Konteyner ve Vagon Nakliye

Şah Lojistik ambalajlama depolama, stok kontrol etiketleme, sigorta, gümrükleme ve iç nakliye gibi faaliyetlerin tamamını uygun konteyner araçları ile kaliteden ödün vermeden, müşterilerine en iyi ve mükemmel hizmeti sunar.

Bu süreç boyunca, en son bilişim ve enformasyon sistemlerini kullanır, müşterilerine kesintisiz bilgi akışı sağlar.Mersinden Türkiye'nin dört bir yanına konteyner taşımacılığı, hizmeti gümrükleme liman içi işlemler ve konteyner iç nakliye hizmetlerindede Mersindeki konteyner nakliye firmaları arasında öncü durumda olan Şah lojistik kaliteli hizmete devam etmektedir

Karada, denizde veya havada hızlı, güvenli ve tam zamanında teslimat

Global ekonominin teknolojiyle gelişmesine paralel olarak karayolu ve deniz yolu taşımacılığı ihtiyaçları karşılayamaz hale gelince, demiryolu taşımacılığı hayatımızda daha fazla önem kazanmaya başlamıştır.Düzenli olarak çalışan Derince - Yenice, Mersin - Gaziantep, Mersin - Kayseri, Konya, Osmaniye, Eskişehir - Yenice hatlarının yanı sıra talep edilen güzergahta kiralık vagonlar ile hizmet verilmektedir. İstemiş olduğun 7-8// x 20 DC 0-24 ton İhracat taşıma fiyat teklifimiz aşağıda bilgilerinize sunulmuştur ;Teklifimiz ;97+kdv Teklifimizi değerlendirmenize sunar değerli siparişlerinizi bekleriz

Mersin Şehirlerarası Konteyner Nakliye

Konteyner zaten yapı itibarıyla ambalaj olma niteliğindedir. Konteyner içindeki yükleri dış etkenlere karşı korur. Bu beraberinde değişik ölçülerdeki malların konteyner içinde en uygun biçimde yerleştirildiği birim kap haline gelmiştir. Oyuncak, ilaç gibi mallarda ambalaj giderlerini yarı yarıya düşürür.

2-   Depolama masraflarından tasarruf:

Konteyner biçimi, dış ve iç ölçüleri ile özellikleri nedeniyle depo görünümündedir. Beraberinde malların depolanma masraflarını azaltmaktadır. Yapılan hesaplamalara göre, konteyner kullanımı halinde depo yerinden azami tasarruf sağlanmaktadır.

*  Yüklemenin süratlendirilmesi nedeniyle zaman tasarrufu:

Konteyner standart olduğu için yükleme birim birim yapılır. Bu da hata yapma ihtimalini ortadan kaldırır.Limanda gecikmeyi, sıkışıklığı ve düzensizliği önler. Zaman tasarrufu sağlar. Mersin konteyner nakliye firmaları - Hatay konteyner nakliye.

Proje ve Ağır Nakliye

3-   Biçimlettirme nedeniyle maliyetin azaltılması:

Konteyner taşımacılığının en önemli özelliği parça yüklerin birleştirilmesi ile yapılan taşımacılık tekli oluşturulur. Bu arada bu yüklerin tek bir konteyner olarak elle geçmesi ve muamele görmesi zaman ve para tasarrufu sağlar.

Konteyner Vagon Nakliye

4-   İşgücü tasarrufu:

Konteyner yükleme ve tahliyesi genel kargoya göre daha az işgücüyle daha süratli yapılabilmesi sağlamıştır. Bunun dışında diğer mersin konteyner taşıyıcılar derneği kombine taşımacılık modüllerine adapte olmasıyla yükün nihai noktaya varmasına kadar olan süre içinde azami işgücü tasarrufu sağlar. Özel teçhizatlarla mekanize olmuştur.Konya

Kırgızistan NAKLİYAT