Kırgızistan Boş imaj

Kırgızistan Nakliye Hizmetleri

Kırgızistan ile uzun süreli lojistik ilişkileri kurmayı hedefleyen Şah Lojistik, yaptığı çalışmalarla ithalat ve ihracat sektöründe önemli bir yer edinmiştir. Kırgızistan nakliye Batken, Bişkek, Çuy, Celal- Abad, Narın, Oş, Talas ve Issık-Göl şehirlerine giderek malı tam adresinize ulaştırır.

Türkiye’den Kırgızistan ile çalıştığı iller ise Adana, Aksaray, Ankara, Gaziantep, Kayseri, Konya, Karaman, Mersin, İstanbul ve İzmirdir. Firma Kırgızistan'a paletli lastikli excavatör ve loader nakliyesi, şehir içi ve şehirler arası ağır yük nakliyesi, askeri ekipman, beton, trafo taşımacılığı, proje, boru hattı ve beton taşımacılığı hizmeti vermektedir.

 

Kırgızistan Kargo Parsiyel Taşımacılık

Kırgızistan, bulunduğu konumun işlek bir bölgede yer almadan ötürü nakliyat ve taşımacılık sektörlerinin kapısı haline gelmiştir. Çoğu geçişlerin ülkesinde yer alması Kırgızistan parsiyel taşımacılığın etkilenmesinde kritik bir öneme sahiptir.

Kırgızistan ülkesi içerisinde yapmış olduğu geniş yatırımlar sayesinde taşımacılık ve nakliyat sektörü başta olmak üzere onlarca farklı sektörün kapılarını açmaktadır. Açılan bu kapıları en iyi şekilde kullanan firmalara günümüzde baktığımız zaman tüm Dünya’da aktif olarak hizmet vermektedirler.

Kırgızistan Lojistik Nakliye

 

Kırgızistan Parsiyel Taşımacılık Hizmeti Nasıl Gerçekleşir?

Kırgızistan içerisinde yapılan parsiyel taşımacılık şehirlerarası parsiyel taşımacılık olarak adlandırılır. Fakat Kırgızistan’dan farklı bir ülkeye veya farklı bir ülkeden Kırgızistan’a nakliyat amacıyla getirilen ürünler uluslararası parsiyel taşımacılık olarak sınıflandırılır. Uluslararası parsiyel taşımacılık, Dünya üzerinde nakliyat ve taşımacılık sektöründe gelişmiş firmaların Kırgızistan sınırları içerisinde nakliyat firmaları ile çalışmaları sonucu gerçekleşmektedir. Parsiyel taşımacılık işlemi firmaların vermiş olduğu kalite hizmetine göre değişiklik göstermektedir. Fakat genel anlamı ile Parsiyel taşımacılık sırasıyla bu şekilde gerçekleşmektedir;

  • İlk olarak müşteri telefon yolu ile iş yapılmak istenilen firmayı arayarak firma tarafından istenilen bilgilere sahip olur.
  • Müşteri, telefon üzerinden yapılan konuşmayı beğenirse fiyat listesi alır. Fiyat listesi müşteri için uygunsa Firma müşteriye uygun bir zaman dilimi sunarak müşterinin o zaman dilimi aralığında müsait olmasını diler.
  • Müşteri Firmanın belirtmiş olduğu zaman dilimi çerçevesinde müsait olması durumunda iş yapılmaya başlanılır.
  • Firma ihtiyaca bağlı olarak sayısı değişen çalışma arkadaşlarını göndererek taşınmak istenilen ürünleri kamyonlara yükler ve yola çıkar.
  • Firma ürünleri müşteri tarafından teslim edilmesi istenilen adrese bırakarak işlemi bitirmektedir. 

Bunun yanı sıra ürün içerisinde oluşabilecek her türden problem için çoğu firma iş yapmadan önce ürün taşıma sigortası oluşturmaktadır. Bu anlamda ürün içerisinde bir sorun fark edilir ve zamanında belirtilmesi durumunda firma gereken tazminatı ödemek durumunda kalır. 

