ŞAH LOJİSTİK

KIBRIS NAKLİYE

KIBRIS NAKLİYE

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne taşımacılık faaliyetlerinde bulunan firmalar arasında başarılı...

HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

Kuzey Kıbrıs’a nakliye alanında ki çalışmalarını hız kesmeden sürdürmekte olan firmamız...

KALİTE POLİTİKAMIZ

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kıbrıs Nakliyat "Uluslararası standartlarda referans şirket olma" vizyonu ile paralel hareket ederek...

VİZYON MİSYON

VİZYON MİSYON

Ülke genelinde Kıbrıs Nakliye konusunda liderliği, üstün hizmet ve kaliteli servis...

PARSİYEL NAKLİYE

PARSİYEL NAKLİYE

Uluslararası alanda K.K.T.C kısa ismi ile bilinen Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne kesintisiz...

Uluslararası alanda K.K.T.C kısa ismi ile bilinen Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne kesintisiz lojistik hizmeti sunmaya devam eden firmamız Şah Lojistik, İstanbul ve Mersin illerimizden hareket etmek suretiyle haftanın belirli günlerinde düzenli olarak parsiyel nakliye hizmetleri de sunmaktadır.

Avrupa ülkelerinden Kıbrıs’a gönderilen parsiyel yükler direkt olarak Kıbrıs’a ulaştırılamadığından İstanbul aktarmalı olarak ulaşım sağlanmaktadır. Bu tür parsiyel yükler transit kapsamlı olarak işlem gördüğünden Avrupa’dan geldikten sonra İstanbul’da bulunan gümrüklü antrepo sahalarına indirilir.

Transit işlemlerinin yapılmasına müteakip teminat kullanılarak bulundukları antrepodan tırlara aktarılmasının ardından Mersin limanından kalkmakta olan roro gemisine binmek üzere Mersin ilimize doğru hareket ederler.

Kıbrıs’a taşınmakta olan transit parsiyel yüklerin transit gümrük işlemleri ve teminat kullanımı maliyet açısından yüksek oranlara tekabül etse de bu tür çalışmaları periyodik hale getirerek kısa sürede neticelendirmek suretiyle çıkış yapabilen firmamız maliyetleri minimum düzeye indirerek makul taşıma navlunları ile müşterilerinin memnuniyetine sebep olmaktadır.

Kıbrıs parsiyel yüklerde ihracat kapsamında olanların işlemleri transit işlemlere göre daha kısa sürede ve daha az maliyetle yapılmakta, aynı zamanda ihracat parsiyel yükler aynı gün içerisinde hem tırlara alınıyor hem gümrükleme yapılarak yola çıkabilmektedir.

Türkiye’nin herhangi bir şehrinden Kıbrıs’a gönderilmesi planlanan parsiyel yüklerin İstanbul veya Mersin depolarımıza getirilmesi anlamında iç nakliye hizmetleri de bulunan firmamız Şah Lojistik aynı zamanda depolama ve gümrükleme hizmetleri sunmakta, araçların Kıbrıs’a ilk varış noktası olan Gazi Magusa Limanında gümrükleme ve acentelik faaliyetlerinde de bulunmaktadır.

Parsiyel yüklerin yüklü bulunduğu araçlarımız her ebat ve ağırlıkta ki parsiyel ve kargo kapsamında ki yüklerin taşınmasına uygun olarak dizayn edilmiş, gümrüklü ticari tüm parsiyel yüklerin taşınmasını yapabilecek gerekli belge ve evraka sahip bulunmaktadırlar.

Kıbrıs parsiyel yüklerinin yükleme anından Kıbrıs şehirlerine varış süresi maksimum 3 gün gibi kısa bir süreyi kapsadığından bozulma veya deformasyona uğramalarına fırsat verilmeden kuru gıda maddeleri de rahatlıkla taşınabilmektedir.

Kıbrıs’ın Lefkoşa, Gazimagusa ve Girne gibi şehirlerine adrese teslim parsiyel nakliye hizmeti sunan Şah Lojistik C2 yetki belgesine sahip bulunuyor olmasının avantajları ile son derece sağlıklı şartlarda taşıma hizmeti sunuyor, araç filosunda bulunan Türk ve Kıbrıs plakalı tırları ile kesintisiz parsiyel nakliye hizmetleri sunmaya devam ediyor.

Kıbrıs Parsiyel Nakliye Nasıl Yapılır?

Hem tırı hem de içindeki malınızı CMR sigortası yaptırarak garanti altına alan firma olası kaza esnasında oluşan maddi zararın karşılanmasını sağlamaktadır. Kendi standartlarından taviz vermeden çalışan firma Özbekistan nakliye konusunda oldukça başarılıdır. Müşteri odaklı olarak çalışan ekip müşterinin isteklerini göz önünde bulundurur. Diğer parsiyel nakliye yapan firmalara göre frigo nakliyesinde öncü olan Şah Lojistik firması çok uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Özbekistan'ın birçok şehrine ithalat ve ihracat ürünlerinin taşınmasına yardımcı olan firma deneyimli kişilerle çalışmaktadır. Ağır nakliyat konusunda da sizlere yardımcı olan firma Semerkant, Buhara, Andican gibi farklı şehirlere her hafta taşımacılık yaparak malınızı verdiğiniz adrese teslim etmektedir.

Türkiye - Kıbrıs seferlerini yaptığımız iller:
Mersin, Adana, Kayseri, Gaziantep, Konya, Ankara, İstanbul, İzmir, Osmaniye, Antalya, Aydın, Kocaeli, Çorlu, Kastamonu.