italya kargo

Uluslararası belge, paket taşımacılığı ve dağıtımında eksiksiz hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimizin arzularına cevap verebilecek seviyede ekonomik ve güvenli hizmetler takdim etmektedir. Müşteri memnuniyetini her daim ilk sırada düşünerek dünya çapında gerek ticari gerekse teknolojik yenilikleri hizmet anlayışımızla harmanlayıp ulaştırma sektöründe Türkiye pazarında ve dünya ülkeleri bazında sınırlarımızı daha da genişletmeye müteveccih çalışmalarımızla iyi yerlere siz müşterilerimizin desteğiyle geleceğiz.

Olduğunuz ilden İtalya ülkesine ve ya İtalya ülkesinden, Türkiye’deki herhangi bir ile gidecek kargonuz ister ticari amaçlı olsun, ister kişisel gönderim amaçlı olsun mesafe ve ülke fark etmeksizin her yere gönderilir, ulaştırılır. Küçük işletmeler ve e-ticaret işi ile uğraşanlar da rahatlıkla yurtdışına herhangi bir ülkeye kargo gönderimi yapabilmektedir. Yaşadığınız bölgede eğer internet üzerinden ürün satışı yapıyorsanız, öğrencilik vb durumlarda evrak göndermeniz gerekiyorsa, yurtdışına sevdiklerinize hediye yollamak istiyorsanız en güvenilir ve en uygun fiyatlı yurtdışı kargo gönderimi gönderim firmamız ile yapılır

İtalya yurtdışı kargo hizmetinde fiyat olarak en uygun, gönderim seçenek ve alternatif bakımından en rahat ve aynı zamanda en güvenli gönderim  firmamız ile sağlanır. Yurtdışı kargo gönderileriniz  itina ile hazırlanır, en seri şekilde teslimatı yapılır. Kurumsal firmalar ve bireysel kişiler adına yurtdışı taşıyıcı firmalar ile anlaşma sağlayıp, en uygun fiyat sizlere verilir.

Firmamız ülkemizde hizmet veren global yurtdışı kargo firmaları ile birlikte çalışmaktadır. Yurtdışına kargo göndereceğiniz vakit yada yurtdışından Türkiye'deki şehirlere kargo göndereceğiniz vakit her bir kargo firmasından ayrı ayrı fiyat teklifi almak, teslimat hakkında malumat almak, ücretler fiyatlar ve şubelerden teslim edilmesi gibi zorlu süreçler ortaya çıkmaktadır. Bu zorlu süreçleri en düşük fiyatlı ve en rahat şekilde sizlere hizmet vermekteyiz

Yurtdışına kargo ile mal gönderme hizmetleri kapsamında; tüm ihraç ürünleriniz, evraklarınız, hediyelik eşyalarınız, kolileriniz,  dökümanlarınız, ihracat mallarınız, belgeleriniz hızlı ve güvenilir bir şekilde istediğiniz ülkede istediğiniz noktaya ulaştırılır. Firmamız ile yapılan yurtdışına kargo ile mal gönderileriniz; düzeneğimizde kolayca ve her an güncel olarak takip edilebiliyor. Kargolarınzın  gümrük kurallarına uygun olup olmadığı bizlere danışabilirsiniz. İtalya ülkesinden, kendi ilinize gönderdiğiniz ürünler sadece karşı ülkenin gümrüğüne değil, bulunduğunuz ülkenizdeki gümrüğe de takılabilir. Bu nedenle o ülkenin gümrük kanunları hakkında da bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda yurtdışına kargo göndereceğiniz ürünün ambalajlanması ve kolilenmesi konusunda yardım alabilirsiniz. Bize teslim ettiğiniz ya da sizden teslim aldığımız mallar, hemen işleme konur. Vergi ve gümrük aşamaları evrakları işleme alındıktan sonra, en seri ve en güvenli bir şekilde gönderim aşamasına geçer.

En ucuz fiyatları ile size sunan firmamız , yurtdışı kargo olanaklarına sahip olacak şekilde seri, güvenilir ve uygun bir şekilde gönderim kolaylığı sağlamaktadır. Doküman, Dosya, Evrak, Pasaport, Numune, Paket, Hediye ve Koli gibi tüm kargolarınızı birkaç günlük teslimat sürelerimiz ilegönderebilirsiniz.

Bizlerle iletşime geçerek tüm yurtdışı gönderilerinizi firmamıza teslim ettiğiniz andan itibaren alıcıya ulaşana kadar adım adım aşamalarını takip edebilirsiniz.