italya frigo nakliye

Güney Avrupa ülkelerinden İtalya ile ülkemiz arasında ki kadim geçmişten kaynaklanan ticaret dahilinde yapılmakta olan frigo nakliye çalışmalarımız hız kesmeden aralıksız bir şekilde devam etmektedir. İtalya frigo nakliye çalışmalarımız Türk ve yabancı plakalı araçlar ile karayolu ve roro ile sağlanmakta, taşıma süreleri minimum düzeydedir.

Ülkemizden İtalya’ nın kuzeyinden güneyine kadar tüm şehirlerine yapılan satışlar bünyesinde çalıştırdığımız frigo tırlarımız düzenli seferleri ile müşterilerimiz tarafından özellikle tercih ve tavsiye edilmekte olduğundan frigo nakliye sektöründe aranan firmalar konumunda bulunmaktayız. 

İtalya’ya frigo alanında çalışmalarımız ihracat nakliyesi ile sınırlı olmayıp aynı zamanda İtalya’dan özellikle onlarca çeşidi bulunan bitki türlerinin ülkemize ithalat nakliyesini de gerçekleştiriyoruz. Türkiye üzerinden Orda doğu ve Asya ülkelerinin tamamına satışı yapılmış olan soğuk zincir ürünlerin transit geçişli olarak nakliyesini de kolaylıkla gerçekleştiren firmamız bu alanda evraksal anlamda tüm gerekliliklerini yerine getirerek sorunsuz bir nakliye hizmeti sumaktadır.

İtalya’nın daha çok kuzey illerinin rağbet görüyor olması münasebetiyle bir çok kuzey İtalya şehrinde acenteliklerimiz bulunduğundan frigo tır nakliyesinde önem arz eden zamanında teslimat konusunu kolaylıkla başarabiliyoruz.

Araç filomuzda bulunan frigo tırlarımız genellikle tam kapasiteli yüksek modelli araçlardan oluşmakta, araçlarımızın tamamı cmr sigortası kapsamında güvenli taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Güney illerimizde bolca üretilmekte olan narenciye türleri ile bilimum yaş sebze meyve türlerinin İtalya’ya taşınması işlemleri Mersin limanı roro çıkışlı olarak yapılmakta, gemilerin varış noktaları olan Trieste limanına ulaşılmasının ardından analiz ve gümrükleme işlemlerinin bitirilmesine müteakip iş şehirlere teslimatları yapılmaktadır.

İtalya frigo nakliyesinde boy gösteren frigo dorse tırlarımızda bulunan ısı ayarları soğutucularımız eksi 20 derelerden artı 25 derecelere kadar taşınabilen her türlü ürün ve mamülün taşınmasını gerçekleştirmekte, ortalama 22 tona kadar olan her türlü ticari kapsamlı ürünün nakliyesini yapmaktadırlar.

Mersin merkezli olarak kurulmuş olup uzun yıllardan bu yana frigo tır nakliye hizmetleri sunmakta olan firmamız bir telefon mesafesi kadar yakınlıkta bulunmaktadır. İtalya frigo nakliye ile ilgili taleplerinizi firmamıza mail ve telefon yolu ile yazılı veya sözlü olarak bildirebilir en kısa süre de detaylı bilgi ve navlun tekliflerimizi alabilirsiniz.

Uygunluk ve navlun ltfn

İtalya 22 + 21 + 20 / İstanbul 2 gumruk Kapıkule gelmelidir doktorluk malzeme vardır. +8 / + 22 derecede çalışacaktır. Frıgo araç