litvanya nakliye

Baltık denizine sahili bulunan kuzey Avrupa ülkelerinden Litvanya ile nakliye çalışmalarımız normal düzeyde seyretmektedir. Özellikle karayolu nakliyesi çalışmaları düzenli olarak yapılan Litvanya’ya ülkemizde üretilmekte olan her türlü ürünün ihracatı yapılabilmektedir. Litvanya ihracat nakliye çalışmalarımız ithalat destekli olarak devam etmekte, ayrıca Orta doğu ve Asya ülkelerine gönderilen ürünlerin Türkiye üzerinden transit geçişli olarak taşınması işlemlerini de gerçekleştirebilmekteyiz.

Kırgızistan NAKLİYAT

Litvanya çalışan nakliye firmaları içerisinde en düzenli lojistik hizmeti veren sayılı kuruluş arasında yer alan firmamız Şah Lojistik yirmi yıldan fazla bir zamandır Avrupa hattında başarılı işlere imza attığı gibi Türkiye Litvanya arası ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarında da önemli ölçüde hizmet sunmaktadır.

Taşımacılık sektörünün olmazsa olmaz kurallarının başında takip konusu gelmektedir. Uzun yıllar sektörde çalışmalar yapan firmamız bu konuya özellikle hassasiyet göstermekte, yükleme yapan araçların Litvanya’da teslim adresine varışına kadar gelişen süreci oldukça yakından takip ederek sevkiyat esnasında olası muhtemel sorunların yaşanmasına müsaade etmeden teslimatları sağlamaktadır.

Litvanya’ya komple tır çalışmalarımızı Türk ve yabancı plakalı araçlarımızla gerçekleştiriyor, aynı zamanda İstanbul depolarımızdan haftalık düzenli çıkışlarla parsiyel yük taşıma hizmetleri de veriyoruz. Parsiyel yükler bulundukları adresten alındıkları gibi depomuza gönderilme seçenekleri de mevcuttur. Teslimatlar Litvanya’da gümrük noktalarına veya müşteri tercihine göre teslimatın yapılacağı adrese kadar ulaştırılabilmektedir.

Konteyner Vagon Nakliye

Mersin merkezli kurulmuş olan Şah Lojistik başta İstanbul olmak üzere Ankara, İzmir, Konya, Antalya ve Gaziantep gibi illerimizde şube ve irtibat ofisleri bulunmakta, ayrıca yurt dışında bir çok ülkede acenteliklerimiz ile sürekli olarak irtibat halinde organizasyonlar yapmaktayız.

Araç filomuzda bulunan tırlarımız her türlü yükü taşımaya uygun model ve kapasiteye sahip bulunduğundan Litvanya’ya kuru yük taşımacılığının yanı sıra lowbed dorseli tırlarımızla gabari dışı ağır nakliyat, soğutuculu dorselerimizle frigo tır nakliyesi, açık kasa araçlarımızla çıkıntılı yükler ve konteyner nakliyesi gibi lojistik hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Litvanya nakliye çalışmalarımızda kullandığımız araçlarımız genellikle yüksek model ve bakımlı tırlardan oluşmakta, sürücülerimiz Avrupa’nın tüm yollarına hakim bir şekilde oldukça tecrübelidirler. Araçlarımızın kalitesi ve sürücülerimizin tecrübeleri ile yaptığımız taşıma işlemlerini olabilecek en kısa sürede neticelendirebiliyor, olması gereken zaman zarfı içerisinde varış noktalarına teslimatları sağlıyoruz.