz.

Sahip olduğumuz C2 yetki belgemiz, CMR sigortamız, Uluslararası Nakliyeciler Derneği üyeliğimiz ve yüksek modelli öz mal ve kiralık araçlarımızla hizmet vermekte olduğumuz nakliye sektöründe yapmış olduğumuz taşıma çalışmalarımızı deneyimli personellerimiz ile sürdürmekte, taşıdığımız yüklerin hassasiyet derecelerinin farkında olarak son derece dikkatli ve titiz çalışmalar yapmaktayız.

Makedonya nakliye çalışmalarımızın yanı sıra gümrükleme, depolama ve acentelik hizmetlerimizde mevcut olup, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda gümrükleme hizmetlerinin yanı sıra Makedonya da acentelik ve spedisyon hizmetleri de verebilmekteyiz.

Yeni gelişmekte olan ülkeler arasında bulunan Makedonya da yatırım yapmakta olan Türk firmaları ve girişimcilerimiz ile istişare ve işbirliğimiz çerçevesinde bir çok proje işin nakliye safhasını firmamız Şah Lojistik gerçekleştirmekte olduğundan sektöre oldukça hakim bulunuyor, gelişen süre zarfında ortaya çıkan yeni proje işlerde aranan ve tercih edilen sayılı nakliye kuruluşu arasında yer alıyoruz. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı lojistik faaliyetlerinde bulunan şirketimiz sektörde mücadele eden kurumsal kimlikli nadir kuruluşlar arasından biri olmamızın gururunu yaşıyoruz.