kazakistan parsiyel nakliye

Karayolu nakliye çalışmalarının olmazsa olmaz bölümlerinden biri hiç şüphesiz parsiyel taşımacılığıdır. Uzun yıllara dayanan geçmişinde hatırı sayılır oranda lojistik hizmeti vermiş olan firmamız Şah Lojistik Türkiye, Kazakistan nakliye hattında da başarılı bir şekilde taşıma hizmeti vermektedir. Kendi özmal tırları ve kiralık araçları ile bu güzergahta seferler yapan firmamız farklı güzergahlar kullanmak suretiyle Kazakistan’a ulaşım sağlamaktadır.

Kazakistan parsiyel nakliye çalışmalarımız haftanın belirli günleri çıkış yapılmak suretiyle İstanbul depolarımızdan düzenli olarak devam etmektedir. Ağırlık veya ebatları itibarı ile taşınmaya elverişli her türlü parsiyel ve kargo kapsamında ki gerek ihracat gerek transit içerikli yüklerin parsiyel olarak Kazakistan’ın tüm şehirlerine ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Kazakistan’a parsiyel nakliye dendiğinde akıllara ilk gelen firmalar arasında yer almanın gururu ile çalışmalarını aralıksız sürdüren firmamız Şah Lojistik, parsiyel yükleri yerli ve yabancı plakalı tırlar ile uzman sürücüler kontrolünde CMR sigortası kapsamında son derece güvenli bir şekilde taşımaktadır. Parsiyel nakliye de birincil tercih sebebi taşınan malın yüklendiği şekli ile teslim noktasına ulaştırılması, diğer önemli sebep ise taşıma şart ve navlunlarının bütçeye uygun bir şekilde organize edilmesidir. Firmamız deneyimli personelleri ile parsiyel nakliye hesaplamalarında müşterilerine olabildiğince uygun navlun teklifleri sunmakta, firmamız gelen tüm işlere özel ihtimam göstermektedir.

Türkiye ile Kazakistan arası parsiyel nakliye çalışmalarımızı Kazakistan’ın başta başkent Astana olmak üzere Almaata, Çimkent, Aktau, Atrau gibi bir çok şehrine ulaştırmak suretiyle yapmakta, teslimatları bu şehirlerin en uygun gümrük noktalarına indirilmesi şeklinde gerçekleştirmekteyiz. İhracat kapsamlı parsiyel yükler gerekliliğe ve müşteri talebine göre bulundukları adreslerden alınarak parsiyel depolarımıza iç nakliye servisi yapılmak suretiyle getirilebilmektedir. Ancak transit kapsamlı yüklerin yerlerinden alınması zorunluluğu olduğundan araçlarımızı yüklerin bulunduğu liman, antrepo veya serbest bölgeler gibi transit sahalara yönlendirebilmekteyiz.

Kazakistan’a taşınması planlanan her nevi ihracat ve transit kapsamlı parsiyel yüklerinizin en uygun koşullarda taşınmalarının gerçekleşmeleri anlamında firmamız Şah Lojistik yetkilileri ile sözlü veya yazılı olarak irtibata geçebilir, alanında oldukça deneyimli operasyonel kadrolarımızdan hedeflerinize en yakın taşıma koşulları ve navlun tekliflerimizi alabilirsiniz.