kastamonu ağır nakliyat

Kastamonu’da Karayolu Nakliyesinde Profesyonel Hizmetler

Nakliyat alanındaki diğer alternatiflerle karşılaştırıldığında bir yükün en hızlı şekilde istenen noktaya ulaşmasında en iyi performansın alınabileceği karayolu nakliye hizmetleri bu çalışmalar sırasında ayır bir özenin gerektiği sorumlulukları da beraberinde getirmektedir. Kastamonu bölgesine de hizmet veren bir firma olan Şah Lojistik olarak bizler Türkiye’nin çok farklı noktalarına Kastamonu ağır nakliyat çıkışlı olarak hizmet verebiliyoruz. Farklı taşıma özelliklerine sahip çok sayıda aracımızla birlikte yükün en kolay şekilde güvenilir bir biçimde taşınması için en doğru kararları alıp buna uygun biçimde nakliyat çalışmalarının da yerine getirilmesini sağlıyoruz.

Kastamonu’ndan Yurtdışına Açılan Nakliyat Hizmetleri

Şah Lojistik olarak Kastamonu’da faaliyet gösteren çeşitli sektörlerden firmalar için Kastamonu ağır nakliyat firmaları arasında ayrıcalıklı bir hizmet sunan lojistik firması olarak sizlerin en iyi taşımacılık hizmetini alabileceğiniz çalışmaları ortaya koyuyoruz. Yıllardır bu alanda göstermekte olduğumuz faaliyetler sonrasında adrese teslim çalışmalar yapabiliyoruz. Özellikle yurtdışı ile yapılacak olan nakliyat çalışmalarında olmazsa olmaz hukuki ve ticari gerekliliklerin yerine getirilmesi noktasında da tecrübeli bir Kastamonu ağır taşımacılık firması olarak bu alanların tamamında elimizdeki tüm işbirlikleri ile en kısa sürede sonuç alınmasını mümkün hale getiriyoruz. Ülkenin farklı noktalarına yayılmış olan acente ağımızla birlikte işbirliği noktasında kusursuz bir çalışmanın ortaya çıkmasını da mümkün hale getiriyoruz.

Karayolu Taşıma Hizmetleri Nasıl Gerçekleşir?

Şah Lojistik olarak bugüne kadar vermiş olduğumuz hizmetlerin de tecrübesiyle birlikte Kastamonu gabari dışı yük gibi pek çok farklı yük taşımacılığı noktasında bugün geldiğimiz aşamada eşyaların ve malzemelerin adresten alınmasıyla başlayan hizmetlerimizi yine adrese teslim şekilde sona erdiriyoruz. Hizmetlerin alınmasından önce fiyat teklifleri ile sonuçlanan ilk görüşmelerimiz sonrasında sizlerin de onayının bulunması halinde eşyaların ve malzemelerin hasar görmeyecek şekilde aralarında Kastamonu lowbet araçlarının da bulunduğu uygun niteliğe sahip araçlara yüklenmesini sağlıyoruz. Araç seçiminde filomuzun sunduğu imkanlar doğrultusunda yükün taşınmasına en uygun niteliklere sahip olacak araçlarla nakliyat çalışmasının yapılmasını da mümkün hale getiriyoruz. Yıllardır bu alanda faaliyet gösteren operasyon kadromuzla nakliyat çalışmasının nasıl yapılacağı noktasında da karar verebiliyoruz.