Lübnan Frigo Nakliye

Lübnan lojistik taşımalarınızın güvenli, zamanında ve daha minimum sürede ekonomik olarak müşterilerimize ulaşmasını ilke edinmiş müşterilerimizin her türlü memnuniyeti odaklı hizmet vermek, uzun vadede kalıcı ilişkiler bilinci içerisindedir. Lübnan'a nakliye konusunda göstermiş olduğumuz özen, teknolojiye paralel bir alt yapı ile donatılmış araç ve uzman personellerimiz sayesinde uluslararası bazda Lübnan ağır nakliyat konusunda öncü firma olmaya adayız.

şah lojistik Hizmete sunacığımız araçlarımız Lübnan ve tüm illerine ithalat ve ihracat taleplerine cevap verebilecek donanıma sahip olup, hasarlarını teminat altına alabilmek için, CMR sigortası ile nakliye sigortası kapsamında yapılmaktadır. şah lojistik Lübnan'na her hafta belirli günlerde parça, grupaj, lübnan parsiyel nakliye taşimalarımızda aralıksız devam etmektedir. Firmamız, yüklerinizi Lübnan'na uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşımaktadır. şah lojistik lübnan frigo nakliye firmaları arasında yerini alan şirketimiz yüklerinizi son model tır ve frigo dorseler ile taşımaktadır. Lübnan nakliye konusunda bir telefon kadar yakın standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışı ile ürünlerinizi tır CMR sigortası teminatı altında güven ile taşımaktadır.

Avrupa ülkeleri, Balkan Ülkeleri , Türkiye Cumhuriyetleri Rusya ve diğer Asya Ülkelerine yapılan ihracat ve bu ülkelerden yapılan ithalat işlemlerinizi eğitimli deneyimli ve tecrübeli personelimizle müşteri odaklı gerçekleştirmekteyiz

Bu konudaki hedefimiz en mükemmel servisi en uygun navluna size sunabilmektir. ayrıca lübnan ağır nakliyat, gabari dışı yük ve lowbet taşımalarında firmamız yılların verdiği deneyimle hizmet vermektedir 

Aşağıda detayları verilen gönderi için parsiyel kara taşıması gerçekleştirilecektir. Tekliflerinizin en geç 04.01.2017 saat 14:00’e kadar en erken toplama ve transit süre bildirimi ile ileltimesini rica ederim.