Kırgızistan Nakliye

Firma Kırgızistan'a Hangi Hizmetleri Sunmaktadır?

Kırgızistan ile uzun süreli ilişkiler kurmayı hedefleyen firma yaptığı çalışmalarla ithalat ve ihracat sektöründe önemli bir yer edinmiştir. Kırgızistan nakliye Batken, Bişkek, Çuy, Celal- Abad, Narın, Oş, Talas ve Issık-Göl şehirlerine giderek malı tam adresinize ulaştırır. Türkiye’den Kırgızistan ile çalıştığı iller ise Adana, Aksaray, Ankara, Gaziantep, Kayseri, Konya, Karaman, Mersin, İstanbul ve İzmirdir. Firma Kırgızistan'a paletli lastikli excavatör ve loader nakliyesi, şehir içi ve şehirler arası ağır yük nakliyesi, askeri ekipman, beton, trafo taşımacılığı, proje, boru hattı ve beton taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Kırgızistan Parsiyel Nakliye Nasıl Yapılır?

Verdiğiniz adrese ulaştırılmasını istediğiniz yükü en kısa sürede adrese teslim eden Şah Lojistik sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Farklı uzunluklara ve iç hacime sahip olan tırlarla taşımacılık hizmetini yapmaktadır. Bütün araçlarda taşıma belgesi olan C2 yetki belgesi bulunmaktadır. Nakliyat ya da yolculuk esnasında oluşabilecek kazalar sonunca maldaki hasarı karşılamak amacıyla CMR sigortası yapılmıştır. Sizlere teminat sağlayan firma sayesinde herhangi bir zarara uğramazsınız. Müşterinin isteklerini göz önünde tutarak çalışan firma sayesinde en kısa sürede istediğiniz miktardaki yükü istediğiniz adrese ulaştırabilirsiniz. Kırgızistan lojistik firmaları ağır nakliyat olarakta gabari dışı nakliye lowbet nakliyat çıkıntılı yük nakliyesi, ağır yük taşımacılığı hizmetide vermektedir . Firma ile çalışan personeller alanında eğitim almış uzman kişiler oldukları için herhangi bir sorun yaşamadan nakliye işi yapılmaktadır. Kırgızistan nakliye konusunda deneyimli olan personeller ve modern araçlarla çalışan firma sayesinde kısa sürede Kırgızistan'a malınızı ulaştırabilirsiniz.

 

Kırgızistan Parsiyel Nakliye

Kırgızistan Parsiyel Nakliye

Yapılan çalışmalarla KIRGIZİSTAN Parsiyel Nakliye özel prensip ve hassas çözüm anlayışı ile başarılı noktalara adım atmaktadır.

Kırgızistan Nakliye Lojistik

Kırgızistan Lojistik

Geçmişten günümüze kadar KIRGIZİSTAN Lojistik, alt yapısı ile hizmette daima kaliteyi ve müşteri memnuniyetini hedeflemiştir.

Kırgızistan Nakliye Taşımacılık

Kırgızistan Taşımacılık

Taşınacak olan yükünüzü yılların deneyim ve tecrübesiyle teslimat noktasına ulaştırmakta KIRGIZİSTAN Taşımacılık olarak gurur duyuyoruz.