ŞAH LOJİSTİK

FRİGO NAKLİYE

Makedonya frigo nakliye konusunda uzun süre alt yapı çalışmaları yaptıktan sonra faaliyetlerine başlayan firmamız Şah Lojistik ülkemizde üretilmekte olan her türlü yaş sebze meyve, et, balık ve süt ürünleri, kimyevi maddeler ve soğuk zincir ürünlerin Makedonya’ya nakliyesini frigo dorseli tırlar ile gerçekleştirmektedir. Eksi 18 derece soğukluktan artı 25 derece sıcaklıpa kadar ayarlanabilir soğutucuları bulunan tırlarımız ile bu dereceler arasında taşınması gereken tüm ürünlerin taşınmasını ısı muhafazası yapılarak sağlayabilmekteyiz.

Makedonya frigo nakliye çalışmalarımızda izlediğimiz güzergah genellikle Yunanistan üzeri olup araçlarımız İpsala sınır kapısından Türkiye çıkışını sağlamaktadır. Frigo tır taşımacılığı kuru yük taşımacılığına göre çok daha özen ve titizlik gerektiren bir alan olduğundan taşıma süresi boyunca taşınan ürünlerin bozulma ve deformasyona uğramaması için ısı takibi amacıyla dorse içerisine yerleştirilen casus adı verilen cihazlarla sürekli kontrol edilmekte, olası arıza veya sorunlarda anında müdahale edilmektedir.

Mersin, Adana, Antalya gibi sahil şehirlerimizden yoğun olarak taşınan narenciye başta olmak üzere birçok yaş sebze ve meyve türlerinin Makedonya’ya nakliyesinde Türkiye çıkışında doktor analizi yapılmaktadır. Analiz ücreti nakliye tutarlarının dışında ayrıyeten ödenmekte olup bu tutarlar müşterilerimize makbuz mukabilinde ibraz edilerek tahsil edilmektedir.

Mersin merkezli kurulmuş olan firmamızın yine Mersin’de bulunan araç filosuna bağlı frigo dorse tırlar Türk ve yabancı plakalı araçlardan oluşmaktadır. Frigo nakliye hizmeti veren araçlarımız genellikle yüksek modelli tırlardan oluşmakta, araçlarımızı kullanan şoförlerimiz uzun yıllar bu alanda hizmet vermiş olan son derece deneyimli arkadaşlarımızdan oluşmaktadır.

Makedonya frigo nakliye çalışmalarını karayolu nakliye gereklilikleri ve yönetmeliğine uygun olarak yapmakta olan firmamız Şah Lojistik, sahip olduğu taşıma yetki belgesi bünyesinde bulunan CMR sigortası kapsamında yük taşıyan tırları ile gerçekleştirmektedir. Sürekli olarak görev başında bulunan deneyimli operasyon ekibimiz firmamıza yazılı veya sözlü olarak gelen her türlü frigo yük taşıma talebine kısa sürede yanıt veriyor, müşteri beklentilerini karşılayacak navlun teklifleri ve danışmanlık bilgileri sunmaktadır.

Transit ve ihracat kapsamlı her nevi frigo nakliye taleplerini anında değerlendirerek makul teklifler sunan firmamız Makedonya ihracat frigo nakliye alanında başarılı çalışmalara imza atmakta, müşteri memnuniyetine bağlı kalarak yapılan çalışmalardan önemli oranda beğeni ve takdir ifadeleri almaktadır.