ŞAH LOJİSTİK

KIBRIS NAKLİYE

KIBRIS NAKLİYE

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne taşımacılık faaliyetlerinde bulunan firmalar arasında başarılı...

HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

Kuzey Kıbrıs’a nakliye alanında ki çalışmalarını hız kesmeden sürdürmekte olan firmamız...

KALİTE POLİTİKAMIZ

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kıbrıs Nakliyat "Uluslararası standartlarda referans şirket olma" vizyonu ile paralel hareket ederek...

VİZYON MİSYON

VİZYON MİSYON

Ülke genelinde Kıbrıs Nakliye konusunda liderliği, üstün hizmet ve kaliteli servis...

PARSİYEL NAKLİYE

PARSİYEL NAKLİYE

Uluslararası alanda K.K.T.C kısa ismi ile bilinen Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne kesintisiz...

Uluslararası alanda K.K.T.C kısa ismi ile bilinen Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne kesintisiz lojistik hizmeti sunmaya devam eden firmamız Şah Lojistik, İstanbul ve Mersin illerimizden hareket etmek suretiyle haftanın belirli günlerinde düzenli olarak parsiyel nakliye hizmetleri de sunmaktadır. Avrupa ülkelerinden Kıbrıs’a gönderilen parsiyel yükler direkt olarak Kıbrıs’a ulaştırılamadığından İstanbul aktarmalı olarak ulaşım sağlanmaktadır.

Bu tür parsiyel yükler transit kapsamlı olarak işlem gördüğünden Avrupa’dan geldikten sonra İstanbul’da bulunan gümrüklü antrepo sahalarına indirilir. Transit işlemlerinin yapılmasına müteakip teminat kullanılarak bulundukları antrepodan tırlara aktarılmasının ardından Mersin limanından kalkmakta olan roro gemisine binmek üzere Mersin ilimize doğru hareket ederler. Kıbrıs’a taşınmakta olan transit parsiyel yüklerin transit gümrük işlemleri ve teminat kullanımı maliyet açısından yüksek oranlara tekabül etse de bu tür çalışmaları periyodik hale getirerek kısa sürede neticelendirmek suretiyle çıkış yapabilen firmamız maliyetleri minimum düzeye indirerek makul taşıma navlunları ile müşterilerinin memnuniyetine sebep olmaktadır.

Kıbrıs parsiyel yüklerde ihracat kapsamında olanların işlemleri transit işlemlere göre daha kısa sürede ve daha az maliyetle yapılmakta, aynı zamanda ihracat parsiyel yükler aynı gün içerisinde hem tırlara alınıyor hem gümrükleme yapılarak yola çıkabilmektedir. Türkiye’nin herhangi bir şehrinden Kıbrıs’a gönderilmesi planlanan parsiyel yüklerin İstanbul veya Mersin depolarımıza getirilmesi anlamında iç nakliye hizmetleri de bulunan firmamız Şah Lojistik aynı zamanda depolama ve gümrükleme hizmetleri sunmakta, araçların Kıbrıs’a ilk varış noktası olan Gazi Magusa Limanında gümrükleme ve acentelik faaliyetlerinde de bulunmaktadır.

Parsiyel yüklerin yüklü bulunduğu araçlarımız her ebat ve ağırlıkta ki parsiyel ve kargo kapsamında ki yüklerin taşınmasına uygun olarak dizayn edilmiş, gümrüklü ticari tüm parsiyel yüklerin taşınmasını yapabilecek gerekli belge ve evraka sahip bulunmaktadırlar. Kıbrıs parsiyel yüklerinin yükleme anından Kıbrıs şehirlerine varış süresi maksimum 3 gün gibi kısa bir süreyi kapsadığından bozulma veya deformasyona uğramalarına fırsat verilmeden kuru gıda maddeleri de rahatlıkla taşınabilmektedir.

Kıbrıs’ın Lefkoşa, Gazimagusa ve Girne gibi şehirlerine adrese teslim parsiyel nakliye hizmeti sunan Şah Lojistik C2 yetki belgesine sahip bulunuyor olmasının avantajları ile son derece sağlıklı şartlarda taşıma hizmeti sunuyor, araç filosunda bulunan Türk ve Kıbrıs plakalı tırları ile kesintisiz parsiyel nakliye hizmetleri sunmaya devam ediyor.

