kahramanmaraş ağır nakliyat

Kahramanmaraş Ağır Nakliyat Hizmetlerinde Karayolu Taşımacılığı Kalitesi

Karayolu taşımacılığında kapıdan kapıya veya parsel taşımacılık gibi yöntemlerde güvenli ve kaliteli taşımacılık Şah Global Lojistik olarak firmanızın standart bir hizmetidir. Bu standart hizmet, yıllardır Kahramanmaraş ilinde aynı kalite ile sunulmaktadır. Çünkü firmamız Kahramanmaraş ağır nakliyat hizmetleri sırasında istenen yükü tam adresine sorunsuz ulaştırabilmektedir.

Ülkemizin her noktasına ulaşmak amacıyla sunduğumuz Kahramanmaraş ağır taşımacılık hizmetleri sırasında çok geniş bir araç filosu ile hizmet veriyoruz. Bu sayede tüm yükün istenilen şekilde adrese ulaştırılması için yeterli sayıda araç aynı anda kullanılabilmektedir. Hatta yurt dışına taşıma yapılacak dönemlerde hukuki ve ticari takip sağlanarak, acenteler ile işbirliği sağlanmaktadır.

Kahramanmaraş Ağır Nakliyat Firmaları İle Alabileceğiniz Hizmetler

Firmamız üzerinden ağır nakliyat hizmetleri talep ettiğinizde, firmamız karayolu bölgesi üzerinde bulunan Kahramanmaraş'ta birçok farklı hizmet sunmaktadır. Bu hizmetler arasında karayolu nakliye sayesinde kapıdan kapıya parsiyel ve komple taşımacılık, römork taşımacılığı, proje taşımacılığı ve konteyner taşımacılığı sağlanmaktadır. Bu nedenle Kahramanmaraş ağır nakliyat firmaları arasında istediğiniz her yük için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Örnek olarak Kahramanmaraş lowbet hizmetleri konusunda askeri veya tüzel kurumlar firmamızdan hizmet talep edebilir. Maraş içerisinde veya Maraş'tan başka il ve ilçelere ulaşacak şekilde inşaat makineleri ve iş makineleri taşımacılığı sağlanabilir. Örneğin, il içerisinde farklı bir ilçeye ulaştırılacak vinç veya sepetli vinç gibi bir sistemin taşıma işlemi, gereken standart araçlar ile sağlanabilir.

Kahramanmaraş Gabari Dışı Yük Taşımacılığı Hizmet Kapsamları

Firmamız taşımacılık işlemleri arasında gabari dışı yük taşıma hizmetlerini de sağlamaktadır. Bu kapsamda Kahramanmaraş gabari dışı yük taşımacılığı hizmeti talep ettiğinizde, ilk aşamada ekipman planlaması sonra proje güzergahı belirlenmesi sağlanır. Sonrasında gümrük ve sigorta işlemleri gerçekleştirilerek vinç organizasyonu sağlanır.

Vinç organizasyonu sayesinde yük araçlarımıza yüklenir veya araçlardan boşaltılır. Yurtdışına taşınma gerçekleştirileceği için yol geçiş izinleri tedarik edilir ve tüm resmi işlemler sağlanır. Ulaşım boyunca takip edilecek günlük veya haftalık çizelgeler hazırlanır, bu çizelgeler müşteriler ile paylaşılarak yapılacak işlemin tüm ayrıntıları bizzat gözler önüne serilir. Son aşamada firmamız ile müşteri arasında ödeme planı kapsamında planlı bir hizmet yürütülür.