ŞAH LOJİSTİK

AĞIR NAKLİYAT

Makedonya nakliye çalışmaları yapan firmalar arasında başarılı çalışmaları ile dikkat çeken kuruluşumuz Şah Lojistik Makedonya’ya komple tır taşımacılığı, parsiyel nakliye ve frigo tır nakiyesi gibi alanlara son olarak ağır nakliyat çalışmalarını da eklemiştir. Uzun süren alt yapı çalışmalarından sonra ağır nakliye alanına hızlı bir giriş yapan firmamız Türkiye’den Makedonya’ya taşınmakta olan gabari dışı ağır nakliyat kapsamında bulunan yüklerin taşınması işlemlerini de gerçekleştirmeye başlamıştır.

Ülkemizin son yıllarda üzerinde önemle durduğu ağır sanayi hamleleri meyvelerini vermeye başlamış, sanayicilerimizin üretmekte olduğu ağır sanayi yükleri önce iç piyasa da sonrasında da uluslararası alanda boy göstermeye başlamıştır. Gabari dışı ağır nakliye grubunda bulunan bu ürünler bir çok Avrupa ülkesine olduğu gibi Makedonya’ya da önemli oranda satışları gerçekleşmektedir. Satışı yapılan bu ağır nakliye yüklerinin Makedonya’ya ulaştırılmasında oldukça etkin bir rol üstlenen firmamız araç filosunda bulunan uzamalı ve havuzlu lowbed dorseli ağır nakliyat araçları ile tonaj ve ölçü bakımından gabari dışı bulunan her türlü ağır nakliyat yükünün taşınması işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Makedonya ağır nakliyat çalışmalarımızda kullanmakta olduğumuz lowbed dorseli tırlarımız C2 yetki belgesi bünyesinde CMR sigortası kapsamında karayolu izin belgeli ve öncü araçlar nezaret ve kontrolünde oldukça sağlıklı nakliye hizmeti sunmaktadır. Türkiye’den Makedonya’ya ihracatı yapılan her türlü iş makinası, gemi ve yatlar, beton santralleri, kule vinçler ve boru hatlarını taşıma kapasitesine sahip lowbed araçları ile hizmet sunmaya devam eden firmamız Şah Lojistik Makedonya çalışan ağır nakliye firmaları arasında tercih edilen nadir nakliye kuruluşları arasında yer almaktadır.

Çeyrek asra yakın bir süredir nakliye sektöründe hizmetlerini sürdüren firmamız müşteri  memnuniyeti odaklı çalışmalar yaptığından kaliteli hizmet sunma anlayışından ödün vermeden hizmet sunmakta, buna karşılık müşterilerinden olumlu yönde geri bildirimler almaktadır. Makedonya ağır nakliyat çalışmaları ile ilgili gelen talepleri deneyimli ve uzman operasyon ekibi ile anında cevaplandıran firmamız beklentileri karşılayacak uygun taşıma navlun teklifleri sunmaktadır. Makedonya gabari dışı ağır nakliye hattında hizmet sunduğumuz müşteri portföyümüzde sizleri de görmekten son derece memnuniyet duyacağız.