 

Kırgızistan Kargo Parsiyel Taşımacılık Fiyatları

Kırgızistan kargo, parsiyel taşımacılık fiyatları firmadan firmaya göre değişmektedir. Bu yüzden fiyat konusunda ayrıntılı ve doğru bilgi alabilmek için Şirket ile birebir konuşmak daha mantıklı bir seçenek olacaktır. 

 

Kırgızistan Tır Firmaları

Kırgızistan Tır Firmaları, her yıl başta nakliyat ve taşımacılık sektöründe geniş hizmet vermektedirler. Vermiş oldukları hizmet kalitesi, tırların büyüklüğü ve hacim oranına göre gayet geniş olmasından ötürü müşteriler tarafından tercih edilmektedir.

Kırgızistan, özellikle gelişmiş ve gelişmeye devam eden ülkelerin üzerinde tasarlamış olduğu çoğu projede ktirik bir öneme sahiptir. Bu önem yüzünden Kırgızistan’da gerek şehirlerarası nakliyat gerekse uluslararası nakliyat ön plana çıkmaktadır. 
Kırgızistan’da aktif olarak tır kiralayan firmalar, özellikle nakliyat ve taşımacılık sektöründe ad yapmış markalar ile çalışmaktadır. Bunun en büyük nedeni ise büyük nakliyat firmalarının uzun soluklu işler çıkarmak isteklerinden kaynaklanmaktadır. Günlük ve haftalık tır kiralamanın yanı sıra aylık ve yıllık tır kiralamak isteyen Kırgızistan tır firmaları, müşterilerini bu doğrultuda seçmektedir.
Kırgızistan içerisinde bulunan tır firmaları, müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli ve doğru hizmet sayesinde marka değerini ve müşteri sayısını katlayarak arttırmaktadır. Gelişmiş ve gelişme gösteren tüm tır firmaları, uygulamış olduğu metodlar, müşteri odaklı çalışma kapasitesi sayesinde sektörde ad yapmış ve müşteri sayısını arttırmayı başarmıştır.

 

Kırgızistan Tır Fiyatları

Kırgızistan içerisinde aktif olarak tır kiralayan veya satan firmaların tümüne yakını belirli modelde ki tırları bünyesine katmaktadır. Müşterilerin talep edecekleri modelde ki tırları iyi bir şekilde bilen tır firmaları, deneyim ve tecrübesi sayesinde sürekli olarak gelişmektedir. Kırgızistan tır fiyatları, firma ve şirketlerin uygulamış olduğu kar zarar hesaplamaları ve vergi gibi unsurlardan dolayı küçükte olsa değişiklik gösterebilmektedir. Bunun yanı sıra uluslararası nakliyat ve taşımacılık hizmeti veren nakliyat Firmaların almış oldukları tırlar isteği bağlı olarak değiştirilmekte ve ek ücretler ödenmektedir.

Kırgızistan özellikle Çin’e yakın bir pozisyonda yer alması ve Çin’in üzerinde çalıştığı birçok projede kritik bir düzergaha sahip olmasından ötürü tır ticaretinde oldukça gelişmiş durumdadır. Tır piyasasının çokça döndüğü ülkelerden birisi olan Kırgızistan’da aynı zamanda lojistik taşımacılık sektörü de bu gibi unsurlardan dolayı sürekli gelişmektedir. 

 

Türkiye Kırgızistan Nakliye

 

Kırgızistan Nakliye Fiyatları

Kırgızistan, nakliyat sektöründe getirmiş olduğu yenilikler sayesinde devamlı olarak gelişmektedir. Bu yüzden özellikle Kırgızistan toprakları içerisinde nakliyat işleminden yararlanmak isteyen müşteirlerin akıllarına gelen ilk soru Kırgızistan nakliye fiyatları olmuştur. Konumunun mükemmel bir yere bağlı olması, bulunduğu topraklardaki zeminin nakliyat için uygun bir biçimde seyredilmesinden ötürü bu bölgede nakliyat ve taşımacılık sektörü büyük bir öneme sahiptir.

