isveç nakliye

Kuzey Avrupa ülkeleri arasında bulunup Finlandiya ve Norveç ile sınır komşuluğu olan İsveç’in başkenti Stockholm’dür. Dış ticaret birimlerimiz ile sanayici ve işadamlarımızın girişimleri sonucunda orta düzeyde bir ticaret hacmimizin bulunduğu İsveç’e nakliye çalışmaları da aynı seviye de yapılmaktadır.

İsveç nakliye hattının ihtiyaçları nispetinde lojistik faaliyetlerde bulunan firmamız Şah Lojistik Avrupa’nın bir çok ülkesinde olduğu gibi İsveç nakliyesi konusunda da hatırı sayılır oranda faaliyetler gerçekleştirmekte, İsveç’e ihracat yapan bir çok kuruluşumuzun proje işinde önemli derece de işbirliği içerisinde bulunmaktadır.

İsveç komple tır taşıma ve haftalık standart çıkışlarla parsiyel nakliye çalışmalarımızın yanı sıra gabari dışı ağır nakliyat, konteyner taşımacılığı ve frigo tır nakliyesi gibi alanlarda da kesintisiz hizmetler sunuyor, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda depolama ve gümrükleme gibi ekstra hizmetlerde sunuyoruz.

Ülkemizden İsveç’in kuzeyinden güneyine, doğusundan batısına kadar tüm şehir ve bölgelerine ihracat yük taşımalarında önemli bir paya sahip bulunan Şah Lojistik yük teslim eden araçları ile ülkemize ithalat nakliyesi ve ülkemiz üzerinden transit olarak Asya ve Orta doğu ülkelerine üçlü satış kapsamında taşıma işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Uluslararası yük taşıma yönetmeliği gereği tüm belge ve bilgiye sahip bulunan firmamız İsveç’e yapmakta olduğu taşımacılık çalışmalarını C2 yetki belgesi kapsamında araç filosunda bulunan Türk ve yabancı plakalı tırlar ile sürdürmektedir.

Gabari dışı yüklerin taşınmasında uzamalı ve havuzlu modelleri bulunan lowbed tarzı araçları, yaş sebze meyve, donmuş mamüller ve kimyevi maddelerin taşınmasını gerçekleştirebilen frigo dorse tırları, konteyner ve açık yük taşımaya uygun konteyner kilitleri mevcut açık kasa tırları ile sektörde boy gösteren kuruluşumuz her türlü talebe olumlu yönde karşılık verebilecek yeterliliğe sahiptir.

İsveç çalışan nakliye firmaları arasında dikkat çeken en önemli özelliklerimizin başında işimize duyduğumuz saygının gerekliliği olarak ciddiyet esaslarını elden bırakmadan kaliteli hizmet sunma anlayışımızdır. Ortaya koyduğumuz vizyon ve misyonumuz dahilinde hedeflerimize ulaşma yolunda emin adımlarla ilerleyerek kurumsal firma olma amacımıza ulaşmış olmanın sevinç ve gururu ile lojistik faaliyetlerimizi sürdürüyor, alt yapımızı sürekli güncelleyerek, yenileyerek sektöre yeni bir bakış açısı kazandırıyoruz.