Lübnan Nakliye

Şah Lojistik Firmasının Lübnan Nakliyat Hizmetinin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Tam zamanında malı teslim etme garantisi veren Şah Lojistik sizlere güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Yaptığı faaliyetlerle Lübnan Nakliyat hizmetinde öncü firmalardan biri olmayı başarmıştır. lübnan denizyolu taşımacılığı Uluslararası alanda ağır nakliyat hizmetinde oldukça ileri olan firma sizlere en modern araçlarla ve en deneyimli personellerle hizmet sunmaktadır.

Lübnan Nakliye parsiyel ve ağır yük nakliyesi dışında iş makinası taşımacılığı hizmeti de firmamız tarafından profesyonel kadro ile verilmektedir.

Müşteriyle uzun vadede kalıcı ilişkiler kurmayı amaçlayan Şah Lojistik müşterilerin istekleri doğrultusunda faaliyetlerini yapmaktadır. Parsiyel, grupaj ve parça nakliyat hizmetini en iyi şekilde yerine getiren firma Lübnan'a haftanın belirli günlerinde denizyolu roro ve gemi ile gitmektedir. Alanında eğitim almış uzman kişilerle birlikte yıllardır hizmet vererek deneyim kazanan firma Lübnan'a taşımacılık hizmeti sağlamaktadır.

Lübnan Gemi Nakliyesi Hizmetleri Nelerdir?

İthalat ve ihracat sektöründe taşımacılık yaparak önemli bir katkıda bulunan Şah Lojistik tam donanımlı modern araçlarla hizmet vermektedir. Hem malı taşıyan tırın hem de malınızın yolculuk esnasında hasar görmesi durumunda CMR sigortası ile teminat sağlayan firma sizlere sorunsuz bir nakliyat hizmeti sağlar.

Lübnan nakliyat, ağır nakliyat, roro, gabari dışı yük ve lowbed hizmeti vermektedir. Yükünüzü geniş tır ve frigo nakliye dorselerle taşıyan firma ayrıca büyük kamyonlara da sahiptir. Firma Lübnan’da Beyrut, Trablusşam, Zahle, Sayda, Sur, Nebatiye ve Biblos illerine çok kısa sürede ulaşarak yükü verilen adrese teslim eder.

Kara yolu nakliyesinin yanı sıra ağır yükleri gemilerle de taşıyan firma Lübnan'a düzenli olarak taze ve donmuş gıda, balık, deniz ürünü nakliyesi yapmaktadır. Gemi nakliyesinde öncü olan firma gemilerle kargo ve konteyner da taşımaktadır. 

İstemiş olduğunuz Mersin-Konya-Mersin 1 x 40 HC – 0-24 ton İhracat taşıma fiyat teklifimiz aşağıda bilgilerinize sunulmuştur ; Teklifimiz  Vermiş olduğunuz detaylara istinaden Mersin-Konya(Konya-Afyon 45.km)-Mersin 1 x 40 HC 0-24 TON taşıma fiyat teklifimiz ; 1.500 tl+kdv Teklifimizi değerlendirmenize sunar değerli siparişlerinizi bekleriz. Olumlu olumsuz dönüşleriniz rica olunur İstanbul’dan Beyrut’a kara yoluyla teslim şeklinde yapacağımız PVC Folyo ihracatı ile ilgili nakliye fiyatına ihtiyacımız bulunmaktadır. Aşağıda detaylandırdığımız 3 ayrı varyasyon için de fiyat vermenizi rica ederiz. seçenek : 120x80x95 ebatlarında Brüt :500 kg. Net :480 kg     1 palet seçenek : 120x80x95 ebatlarında Brüt :500 kg. Net :480 kg     2 palet seçenek : 120x80x130 ebatlarında Brüt :745 kg. Net :720 kg    1 palet  Aşağıda detayları verilen komple tır yüklememiz hazırdır. Navlun fiyatınızı tüm masrafları dahil rica ederiz lütfen. Yükleme         : Gaziantep Varış   : Beyrut Tonaj  : 24 ton Mal cinsi   Kuru gıda