Kırgızistan, her yıl gerek ülke içerisinde nakliyat ve taşımacılık hizmetinde bulunan firmalara gerekse yurt dışından gelen nakliyat firmalarına büyük önem vermektedir. Kırgızistan içerisinde aktif olarak iş yapan Firmaların tümüne yakını alt yapısına büyük önem vermektedir. Bu firmalar, Kırgızistan’ın en ücra köşelerine kadar ulaşabilmek için çalışmalarda bulunmaktadır. 

Nakliyat işlemi kolay ve basit bir işlem gibi gözükmesine karşın bu işlemi yapmak için onlarca kişinin seferber olması ve takım çalışması yapmaları gerekmektedir. Aynı zamanda nakliyat ve taşımacılık hizmetinde bulunan firmaların almış olduğu büyük sorumluluklar vardır. Bu sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmek isteyen Kırgızistan nakliyat firmaları, müşteri odaklı çalışma kapasitesi ile her daim kendisini geliştirmek için çalışmaktadır. 

 

Kırgızistan Nakliyat Fiyatlarında Değişen Unsurlar

Kırgızistan nakliye fiyatları, verilen hizmetin kalitesine, taşınmak istenilen ürünün cinsine ve ağırlığına göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden her firma müşteriye nakliyat ve taşımacılık hizmeti sunmadan önce gerek vereceği hizmeti gerekse istedikleri fiyatı geniş çaplı konuşmaktadır. Fakat Kırgızistan içerisinde nakliyat ve taşımacılık hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerin çok üst rakamlar ile karşılaşmaları olağan dışı bir durumdur. 

Tüm sektör tiplerinde olduğu gibi nakliyat işleminde de işinin en iyisini yapmak için çalışan ve marka değeri yüksek nakliyat firmaları ile çalışmak daha makul bir seçenektir. Bu türden firmalar uzun yılların vermiş olduğu bilgi, deneyim ve tecrübe doğrultusunda her türden müşterinin isteğini karşılayabilecek şekilde kendini ayarlamaktadır. 

Kırgızistan özellikle son yıllarda ülke içerisinde yapmış olduğu proje ve faaliyetler ile başta nakliyat sektörü olmak üzere onlarca farklı sektörün kapısını açmış bulunmaktadır. Aynı zamanda ülkesi içerisinde yapılan tüm girişimleri destekleyen devlet, firma ve şirketlere geniş hizmetler tanımıştır. Bu hizmeti aynı doğrultuda müşteriye geçiren nakliyat firmaları ile iş yapmak, daha uygun bir fiyat karşılığında nakliyat işleminizin gerçekleşmesine vesile olabilir. 

 

Kırgızistan Yol Süresi

Kırgızistan Orta Asya’da yer alan, birçok bölgeye yakın olması ile ulaşımın en sık döndüğü ülkelerin başında gelmektedir. Kırgızistan yol süresini ülkemiz olan Türkiye’ye göre hesaplamak gerekirse uçak yolculuğu ortalama 5 saat 21 dakika sürmektedir.

Kırgızistan, Dünya’nın orta kesiminde yer almasından ötürü birçok bölgeye yakın bir konumdadır. Türkiye’den Kırgızistan arası ortalama mesafe son ölçümlere göre 4849 kilometredir. Fakat bu kilometre değerleri aracı kullanan şöförün istikamet yönüne göre değişiklik gösterebilmektedir.

