KIBRIS NAKLİYAT

ŞAH LOJİSTİK

Kuzey Kıbrıs Nakliye Hizmetlerimiz

Kuzey Kıbrıs’a nakliye alanında ki çalışmalarını hız kesmeden sürdürmekte olan firmamız Kıbrıs Nakliyat, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne yapılmakta olan ihracat ve ithalat  taşımalarında hizmetlerine devam etmektedir.

Firmamız , tüm Avrupa ve Asya ülkelerinden Kıbrıs’a taşınması planlanan üçüncü ülke ithalat taşımaları ile, Türkiye’nin özellikle liman şehirleri olmak üzere birçok şehrinden ihracat ve transit kapsamlı komple ve parsiyel yüklerinizi, Kuzey Kıbrıs’ın tüm şehirlerine nakliyesini gerçekleştirmektedir.

Kuzey Kıbrıs’a Komple Tır taşımacılığının yanı sıra yoğun şekilde talep gören parsiyel taşıma taleplerine karşılık verebilmek adına  İstanbul ve Mersin’de kurulu olan parsiyel depolarımızdan haftanın belirli günleri düzenli olarak transit ve ihracat kapsamlı parsiyel  çıkışlarımız mevcuttur.

Kıbrıs nakliye firmaları arasında farklı anlamda öne çıkan özelliğimiz Mersin merkezli bir kuruluş olmamızdır. Kuzey Kıbrıs’a gönderilen ürünlerin son çıkış noktasının Mersin Limanı yolcu salonu ile Taşucu limanı olması sebebiyle, nakliye ve gümrük işlemlerinin son derece hızlı bir şekilde sürdürülebilmesi  anlamda firmamız konumu itibarı ile daha avantajlı pozisyonda yer almaktadır. 

Uluslararası Nakliye

Türkiye-Kuzey Kıbrıs lojistik hattında kara + denizyolu taşımaları Mersin ve Taşucu limanları çıkışlı roro gemileri ile sağlanmakta olup, özellikle limanlar arası açık veya dökme yükler ile konteyner nakliyesi konusunda denizyolu gemi nakliyesi çalışmalarımız da mevcut olup, haftanın belli günlerinde seferleri bulunan birçok gemi acentesi ile işbirliği içerisinde çalışmalarımız devam etmektedir.

Kıbrıs nakliye çalışmalarımızı uzun yıllara dayanan geçmişimizden aldığımız tecrübeler ile geniş araç filomuz bünyesinde bulunan çeşitli tiplerdeki  dorselerimizle sürdürmekteyiz. Kuru yük taşımacılığında standart tenteli , yaş sebze-meyve, donmuş gıda ve kimyevi maddeler gibi soğuk sıcak ayarlı taşınması gereken yüklerinizi frigofirik dorselerimiz ile, açık yükleriniz ile konteynerler içerisinde taşınması gereken yüklerinizi sal dorse açık kasa dorselerimiz ile, ağır tonajlı ve uzun metrajlı gabari dışı yüklerinizi lowbed dorselerimizle karayolu izin belgesi ve eskort öncülüğünde taşımaktayız.

Uluslararası Nakliyeciler Derneği(UND) üyeliği ve C2 yetki belgesi bulunan firmamız Kıbrıs Nakliyat, yaptığı tüm taşımaları cmr  sigortası kapsamında en güvenilir şekilde yükleme adresinden teslim adresine kadar  en kısa sürede teslim etmektedir. Taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra depolama, gümrükleme ve sigorta işlemleri hizmetlerini de sunan firmamız , alanında uzman tam donanımlı ekibi ile servis sağlamaya devam etmektedir.

Kuzey Kıbrıs nakliye taleplerinizi firmamızın 7/24 aktif çalışan telefon ve mail adreslerine sözlü ve yazılı olarak bildirmek suretiyle en kısa sürede en uygun nakliye navlun tekliflerimizi alabilirsiniz..