kırklareli ağır nakliyat

Kırklareli Ağır Taşımacılık

Kırklareli, ülkemizin önemli şehirlerinden birisidir. Gerek yerli sermayesi ve varlığı olarak gerekse Avrupa’ya açılan kapılarımıza konumu olarak her gün milyonlarca yükün gerek Kırklareli’yle gerekse Kırklareli’nden diğer illere taşınması gerekmektedir. Firmamız hem yurt içi hem de yurt dışı nakliye alanında hizmet vermekte, Kırklareli ağır nakliyat alanında yılların bilgi birikimini her geçen gün daha ileriye taşıyarak hizmetlerini geliştirmektedir.

Kırklareli ağır taşımacılık alanında en geniş araç filosuna sahip olan firmamız, uzman ekibiyle beraber proje ve kargo konusunda oldukça başarılı uygulamalar hayata geçirmektedir. Gelişen teknolojiyle rahatlıkla uyum sağlayan firmamız, değişen taşıma yöntemlerini rahatlıkla sistemine entegre etmekte, en modern araçlar ve en profesyonel çalışanlarla hizmetlerini yerine getirmektedir.

Ulusal ve Uluslararası Kırklareli Ağır Nakliyat Firmaları

Kırklareli ağır nakliyat firmaları arasında en geniş hizmet ağına ve araç filosuna sahip olan firmamız, tedarikçi ve müşterilerinin isteklerini başarıyla uygulamaktadır. Ürünlerin tedarikçiden müşterilere ulaşmasını rahatlıkla yapmakta, tam zamanında istenen adrese eksiksiz teslimat gerçekleştirmektedir. Deneyimli çalışanlarımız konteyner ve vinç gibi ağır yükler dahil her türlü ağır malzeme taşımacılığını kolayca yapmakta, istediğiniz adrese ulaşımını gerçekleştirmektedir.

Firmamız yurt içi ve yurt dışı taşımacılığında yaklaşık yarım asra yaklaşan hizmet süresince Kırklareli lokasyonunda 500 tonluk askeri araçların, tankların taşımasını yaptığı gibi petrol boru hatlarının ve benzeri ağır ürünlerin taşımasını en iyi şekilde yapmaktadır. Şehrimiz halkının en konforlu hayatı yaşamasını ve yatırımcıların daha büyük projeler hayata geçirmesi için çalışmalarını sürdürmektedir.

Kırklareli Lowbet ve Gabari Dışı Yük Nakliyesi

Firma olarak standart taşıma işlemleri dışında gabari dışı yük taşımacılığı da yapıyoruz. Kırklareli gabari dışı yük taşımacılığı alanında özel araç ve ekipmanlarımızla, uzman ekibimizle yüksek tonajlardaki eşyaların taşımasını yapıyoruz. Ağırlıklarını ve ne şekilde ulaştırılacaklarını gerekli şekilde projelendiriyor, bütün detaylarını hazırlıyor ve taşıma işlemini yerine getiriyoruz. En uygun araçlarla sevkiyat gerçekleştiriyoruz.

Kırklareli lowbet hizmetlerimiz kapsamında yarı römorklu araçlarımızla büyük yükleri rahatlıkla taşıyabiliyoruz. İş makineleri, tanklar, obüsler, inşaat makineleri, tekneler, yelkenliler, rüzgâr tribünleri, boru hatları, köprü kirişleri ve diğer bütün ağır yüklerin istenen adresler arasında taşıyoruz.