FİLOMUZ

KIRGIZİSTAN NAKLİYE

Kırgızistan kara yolu lojistik hattında uluslararası nakliyat ve lojistik faaliyetlerinde bulunan...

KOMPLE TAŞIMACILIK

HAKKIMIZDA

Firmamız, Mersin merkezli kurulmuş olup, İstanbul, Kayseri, Konya, Ankara Adıyaman ve Antalya’daki...

FRİGO

HİZMETLERİMİZ

Kırgızistan’a nakliye hizmetleri alanında ki lojistik faaliyetlerini hız kesmeden aralıksız...

FRİGO

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kırgızistan Nakliyat "Uluslararası lojistik ve taşıma hizmetleri standartlarında referans kuruluş...

FRİGO

VİZYON MİSYON

Ülke genelinde Kırgızistan kara ve demiryolu nakliyesi alanında liderliği, üstün hizmet ve kaliteli...

Firma Kırgızistan'a Hangi Hizmetleri Sunmaktadır

Kırgızistan ile uzun süreli ilişkiler kurmayı hedefleyen firma yaptığı çalışmalarla ithalat ve ihracat sektöründe önemli bir yer edinmiştir. Kırgızistan nakliye Batken, Bişkek, Çuy, Celal- Abad, Narın, Oş, Talas ve Issık-Göl şehirlerine giderek malı tam adresinize ulaştırır.

Türkiye’den Kırgızistan ile çalıştığı iller ise Adana, Aksaray, Ankara, Gaziantep, Kayseri, Konya, Karaman, Mersin, İstanbul ve İzmirdir. Firma Kırgızistan'a paletli lastikli excavatör ve loader nakliyesi, şehir içi ve şehirler arası ağır yük nakliyesi, askeri ekipman, beton, trafo taşımacılığı, proje, boru hattı ve beton taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Kırgızistan Parsiyel Nakliye Fiyatları

Verdiğiniz adrese ulaştırılmasını istediğiniz yükü en kısa sürede adrese teslim eden Şah Lojistik sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Farklı uzunluklara ve iç hacime sahip olan tırlarla taşımacılık hizmetini yapmaktadır. Bütün araçlarda taşıma belgesi olan C2 yetki belgesi bulunmaktadır. Nakliyat ya da yolculuk esnasında oluşabilecek kazalar sonunca maldaki hasarı karşılamak amacıyla CMR sigortası yapılmıştır.

Sizlere teminat sağlayan firma sayesinde herhangi bir zarara uğramazsınız. Müşterinin isteklerini göz önünde tutarak çalışan firma sayesinde en kısa sürede istediğiniz miktardaki yükü istediğiniz adrese ulaştırabilirsiniz. Kırgızistan lojistik firmaları ağır nakliyat olarakta gabari dışı nakliye lowbet nakliyat çıkıntılı yük nakliyesi, ağır yük taşımacılığı hizmetide vermektedir .

Firma ile çalışan personeller alanında eğitim almış uzman kişiler oldukları için herhangi bir sorun yaşamadan nakliye işi yapılmaktadır. Kırgızistan nakliye konusunda deneyimli olan personeller ve modern araçlarla çalışan firma sayesinde kısa sürede Kırgızistan'a malınızı ulaştırabilirsiniz.

anahtar kelime:

Kırgızistan Bişkek e parsiyel yüklememiz olacak Acaba Parsiyel yükleme işlem yapılıyor mu firmamızda Gidecek Ürün Dezenfektan Kabin