karabük ağır nakliyat

Limanlardan Karabük’e Nakliyat Hizmetleri

Türkiye üç tarafı denizlerle çevrili bir ülke olarak limanlarından gelen çok sayıda ticari amaçlı ürünün teslim noktalarından biri olmaktadır. Aynı şekilde yurtdışına ürün ihraç etmek isteyen firmalar için de Türkiye’nin limanları bir çıkış noktası olabilmektedir. Sanayisi ve madenciliği ile ön plana çıkan Karabük için yıllardır Karabük ağır nakliyat hizmetlerimizi sunmaya devam ederken Karabük’te faaliyet gösteren firmaların limanlarla arasında bir bağ kurulmasını mümkün hale getiriyoruz. Ambalajlamadan depolamaya, sigorta işlemlerinden yasal gerekliliklere, stok kontrolü ve etiketlemeden iç nakliyeye kadar her noktada da Karabük ağır nakliyat firmaları arasında fark yaratan ve öne çıkan bir hizmeti sizlerle buluşturuyoruz.

En Teknolojik Araçlarla Kusursuz Taşımacılık

Ağır nakliyat denince Karabük’te ilk akla gelen firmalardan biri olan Şah Lojistik olarak bizler ekipmanlarımızın ve donanımlarımızın tamamında siz müşterilerimize hizmet verirken en teknolojik araçları kullanarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bilişim ve enformasyon noktasında en güncel araçları kullanan bir firma olarak iletişim kurma aşamasında hiçbir sorun yaşanmadan Karabük ağır taşımacılık faaliyetinin her noktasında bilgi edinilmesini de mümkün hale getiriyoruz. Karabük çıkışlı olarak ya da hedef noktası Karabük olmak üzere Türkiye’nin çok farklı noktalarıyla dünyanın çeşitli bölgeleri arasında bağ kuran taşımacılık hizmetlerimizde konteynerlere özel taşıma hizmeti verebileceğimiz araçlarla da sizlere destek sunuyoruz.

Hangi Tür Malzemeler Taşınabiliyor?

Limanlardan gelen ya da limanlara ulaştırılması talebiyle bizlerden destek talebinde bulunulan eşya ve malzemelerin tamamında ağır nakliyat alanında çok farklı özelliklere sahip olarak kullandığımız araçların tamamını sizlerin hizmetine sunabiliyoruz. Aralarında Karabük gabari dışı yük ve malzeme taşımacılığının da bulunduğu hizmetlerimizde söz konusu limanlarla Karabük arasındaki bir taşımacılık faaliyeti olduğunda konteynerlere özel hizmet verebilecek araçlarımız ve personelimizle sizlere destek sağlıyoruz. Karabük lowbet ve buna benzer tamamen konteynerleri en güvenli şekilde taşımak üzere tasarlanmış olan özel araçlarımız sayesinde filomuzun tüm imkanlarını kullanarak sizlere en iyi şekilde hizmet alabilmenizi de mümkün kılıyoruz. Karayolu taşımacılığında göstermiş olduğumuz özen ve üstün çalışma performansıyla müşterileri tarafından tekrar tercih edilen bir firma olarak sizlere güvenilir bir hizmet vaat ediyoruz.