Macaristan nakliye

Macaristan, ülkemizin doğu Avrupa ülkeleri arasında en fazla ihracat ve ithalat çalışmaları yaptığı ülkelerin ilk sıralarında yer almaktadır. Gerek ülkemizden her türlü taşınabilir ürün ihracatı, gerek Macaristan’dan ülkemize ithalat çalışmaları orta düzeyin bir hayli üzerinde bir kapasiteye sahip bulunmaktadır. Bu vesile ile yoğun talep gören taşımacılık faaliyetleri sürekli ön plana çıkmaktadır.

Türkiye Macaristan arası kapsamlı lojistik çalışmaları yapan nadir kuruluşlar arasında yer alan firmamız taşınabilir her türlü yükün Macaristan’ın tüm bölgelerine ulaştırılmasını sağlamaktadır. Komple tır taşımacılığı ve parsiyel nakliye çalışmalarını düzenli olarak yapan firmamız uluslararası yük taşıma yetki belgesi bünyesinde geniş araç filosunda bulunan her türlü yükü taşımaktayız.

 uygun nakliye araçları ile kesintisiz hizmet sunmaya devam etmektedir. Taşımacılığın yanı sıra gümrükleme ve depolama hizmetleri de sunan firmamız Macaristan’da bulunan iş ortaklarımız ve acenteliklerimizle sorunsuz taşıma hizmeti veriyor.

Her nevi kuru yükün taşınmasının yanı sıra gabari dışı ağır nakliyat, frigo tır nakliyesi ve konteyner nakliye çalışmaları da bulunan kuruluşumuz uluslar arası nakliyeciler derneği üyesidir. Geçmişten günümüze uzanan yolculuğunda önemli aşamalar kaydeden firmamız sektörde edindiği kazanımlarının yine sektörde kullanarak kapasitesini her geçen gün büyütüp geliştiriyor, yaptığı önemli projeler neticesinde müşteri memnuniyeti kazanmanın gururu ile çalışmalarını sürdürüyor. 

 Macaristan çalışan nakliye firmaları içerisinde hatırı sayılır bir konumda bulunuyor olmamızın verdiği öz güven ile lojistik çalışmalarımızı devam ettiriyor, son model araçlarımız, deneyimli sürücülerimiz ve uzman operasyon ekibimiz ile kurumsallaşma yolunda emin adımlarla yürüyoruz.

Yurtiçi Nakliye

Macaristan’dan Orta doğu ve Asya ülkelerine gönderimi yapılan her türlü yükün Türkiye üzerinden üçüncü ülke kapsamında transit olarak taşınması işlemlerini de Türk ve yabancı plakalı araçlarla aktarmalı veya direk servis şeklinde yapabilen firmamız tüm nakliye çalışmalarını cmr sigortaları bulunan tırlar ile güvenilir şekilde gerçekleştirmektedir.

Macaristan’ın başta başkent Budapeşte olmak üzere tüm şehirlerine gönderilmesi planlanan parsiyel ve kargo kapsamında ki yükler İstanbul’da bulunan parsiyel depolarımızdan hareketle Macaristan’a ulaştırılmakta, taşınan yükler müşteri tercihine göre varış yapılan şehirlerde gümrük noktaları veya adreslere kapı teslimi olarak indirilmektedir.

Tüm yük taşıma taleplerinizi bildirebileceğiniz mail ve telefonları sürekli aktif halde bulunan firmamız Şah Lojistik, her an görev başında hazır bulunan ekibi vasıtası ile taleplerinize en kısa sürede enuygun koşullarda nakliye teklifi verebilmektedir.

Kırgızistan NAKLİYAT