kırgızistan parsiyel nakliye

Kırgızistan karayolu komple tır taşımacılığında uzun yıllardan bu yana hizmetlerini sürdürmekte olan firmamız Şah Lojistik, son dönemlerde yoğun olarak gelen Kırgızistan parsiyel nakliye taleplerini değerlendirmeye alarak düzenli çıkışlar yapmak suretiyle Türkiye ile Kırgızistan arası parsiyel nakliye seferlerine de başlamış bulunmaktadır.

Kırgızistan Parsiyel nakliye çalışmalarımızı diğer ülkelerde olduğu gibi İstanbul depolarımızdan çıkış yapmak suretiyle gerçekleştirmekteyiz. Yurdumuzun tüm illerinden İstanbul’a iç nakliye yapmak suretiyle getirilen parsiyel yükler depolarımızda araçlarımıza aktarılarak gümrüklemeye müteakip çıkış yapılmaktadır. İhracat ve transit kapsamında bulunan taşınabilir ticari her ebat ve ağırlıkta ki parsiyel ve kargo kapsamlı yüklerin Kırgızistan’da Başkent Bişkek gümrük noktalarına teslim edilmesi şeklinde sonuçlanmaktadır.

Haftanın belirli günleri depolarımızdan çıkışlar gerçekleştirdiğimiz Kırgızistan parsiyel nakliye çalışmalarımızda yüklerin içerik ve kapsamları itibarı ile yerli ve yabancı plakalı çoğunluğu özmal araçlarımızdan oluşan tırlarımızı kullanmaktayız. Kırgızistan parsiyel nakliye araçlarımızın tamamı CMR sigortası kapsamında nakliye seferleri yapmakta, taşınan yükler yükleme anından teslim anına kadar güvence altına alınmaktadır.

Kırgızistan parsiyel nakliye çalışması yapan firma sayısı yok denecek kadar az olduğundan firmamız bu hatta özel ilgi göstermekte, haftalık düzenli çıkış yapmaya oldukça gayret etmektedir. Parsiyel yüklerin taşınmasında da komple tır nakliyesinde olduğu gibi İran üzeri veya Rusya üzeri farklı güzergahlar kullanılmakta, yol güvenliği ve hızlı teslimat amacı ile tercih ettiğimiz güzergah genel anlamda Rusya üzeri olan güzergahtır. Bu hattı iyi bilen deneyimli sürücülerimiz kontrolünden tırlarımız 10-12 gün gibi çok kısa bir süre içerisinde Bişkek gümrüğüne ulaşım sağlamaktadırlar.

Ülkemizde üretilen her ebat ve ağırlığa sahip ihracat kapsamlı parsiyel yükler ile yurt dışından ülkemize gelerek Kırgızistan’a taşınması gereken transit kapsamlı üçüncü ülke menşeili ürünlerin gerek depomuza gönderilmesi, gerek bulundukları adreslerden alınmaları suretiyle parsiyel tırlarımıza aktarılmakta, İstanbul’un farklı gümrük noktalarında gümrükleme işlemlerinin yapılmasının ardından yola çıkarılmaktadır. Kırgızstan parsiyel nakliye de isim yapmış olan firmamız Şah Lojistik siz değerli ihracatçı ve üreticilerimizden yazılı veya sözlü olarak gelen parsiyel taleplerinizi aynı anda değerlendirmeye alarak taleplerinize en kısa süre de en uygun taşıma koşulları ve navlun teklifleri ile ile olumlu dönüşler sağlamaktadır.