isviçre nakliye

Kırgızistan NAKLİYAT

Avrupa Birliği üye ülkeleri arasında yer alıp bir anlamda tüm Avrupa’nın finansal kasası durumunda olan İsviçre oldukça modern ve çağdaş yapısı ile her zaman ön planda olmuştur. Yüz ölçümü bakımından oldukça küçük ebatlara sahip bulunması nedeniyle arazi bakımından yeterliliği bulunmayan İsviçre gıdadan giyime, sanayiden endüstriye bir çok ürünü dışardan temin etmektedir. İthalatının büyük bölümünü doğu ülkelerinden temin eden İsviçre ülkemizden önemli ölçüde ithalat yapmaktadır.

İthalat kalemlerinin nakledilmesi işlemleri her ne kadar deniz yolu ve demir yolu gibi seçeneklerle de desteklense de büyük paya sahip olan alan elbette karayolu nakliyesidir. Karayolu ile nakliye tırla ile yapılmakta, taşınabilir her türlü ürünün nakliyesinde standart ve farklı yapılarda ki tırlar ile gerçekleştirilmektedir. İsviçre nakliye hattı ile oldukça yakından ilgilenen firmamız bu ülkeye nakliye çalışmaları yapmakta olan nadir kuruluşlar arasında yer almaktadır.

İsviçre’ye komple tır taşıması, parsiyel nakliye, ağrı nakliyat, konteyner taşıma ve frigo nakliye gibi çeşitli alanlarda hizmetler sunan firmamız uzun yıllardan bu yana var olduğu taşımacılık sektöründe önemli işlere imza atmış İsviçre nakliyesi konusunda da iddialı olduğunu yaptığı başarılı çalışmaları ile ispat etmiştir. Uluslar arası yük taşıma yetki belgesine sahip bulunmaktadır.

 firmamız araç filosunda Türk ve yabancı plakalı tırları mevcut bulundurmakta, Avrupa yollarına oldukça hakim bulunan deneyimli şoförleri ile çalışmakta, Mersin merkezli kurulmuş olan ofisimizde oldukça tecrübeli pozisyonda bulunan operasyon ekimizle ortaya önemli projeler koymaktayız.

İsviçre çalışan nakliye firmaları ile irtibatlı olarak sektörel değişim ve gelişimleri yakından takip ederek teknolojik alt yapı destekli lojistik hizmetleri sunan firmamızın prensipleri arasında hiçbir zaman ödün vermediği kaliteli hizmete dayalı müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları bulunmaktadır. İsviçre’ye ihracat yük taşıma çalışmaları ile birlikte İsviçre’den ithalat ve transit geçişli üçüncü ülke yük taşımalarında da adından söz ettiren firmamız geçmişten kazandığı tecrübelerini doğru kullanarak kazanımlarını yine sektöre yaptığı yatırımları değerlendirerek hedeflediği büyümeyi yakalamış,

ortaya koyduğu başarılı çalışmalarının meyvelerini alarak kurumsal kimlik kazanma yolunda ilerleyişini tamamlamıştır. İsviçre nakliye bizim işimizdir sloganı ile sektöre adım attığı günden beri nakliye hizmetlerini sürdüren firmamız geleceğin en büyük nakliye kuruluşu olma vizyonu ile yoluna devam etmektedir.

Kırgızistan NAKLİYAT