Kırgızistan devleti özellikle son yıllarda ülkesinin yol çalışmalarına büyük önem göstermektedir. Bu anlamda ülkesi içerisinde yol yüzünden oluşan kazaları önlemek için çalışmalar halen daha sürmektedir. Kırgızistan’ın özellikle dağ kesimlerinde bulunan yollarında oluşan heyelanların önüne geçmek isteyen devlet, bu konuda büyük ve ummalı çalışmalara imza atmaktadır.

Avrupa’nın ortasından Kırgızistan arası ortalama 5000 km’dir. Tabi ki de bu rakam kişinin isteğine göre değişiklik gösterebilmektedir. Kırgızistan içerisinde yolların değişilmesine karşın Avrupa tarafından Kırgızistan’a kara yolu ile gelmek isteyen şoförleri bekleyen tehlikeli yollar mevcuttur. Bu yolların yeninden yapılması ve can güvenliği standartlarına uyum göstermesi için çalışmalara halen daha sürmektedir.

 

Avrupa’dan Kırgızistan’a Nakliyat ve Taşımacılık

Özellikle Avrupa tarafından Kırgızistan’a nakliyat ve taşımacılık hizmetinde bulunmak isteyen firma ve kuruluşları bekleyen onlarca farklı sürpriz mevcuttur. Bu sürprizlerin başında yolların engebeli olması, yol üzerinde onlarca farklı hayvan türü ile karşılaşılması yer almaktadır. Bu gibi nedenlerden ötürü bu istikamet üzerinde nakliyat ve taşımacılık hizmetinde bulunmak isteyen firmaların geniş güvenlik önlemi alması, ürünleri gayet sık ve birbiri ardı sıra yerleştirmesi gerekmektedir.


Bişkek ve Yol Güzergahı

Kırgızistan’ın başkenti Biskek’tir. Biskek tarihi mekanları ve görülmeye değer manzarası ile özellikle yaz aylarında keşif yapmak isteyen turistlerin uğrak noktası haline gelmiştir. Biskek Kırgızistan’ın orta kesiminde yer almaktadır. Türkiye’den Biskek’e gitmek isteyen binek aracın ortalama 4700 km gitmesi gerekmektedir. Bişkek özellikle yaz aylarında turist akımlarına maruz kaldığından ötürü bu coğrafyada aynı zamanda nakliyat ve taşımacılık sektörü de sürekli olarak gelişmektedir. Yaz aylarında trafiğin yoğun olduğu Bişkek sokakları, turistler için farklı bir cazibe ortamı yaratmasında etkili olmaktadır. 

 

Kırgızistan Yük Fiyatları

Orta Asya’da yer alan Kırgızistan, her yıl gerek kendi sınırları içerisinde gerekse Dünya’nın birçok noktasına eş zamanlı olarak yük taşımacılığı hizmeti vermektedir. Kırgızistan Yük Fiyatları, Kırgızistan yük taşımacılığı firmaların uygulamış olduğu kar-zarar hesaplamalarına ve fiyat politikasına göre değişiklik göstermektedir.

Nakliyat ve taşımacılık sektörü uzaktan bakıldığında gayet basit bir işlem olarak görünse dahi bu işlem için belki de onlarca farklı çalışan, üst düzey ekipmanlar gerekmektedir. Kırgızistan içerisinde yük taşımacılığı konusunda marka ve ad yapmış çoğu yük taşıma firması, üst düzey ekipman seçenekleri, yanında çalıştırmış olduğu onlarca farklı personel ile Kırgızistan halkına hizmet vermektedir.


Türkiye Kırgızistan Yük Taşımacılığı

Türkiye Kırgızistan arası nakliyat ve taşımacılık hizmetleri özellikle son yıllarda sürekli olarak gelişme göstermektedir. Gerek Türkiye’den Kırgızistan’a gerekse Kırgızistan’dan Türkiye’ye yük taşımacılığı ve nakliyat hizmeti yapan onlarca farklı firma mevcuttur. Bu türden uluslararası yük taşımacılığı yapan firmaların kendilerine göre fiyat politikası bakımından belirledikleri unsurlar mevcuttur. Bu unsurlar arasında fiyat teklifini en çok değiştiren kriterler taşınmak isteyen ürünün cinsi ve ağırlığıdır. Aynı zamanda ürünün hangi bölgeden hangi bölgeye taşınacağı gibi unsurlarda fiyat teklifini etkileyen unsurlar arasında yer almaktadır.  Bu yüzden Kırgızistan Yük Fiyatları, sürekli olarak değişiklik göstermektedir.

