izmit ağır nakliyat

Kocaeli Ağır Nakliyat Hizmetleri

Kocaeli ülkemizin en önemli sanayi şehirlerinden birisidir. Gerek kendi öz varlığı gerekse İstanbul’a olan konumu özellikle sanayi alanında Kocaeli’ni sadece ülkemizin değil dünyanın önemli şehirlerinden birisi konumuna yükselmiştir. Her gün gerek dünyanın başka ülkelerinden gerekse ülkemizin diğer şehirlerinden Kocaeli’ne milyonlarca ürün giriş çıkışı olmaktadır. Bu da nakliyat firması gerektirmektedir. Firmamız yılların tecrübesi ve bilgi birikimiyle Kocaeli ağır nakliyat alanında hizmet veriyor. Özellikle liman şehirlerimizden diğer şehirlerimize gerçekleştirdiğimiz tır ve konteyner bazında taşımacılığı Kocaelililerin tercihine sunuyor, güvenilir taşımacılığın adresi oluyoruz.

Kocaeli ağır taşımacılık alanında uzman bir ekiple çalışan firmamız, gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte, başarıyla yenilikleri sistemine entegre ederek değişen taşıma yöntemlerinin ilk uygulayıcılarından birisi olmaktadır. Nakliyat alanında yeni başarılar elde etmek için her gün Kocaeli’nden diğer illere ve dünyanın her yerine hizmet taşımaktadır.

En Donanımlı Kocaeli Ağır Nakliyat Firmaları

Kocaeli ağır nakliyat firmaları arasında en geniş araç filosuna ve acente ofisine sahip olan firmamız, tedarikçi ile müşterilerini isteklerine eksiksiz uymaktadır. Ürünlerin tedarikçiden müşterilere sorunsuz biçimde ulaşmasını sağlamakta, adresten alıp adrese teslimat gerçekleştirmektedir. Özenle taşınan yükler, kısa sürede istenen adrese teslim edilmekte, yükleme aşaması dahil bütün detaylar profesyonel ekibimiz tarafından yürütülerek istifleme hizmeti verilmektedir. Taşıma esnasında dahi ürünlerinizin hiçbir zarar uğramadan nakliyesi gerçekleştirilmektedir. Proje ve yük hizmetlerini en iyi şekilde yerine getiren firmamız, konteyner ve vinç gibi yüklerin taşınmasında, askeri araçların, petrol borularının güvenle taşınmasında etkin görev almaktadır.

izmit Gabari Dışı Yük ve Lowbet Taşımacılığı

Firmamız, standart dışı yöntemler uygulanan Kocaeli gabari dışı yük taşımacılığında da hizmetinizdedir. Normal araçlarla ve yöntemlerle taşınması mümkün olmayan ağır yüklerin taşınmasını ifade eden gabari dışı yük taşımacılığında bütün ekipman planlaması, güzergâh belirlemesi, gümrükleme ve sigorta işlemleri, vinç organizasyonu, yükleme, boşaltma ilmeleri, yurt dışı yol geçiş izinlerinin temini, çizelgelerin hazırlanıp müşteri ile paylaşılması firmamızca yapılmaktadır.

Kocaeli lowbet hizmetlerimiz kapsamında iş ve inşaat makinelerinin, teknelerin, yelkenlilerin, köprü kirişlerinin, rüzgâr tribünlerinin, tekerli vinçlerin ve diğer bütün ağır araçların, ürünlerin taşınması başarıyla yapılmaktadır.