konya ağır nakliyat

Konya Ağır Taşımacılık Hizmetleri

Konya, ülkemizin orta bölgesinde bulunan, özellikle tahıl ambarı olarak ün kazansa de daha birçok sektörde ülkemizin sayılı şehirlerinden birisidir. Üretilen ürünler hem ülkemizin diğer illerine gönderilmekte hem de dünya geneline ihraç edilmektedir. Aynı şekilde gerek ürün gerekse hammadde olarak her gün milyonlarca yük Konya’ya taşınmaktadır. Firma olarak yaklaşık yarım asırdır ulusal ve uluslararası düzeyde nakliyat işi yapıyoruz. Konya ağır nakliyat alanında da tonlarca yükün altına el atıyor, müşterilerimize kusursuz hizmetin ayrıcalığını sunuyoruz. Tır ve konteyner bazında profesyonel taşımacılığı Konyalıların tercihine sunuyor, güvenli ve kaliteli taşımacılığın adresi oluyoruz.

Firma olarak Konya ağır taşımacılık sektöründe uzman bir ekiple iş birliği yapıyoruz. Kadromuz gelişen teknolojiyi başarıyla sistemine entegre etmekte, değişen taşımacılık yöntemlerini en hızlı biçimde sistemine dahil ederek müşterileriyle buluşturmaktadır. Dur durak bilmeden sürdürdüğümüz çalışmalarımızla Konyalılara dünya standartlarında nakliyat hizmeti sunuyoruz.

Konya Ağır Nakliyat Firmaları

Konya ağır nakliyat firmaları arasında en geniş araç filosuna ve acente ofis zincirine sahip olan firmamız, Konyalıların dünyaya açılan yüzü olduğu gibi dünyanın Konya’ya giriş kapısı olmaktadır. Tedarikçi ile müşteri arasında güvenin kaynağı oluyoruz. Müşterilerimizin isteklerini en doğru şekilde karşılayarak ürünlerin tedarikçilerden müşterilere ulaşmasını sağlıyoruz. İstenen adresten belirtilen zamanda alıyor belirtilen adrese istenen saatte ürünlerimizi teslim ediyoruz. Özenle taşıdığımız yüklerin her aşamasını hassasiyetle takip ediyor, istiflenme, stoklama, yükleme boşaltma aşamalarının tamamında isteğe bağlı hizmet veriyoruz. Sıfır zararla taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz.

Konya Lowbet ve Gabari Dışı Yük Nakliyesi

Lowbet araçlar ağır yük taşımacılığında hızlı manevra kabiliyetleri, yüksek taşıma kapasiteleri ve yüksekliklerinden dolayı tercih edilmektedir. Firmamız Konya lowbet taşımacılığı alanındaki faaliyetleriyle iş ve inşaat makinelerinin, boru hatlarının, rüzgâr tribünlerinin, çelik kafesli inşaat yapılarının, köprü kirişlerinin, tekerli vinçlerin ve daha pek çok ürünün güvenli biçimde taşınmasını gerçekleştiriyor.

Standart dışı yöntemler ve araçlar gerektiren Konya gabari dışı yük taşımacılığını da bütün uluslararası işlemleri kapsayacak nitelikte yerine getiriyoruz. Resmi işlemler ve yükleme boşaltma işlemleri dahil her şeyi kapsayan bir hizmet sunuyoruz. Projelendirme ve uygulamanın tamamını en iyi biçimde yapıyoruz.