istanbul ağır nakliyat

Ağır Nakliyat Uzmanı

Yurt içi gabari dışı ağır nakliyat alanında önemli çalışmalara imza atmış olan firmamız Şah Lojistik İstanbul yüklemeli ağır nakliye yük gruplarının yurt içinde tüm illerimize sevkiyatını düzenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Her türlü iş makinaları, vinç grupları, ekskavatörler, beton santralleri, boru hatları, rüzgar türbinleri ve gemi, yat grupları başta olmak üzere ölçü ve ağırlıkları itibarı ile gabari dışı sınıfında bulunan her türlü ağır tonajlı yükün nakliyesini uzamalı ve havuzlu modellerde lowbed dorseler ile tek ve çift çeker çekicilerimiz vasıtasıyla sağlıklı bir şekilde taşımaktayız.

İstanbul ağır nakliyat firmaları içerisinde özellikle tercih ediliyor olmamızın temel sebepleri, taşıma rakamlarımızın oldukça makul düzeyde olması, vade imkanı sağlayabiliyor olmamız, taşıma yapan araçlarımızın genellikle yüksek modelli sorunsuz tırlardan oluşuyor olması, taşımakta olduğumuz tüm yük gruplarını istisnasız olarak karayolu izin belgesi ve öncü araç nezaretinde kontrollü olarak taşımakta olmamızdır.

Şah Lojistik kurulmuş olduğu ilk yıllardan bu yana nakliyenin her alanında etkili olma vizyonu ile hareket ederek kısa süre içerisinde ağır nakliyat alanındaki istikrarlı çalışmaları neticesinde  başarılı işler yapmıştır. 22 yıl önce Mersin’de çalışma hayatına başlayan firmamız zaman içerisinde gereksinim ve talepleri değerlendirerek yurdumuzun bir çok bölgesinde şube ve irtibat ofislerini de hayata geçirmiştir. Bu illerimizin başında hiç şüphesiz ekonomik anlamda ülkemizin can damarı  pozisyonunda bulunan İstanbul gelmektedir. İstanbul ofisimiz merkez ve şube ofislerimizle irtibatlı olarak çalışmalarını sürdürmekte, İstanbul ağır nakliyat konusunda deneyimli operasyon ekibi ve uzman sürücüleri ile kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

Gerek yurtiçi gerekse uluslararası alanda yapılması planlanan İstanbul çıkışlı ağır nakliyat yük gruplarınızın sevki ile ilgili taleplerinizde bir telefon mesafesi kadar yakınınızda bulunan firmamız Şah Lojistik 7/24 çalışma prensibi kapsamında sürekli iletişime açık bulunmakta, gelen talepleriniz uzman ekibimiz tarafından anında değerlendirmeye alınarak oldukça kısa süre içerisinde en uygun navlun ve taşıma koşulları ile olumlu geri dönüşler sağlamaktadır. İstanbul ağır nakliyat arayışlarınızda sizleri çok uzağa gitmeye gerek bırakmayan firma Şah Lojistik, ekonomik kazanımlardan ziyade müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapmakta, kaliteden taviz vermeden yoluna emin adımlarla devam etmektedir.