kars ağır nakliyat

Kars’tan Dışarıya Açılan Ağır Nakliyat Hizmetleri

Türkiye’nin uç noktalarından biri olan Kars’ta da faaliyet gösteren bir firma olan Şah Lojistik olarak bizler Kars ağır nakliyat hizmetlerimizde de Türkiye’nin pek çok noktasında olduğu gibi yurtdışına açılan bir hizmeti alabilmenizi sağlıyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde liderliği üstlenmek üzere çalışmalarını her geçen gün daha profesyonel ve nitelikli hale getiren firmamızda taşımakta olduğumuz eşyaların sorunsuz bir şekilde gideceği yerlere ulaştırılması, ambalajlanması ve araçlara taşınması gibi tüm noktalarda ihtiyacınız olan hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Taşınacak olan eşyaların niteliğine ve büyüklüğüne bağlı olmaksızın bu noktada yeterli personel ve araç desteği sayesinde Kars ağır nakliyat firmaları arasında en kısa sürede ihtiyacınızı karşılayan bir firma da oluyoruz.

80’den Fazla Araçla En Hızlı Nakliyat Hizmeti

Türkiye’nin farklı noktalarında bulunan aralarında dorselerin, low-bed araçlarının bulunduğu geniş bir filoyla sizlere hizmet vermenin avantajlarını sizlere en hızlı şekilde hizmet vererek sunabiliyoruz. Bizlere ulaşıp fiyat tekliflerimizi almanızın ardından iletişimi sıkı tutarak ne tür araçlarla, ne taşımak istediğiniz konusunda da detaylı bilgileri alıyoruz. Taşımacılık işleminin yapılmasına yönelik anlaşmaların yapılmasını takiben çok kısa sürede Kars ağır taşımacılık alanında ihtiyacınız olan nakliye hizmetlerini en kısa sürede sizlere sunuyoruz. Böylece zaman kayıplarını yaşamadan nakliyat hizmetleri ile bir an önce yerine ulaşması gereken malzemelerin ve yüklerin de yerine gitmesini sağlıyoruz.

İş Makinaları için Özenli Taşıma Hizmeti

Farklı sektörlerde faaliyet gösteren pek çok firmanın taşımacılık alanındaki ihtiyaçlarını karşılamada Kars gabari dışı yük imkanları ile birlikte çok geniş bir sahaya hizmet veren Şah Lojistik olarak bizler inşaat ve benzeri alanlarda kullanılmakta olan iş makinalarının taşınmasında ayrı bir özenle faaliyet gösteriyoruz. Şantiyeler arası taşınması söz konusu olan iş makinalarının taşınması noktasında sizlerin kendi sektörlerinizdeki faaliyetleri de hiçbir şekilde aksatmayacak bir şekilde Kars lowbet araçları için gerekli izinleri sağlayıp filomuzdaki araçlara eskortluk yapacak araçlarla sorunsuz teslimatların gerçekleşmesini de sağlıyoruz. Taşınacak olan malzeme ve yüklere bağlı olarak filomuzda yer alan frigo dorseli, lowbed dorseli ya da standart görünümlü tenteli taşıma araçlarını sizlerin hizmetine sunabiliyoruz.