Kırgızistan yük taşımacılığı sektöründe özellikle son yıllarda bulunduğu bölgenin ticaret açısından işlek bir noktada bulunmasından ötürü sürekli olarak gelişmektedir. Bu gelişme sadece Kırgızistan halkını değil Dünya’nın birçok noktasından Kırgızistan’a yüklerini taşımak isteyen kişilerinde yararlanmalarına vesile olmuştur. 

Kırgızistan özellikle son yıllarda ülkesinin demir yolu bağlantılarına ve düz yollarına büyük yatırımlarda yapmaktadır. Bu yatırımlar arasında yıpranmış ve araçların gitmesi için normal koşullarda olmayan tüm yolların yenilenmesi ve yerine yeni yapılmış asfalt yollar ile değiştirmektir. Yolların sürekli olarak yenilenmesi ve araçların için geçilebilir konumda olması yollar ile haşır neşir hale gelen nakliyat ve taşımacılık firmaların işlerini daha rahat halledebilmelerine ve yol esnasında herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmamalarına vesile olmuştur. 

 

Kırgızistan Parsiyel Nakliye Fiyatları

Verdiğiniz adrese ulaştırılmasını istediğiniz yükü en kısa sürede adrese teslim eden Şah Lojistik sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Farklı uzunluklara ve iç hacime sahip olan tırlarla taşımacılık hizmetini yapmaktadır. Bütün araçlarda taşıma belgesi olan C2 yetki belgesi bulunmaktadır. Nakliyat ya da yolculuk esnasında oluşabilecek kazalar sonunca maldaki hasarı karşılamak amacıyla CMR sigortası yapılmıştır.

Sizlere teminat sağlayan firma sayesinde herhangi bir zarara uğramazsınız. Müşterinin isteklerini göz önünde tutarak çalışan firma sayesinde en kısa sürede istediğiniz miktardaki yükü istediğiniz adrese ulaştırabilirsiniz. Kırgızistan lojistik firmaları ağır nakliyat olarakta gabari dışı nakliye lowbet nakliyat çıkıntılı yük nakliyesi, ağır yük taşımacılığı hizmetide vermektedir .

Firma ile çalışan personeller alanında eğitim almış uzman kişiler oldukları için herhangi bir sorun yaşamadan nakliye işi yapılmaktadır. Kırgızistan nakliye konusunda deneyimli olan personeller ve modern araçlarla çalışan firma sayesinde kısa sürede Kırgızistan'a malınızı ulaştırabilirsiniz.

 

FİLOMUZ

KIRGIZİSTAN NAKLİYE

Kırgızistan kara yolu lojistik hattında uluslararası nakliyat ve lojistik faaliyetlerinde bulunan...

KOMPLE TAŞIMACILIK

HAKKIMIZDA

Firmamız, Mersin merkezli kurulmuş olup, İstanbul, Kayseri, Konya, Ankara Adıyaman ve Antalya’daki...

FRİGO

HİZMETLERİMİZ

Kırgızistan’a nakliye hizmetleri alanında ki lojistik faaliyetlerini hız kesmeden aralıksız...

FRİGO

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kırgızistan Nakliyat "Uluslararası lojistik ve taşıma hizmetleri standartlarında referans kuruluş...

FRİGO

VİZYON MİSYON

Ülke genelinde Kırgızistan kara ve demiryolu nakliyesi alanında liderliği, üstün hizmet ve kaliteli...