Katar Nakliye

Uluslararası Nakliye

Tır larımız ve uzman personellerimiz sayesinde uluslararası bazda katar tır nakliye firmaları, arasında lider konumdadır. Hizmete sunacığımız tırları katar ve tüm illerine ithalat ve ihracat taleplerine cevap verebilecek donanıma sahip olup, hasarlarını teminat altına alabilmek için, tır CMR sigortası ile nakliye sigortası kapsamında yapılmaktadır.

Şah  lojistik  katar her hafta belirli günlerde parça, yük, grupaj, katar parsiyel nakliye taşimalarımızda aralıksız devam etmektedir. Firmamız, parsiyel nakliye yüklerinizi katar uzman personeli ve yılların verdiği  lojistik  deneyimleriyle hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşımaktadır.

Şah  lojistik  katar parsiyel taşımacılık Konusunda size bir telefon kadar yakın ; standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışı ile ürünlerinizi CMR sigortası teminatı altında güven ile taşımaktadır.

katar ağır nakliyat, taşıma konusunda uzman firmamız, İran Avrupa ülkeleri, Balkan Ülkeleri , Türkiye Cumhuriyetleri Rusya ve diğer Asyar Ülkelerine yapılan ihracat ve bu ülkelerden yapılan ithalat işlemlerinizi eğitimli deneyimli ve tecrübeli personelimizle müşteri odaklı gerçekleştirmekteyiz bu konudaki hedefimiz en mükemmel servisi en uygun navluna size sunabilmektir.iran frigo nakliyesi konusundada uzman firmaları arasında yerini alan şah  lojistik  iran plaka tırlarlada taşıma hizmeti vermektedir.

Konteyner Vagon Nakliye