ŞAH LOJİSTİK

KIBRIS NAKLİYE

KIBRIS NAKLİYE

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne taşımacılık faaliyetlerinde bulunan firmalar arasında başarılı...

HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

Kuzey Kıbrıs’a nakliye alanında ki çalışmalarını hız kesmeden sürdürmekte olan firmamız...

KALİTE POLİTİKAMIZ

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kıbrıs Nakliyat "Uluslararası standartlarda referans şirket olma" vizyonu ile paralel hareket ederek...

VİZYON MİSYON

VİZYON MİSYON

Ülke genelinde Kıbrıs Nakliye konusunda liderliği, üstün hizmet ve kaliteli servis...

PARSİYEL NAKLİYE

PARSİYEL NAKLİYE

Uluslararası alanda K.K.T.C kısa ismi ile bilinen Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne kesintisiz...

Kıbrıs Nakliye Fiyatları

Taşımacılık sektöründe yaptığı başarılı çalışmalar ile adını duyurmayı başaran Şah Lojistik tam zamanında nakliyat hizmeti vererek sizlere kusursuz bir hizmet sağlamaktadır. İstediğiniz miktardaki yükünüzü istediğiniz yere tam zamanındda ulaştıran firma çeşitli büyüklüklerde araçlara sahiptir. Geniş, uzun ve iç hacmi büyük olan bu tırlarla eşyanızı kolayca taşıyabilmektedir. Müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla her türlü detayı önceden düşünen firma teslimat esnasında herhangi bir sorun yaşanmasını önler.

Tam donanımlı bakımlı ve modern araçlarla herhangi bir sorun yaşanmadan hızlı hizmet vermektedir. Her gün yapılan Kıbrıs nakliyat hizmetini bu konuda deneyimli elemanlar tarafından yapılmaktadır. güney Kıbrıs lojistik şirketleri arasında en uygun navlun ile kıbrıs ve türk plakalı tırlar ile parsiyel, kargo, parça yük ve komple taşımalarınızda Avrupa, Balkan ve Asya Ülkelerine ihracat ithalat işlemlerinizi eğitimli ve tecrübeli nakliyeci personelimizle gerçekleştirmekteyiz. Böylece yükün tıra yüklenmesine ardından roro gemi nakliyesiyle deniz yolu veya kara ulaşımı ve adrese teslimi esnasında en uygun navlun ve ucuz fiyat politikası uygular.

Kıbrıs Nakliyat Hangi Şehirlerde Çalışmaktadır?

Sizlere kusursuz bir hizmet sunmak için her detayı düşünerek çalışmalarını yapan Şah Lojistik firması farklı uzunluk ve genişlikteki tır ve kamyonlarla Kıbrıs'a gitmektedir. Haftanın belirli günleri Kıbrıs'a giden kıbrıs plakalı tırlarda her türlü ağır yük taşınmaktadır. Firmanın parsiyel kktc'ye kargo ve nakliye yaptığı iller arasında Lefkoşa, Girne, Gazimağusa ve Güzelyurt yer alır. Müşterilerin istekleri doğrultusunda faaliyetlerini yerine getiren firma kktc nakliye hizmeti konusunda öncü firmalardan biridir. Türkiye’den İstanbul, izmir, bursa, gaziantep, Ankara, Aksaray, Osmaniye, Karaman, Konya, Kayseri, Adana ve Konya şehirleri ile çalışmaktadır.

Fiyat teklifimiz aşağıda belirtilmiştir.

İş Makinesi : D8K Dozer (Bıçakları ile birlikte)

Çıkış Yeri : Kozan yolundan 10km içeride Karlık Köyü

Varış Yeri : Silifke Taşucu Navlun     

Ankara Kazan ilçesinden sevk edilerek Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Ercan Uluslararası Havaalanı ‘na (Lefkoşa) teslim edilecek 2 adet özel üretim konteyner için fiyat teklifine ihtiyaç duyuyorum.

İki konteynırın iç elektriksel aksamları, mobilyaları ve bazı montaj ekipmanları ile birlikte ağırlığı yaklaşık 5.000 kg olacaktır. Romania,Arger County, VULTURESTI 117404 'den  27 ton Meşe Tomruk yükümüzü, Mersin limanına transit olarak (Tomruklar KKTC magosa limanına başka bir nakliye şirketi ile gelecektir) taşıma ücreti hakkında bilgi almak istiyorum , yardımcı olursanız sevinirim Yazılı anlaşmamız ve telefonla konuşmamızda 100/50 anlaştık başka firmalar ile yaptığınız anlaşmalar sözü geçen firmalar ile sizin aranızdadır. Firmamız ile yaptığınız anlaşmanın gereğini yerine getiriniz firmamız dürüstçe sözünü tutmuştur. sizinde sözünüze sadık kalmanızı beklemekteyiz. araç geri gelsin istiyorsanız masrafları karşılamak şartıyla hemen çağıralım 

Bir konteynırın ölçüleri ise 4.41cm x 3.21cm x 2.77cm (boy x en x yükseklik) dir.

Bunların dışında ihtiyacınız olan bilgiler için e-mail yada telefon ile bana ulaşabilirsiniz.

Kıbrıs Parsiyel Nakliye Nasıl Yapılır?

Hem tırı hem de içindeki malınızı CMR sigortası yaptırarak garanti altına alan firma olası kaza esnasında oluşan maddi zararın karşılanmasını sağlamaktadır. Kendi standartlarından taviz vermeden çalışan firma Özbekistan nakliye konusunda oldukça başarılıdır. Müşteri odaklı olarak çalışan ekip müşterinin isteklerini göz önünde bulundurur. Diğer parsiyel nakliye yapan firmalara göre frigo nakliyesinde öncü olan Şah Lojistik firması çok uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Özbekistan'ın birçok şehrine ithalat ve ihracat ürünlerinin taşınmasına yardımcı olan firma deneyimli kişilerle çalışmaktadır. Ağır nakliyat konusunda da sizlere yardımcı olan firma Semerkant, Buhara, Andican gibi farklı şehirlere her hafta taşımacılık yaparak malınızı verdiğiniz adrese teslim etmektedir.

Türkiye - Kıbrıs seferlerini yaptığımız iller:
Mersin, Adana, Kayseri, Gaziantep, Konya, Ankara, İstanbul, İzmir, Osmaniye, Antalya, Aydın, Kocaeli, Çorlu, Kastamonu.