kosova nakliye

Uluslararası taşımacılık alanında oldukça önemli başarılı projelere imza atmış olan firmamız Şah Lojistik hizmet ağını genişletmek amacı ile Türkiye Kosova arası ihracat ve ithalat kapsamında bulunan yüklerin taşınması ile ilgili çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız.

Uzun yıllar taşımacılık sektöründe bulunmamızdan edindiğimiz tecrübeler ile Kosova nakliye çalışmalarımızı da sorunsuz bir şekilde devam ettirmekteyiz. Kullandığımız nakliye araçlarımız Türk ve Kosova plakalı tırlardan oluşmakta, talep edilen miktarlarda araç organizasyonları gerçekleştirebilmekteyiz.

Kosova ihracat yük taşımalarında komple tır nakliyesi ile birlikte haftalık düzenli çıkışlar yaptığımız parsiyel yük taşıma hizmetlerimiz de mevcuttur. Ayrıca Kosova’ya soğuk zincir ürün gruplarının nakliyesi anlamında soğutuculu dorseleri bulunan frigo tırlarımız, gabari dışı her türlü yükü taşıma kapasitesine sahip lowbed tarzı ağır nakliyat araçlarımız ve her türlü konteyner nakliyesi yapabilen konteyner kilitleri mevcut açık kasa dorseli tırlarımızla kesintisiz hizmet sunuyoruz.

Lojistik sektöründe varlığımızı her geçen büyüyüp gelişerek sürdürmemizin başlıca nedenleri arasında öncelikle müşteri memnuniyetine odaklı çalışmalarımıza dayalı kaliteli hizmet politikalarımız ve müşteri beklenti ve hedeflerini karşılayabilecek uygun taşıma navlun ve şartlarını uygulayabiliyor olmamızdır. Maddi kazançları her zaman ikinci planda tutarak önceliği müşteri memnuniyetine ayıran firmamız çalışmakta olduğu tüm müşterilerinden olumlu geri bildirimler almakta, proje işlerde devamlılığı sürdürebilmektedir.

Ülkemizin tüm noktalarından Kosova sınırlarının tamamına ihracat yük taşımaları gerçekleştirmekte olan firmamız, aynı zamanda Kosova’dan ülkemize ithalat yüklerinin taşınması ve ülkemiz üzerinden üçüncü ülkelere transit geçişli yüklerin nakliyesini de eksiksiz bir şekilde yapabilmekteyiz. Gerek ihracat gerekse ithalat anlamında yapmakta olduğumuz tüm taşımalarımızda yetki belgesi bünyesinde bulunan öz mal ve kiralık araçlarımız ile tedarikçilerimize ve partnerlerimize ait CMR sigortası kapsamında taşıma yapabilen araçlarımızı kullanmaktayız.

Uluslararası nakliye de önem arz eden unsurların başında uygun navlun güvenli taşıma ve zamanında teslimat gibi vazgeçilmez kurallar yer almaktadır. Bu konulara azami özen göstererek çalışmalarını yürüten firmamız en uygun taşıma fiyatları ile son derece güvenli yollarla nakliye hizmeti sunmakta, yükleme anından teslim anına kadar tüm süreci yakından takip ederek taşınmakta olan ürünün olabilecek en kısa sürede varış noktasına ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Kosova nakliye bizim işimizdir diyerek çıktığımız bu yolda kararlı ve emin adımlarla ilerleyişimizi sürdürüyor, Kosova çalışan nakliye firmaları arasında önemli bir pozisyona sahip olmanın verdiği gurur ile yaptığımız çalışmalarımız neticesinde kurumsal kimlik kazanma anlamında titiz çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.