kayseri ağır nakliyat

Kayseri Ağır Nakliyat Hizmeti

Kayseri, ülkemizin en önemli ticaret merkezlerinden birisidir. Güçlü bir sanayiye sahip olan şehir, büyükşehir olmanın avantajıyla da birlikte her gün milyonlarca ürünün girip çıktığı bir lokasyondur. Firma olarak Kayseri ağır nakliyat alanında yılların deneyimi ve bilgi birikimine sahibiz. Yarım asra yaklaşan hizmet yılımızda bilgi birikimimizi her geçen gün daha ileriye taşıyoruz.

Dünya çapında üne sahip olan firmamız gerek Kayseri’den başka illere gidecek olan ağır nakliyelerinizin gerekse başka illerden Kayseri’ye gelecek olan ağır nakliyelerinizin taşımacılığını yapmaktadır. Farklı illerde acentelerimizin olması, hızlı ve güvenilir hareket edebilmemizi sağlıyor. Bu sayede Kayseri ağır taşımacılık ihtiyaçlarına en doğru zamanda, en iyi şekilde karşılık verebiliyoruz.

En Başarılı Kayseri Ağır Nakliyat Firmaları

Kayseri ağır nakliyat firmaları arasında en geniş hizmet ağına ve araç filosuna sahip olan firmamız, gelişen teknolojiye uyum sağlayarak her türlü ürünün tedarikçilerden müşterilere kolayca ulaşabilmesini sağlıyor. Değişen taşıma yöntemlerini en hızlı biçimde bünyesine dahil edebilen firmamız, her geçen gün nakliyat alanında yeni başarılara imza atıyor.

Kayseri’de onlarca farklı işletme ve fabrika vardır. Bunların pek çoğu her gün gerek yurt içine ürün göndermekte gerekse yurt dışına ürün ihraç etmektedir. Bunların her birisinin nakliyesinde profesyonel iş birlikçilerine ihtiyaç duyuluyor. Firmamız geniş araç filosu ve uzman kadrosuyla ürün özelliklerine göre özenle taşımacılık yapmakta, deniz, hava yoluyla ihracat merkezi limanlarımıza nakliyat yapmaktadır.

Kayseri Gabari Dışı Yük ve Lowbet Yaşımacılığı

Firma olarak Kayseri gabari dışı yük taşımacılığı da yapıyoruz. Özel yeterlilik belgeleri ve sertifikalar gerektiren bu işlemi, firmamız profesyonel kadrosuyla Kayseri’den ülkemizin her yerine ve ülkemizin herhangi bir yerinden Kayseri’ye başarıyla yapabilmektedir. Tonajları ve ağırlıkları çok fazla ürünlerin taşınması olan gabari dışı yük taşımacılığını işe özel araçlarımız ve ekipmanlarımızla başarıyla yerine getiriyoruz.

Kayseri lowbet alanında etkin çözümlerimizle iş makinelerinin, tanların, obüslerin ve diğer bütün ağır yüklerin ve araçların başarıyla taşınmasını yapıyoruz. Özel lowbet araçlarımızla inşaat, enerji, petrol, sanayi ve diğer bütün sektörlere taşıma hizmeti veriyoruz.