 

Yurtdışı  gümrükleme vergi ve kdv tutarlarınıda burdan gönderici ödemek istiyor bu tutarları cıkarabilirmiyiz, g-tip noları ve ürün cinsleri ekli dosyada mevcut,

İstanbul depomuzdan itibaren taşıma fiyatımız Parsiyel (ihracat)  Komple Anadolu yakası Avrupa  Kıbrıs gümrükleme işlemlerin için 350 tl gümrükleme+ nakliyat vergiler şeklinde hizmet verebiliriz.  Karayolu  24 palet 100*120  palet 1.20 yükselik  10 ton  parsiyer taşıma olabilir, firmaları Fabrika teslim fiyat gönderebilir misiniz Detaylarını kıbrıs parsiyel nakliye belirttiğiniz parsiyel yükünüzün depomuza gönderilmesi durumunda Erenköy gümrükleme, Tiflis/Gürcistan gümrük teslim parsiyel taşıma fiyatımız  kuzuy kıbrıs Çıkışlarımız Çarşamba ve Cuma günleri olup transit süre ortalama 3 gündür. Gürcistan  Tbilissi    E gidecek bir mal var. 710 Kg Civarında  pazartesi günü kktc yağ tek yer yükleme İstanbul/Beylikdüzü tek yer boşaltma 26 ton bir araca ihtiyacımız vardır. Araç organize etmenizi rica ederim.

İstanbul depomuzdan istiflenemez şekilde taşıma fiyatımız

Magusa teslimi  

Tuzladan yükleme Magusa teslim komple araç

(12 ton)ihracat taşıma fiyatımız 

Cıvata somun malzeme   80x120x80 Cm ebatlarında 1 Palet olur. Üstüne yük alabilirsiniz. Fiyat ve Transit süresi içeren teklifinizi acil göndermenizi rica ederim  parsiyel yükünüz adresinizden teslim alınacak şekilde, Erenköy gümrükleme, Bakü gümrük teslim parsiyel taşıma fiyatımız  Çıkışlarımız Cuma günleri olup transit süre ortalama 5 gündür verdiğiniz bilgiler doğrultusunda İstanbul  yükleme Özbekistan Taşkent  teslim araç  navlunumuz  +kumaştan  dolayı  İran’daki  gümrük  masrfı arasıdır Ortalama  transit süre  14/15 gün arasıdır  bilginize sunar iyi çalışmalar dileriz

 

Kıbrıs Parsiyel Nakliye Nasıl Yapılır?

Hem tırı hem de içindeki malınızı CMR sigortası yaptırarak garanti altına alan firma olası kaza esnasında oluşan maddi zararın karşılanmasını sağlamaktadır. Kendi standartlarından taviz vermeden çalışan firma Özbekistan nakliye konusunda oldukça başarılıdır. Müşteri odaklı olarak çalışan ekip müşterinin isteklerini göz önünde bulundurur. Diğer parsiyel nakliye yapan firmalara göre frigo nakliyesinde öncü olan Şah Lojistik firması çok uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Özbekistan'ın birçok şehrine ithalat ve ihracat ürünlerinin taşınmasına yardımcı olan firma deneyimli kişilerle çalışmaktadır. Ağır nakliyat konusunda da sizlere yardımcı olan firma Semerkant, Buhara, Andican gibi farklı şehirlere her hafta taşımacılık yaparak malınızı verdiğiniz adrese teslim etmektedir.

Türkiye - Kıbrıs seferlerini yaptığımız iller:
Mersin, Adana, Kayseri, Gaziantep, Konya, Ankara, İstanbul, İzmir, Osmaniye, Antalya, Aydın, Kocaeli, Çorlu, Kastamonu.

ŞAJ LOJİSTİK IRU SERTİFİKA
ŞAJ LOJİSTİK SERTİFİKA
ŞAJ LOJİSTİK R2 SERTİFİKA
ŞAJ LOJİSTİK UND SERTİFİKA