izmir ağır nakliyat

Küresel Dünyaya Açılan Ağır Nakliyat Hizmetleri

Malzemelerin taşınacağı noktalara zamanında varabilmesi noktasında son derece hassas bir hizmet anlayışına sahip olan Şah Lojistik firması olarak bizler sadece yurtiçi noktalarda değil aynı zamanda yurtdışına açılan bir hizmeti de sizlerle buluşturuyoruz. Özellikle İzmir ağır nakliyat çalışmalarımızın pek çoğunda olduğu gibi İzmir’de vermekte olduğumuz çalışmalarda limanlara ve denizyolu taşımacılığına özel çalışmalardan da yararlanmanızı mümkün hale getiriyoruz. Konteynerlere yönelik olarak verdiğimiz hizmetlerle konteynerlerin araçlara aktarılması ve ulaştırılmak istenen alanlara getirilmesi noktasında da sizlere en iyi desteği sunabiliyoruz.

Müşterilerimizle kurduğumuz iletişim yönüyle İzmir ağır nakliyat firmaları arasında fark yaratan bir firma olarak müşterilerimin tüm noktalarda bilgilenmesini de sağlayabiliyoruz.

Taşımacılık İşleminin Her Noktasında Bilgilendirme Desteği

Şah Lojistik olarak hizmetlerimizin tamamında İzmir ağır taşımacılık çalışmaları için en önemli özellik olan bilgilendirme hizmetlerinin en iyi şekilde verilmesini sağlayacak olan yöntemleri kullanıyoruz. Burada taşınacak olan yüklerin yola çıkmadan önce müşterilerimiz tarafından belirtilen şartlar doğrultusunda en iyi şekilde hazırlanmasıyla kusursuz iletişim sürecimizi başlatıyoruz. Yükün araca taşınmasının hemen ardından gerekli yasal prosedürleri de bu noktada tamamlayarak en hızlı şekilde yüklerin ulaşacağı yere doğru yola çıkmasını da mümkün hale getiriyoruz. Süre noktasında garantili bir şekilde hizmet veren firmamız geniş filosu sayesinde çok daha kolay, pratik ve hızlı bir taşımacılık hizmetini sizlere sunabiliyor.

İzmir’den Nakliyat Yapılan Ülkeler

Farklı sektörlerde faaliyet gösteren ve ağır nakliyat alanında destek almak isteyen tüm müşterilerimiz için uluslararası alanda tüm noktalara nakliyat hizmetimizi sunabiliyoruz. Bu aşamada İzmir gabari dışı yük hizmetlerimizde malın ulaşabileceği çok farklı noktalar olan Afganistan’dan Yunanistan’a, Rusya’dan Almanya’ya, Romanya’dan Ukrayna’ya kadar çok geniş bir sahada ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlıyoruz. İzmir lowbet araçlarımızın tamamının bakımına dikkat ederek her zaman hizmet vermeye hazır hale bekletiyor olmamız sayesinde ihtiyacınız olan taşımacılık hizmetlerinin ortaya çıktığı ilk andan itibaren filomuzda talep ettiğiniz çalışma ihtiyacını yerine getirebilecek olan ekipmanlarla birlikte sizlerin destek almasını da mümkün hale getiriyoruz. Geniş bir sahada hizmet verebilen şirketimizin fiyat politikası hakkında bizlere ulaşarak destek alabilirsiniz.