İran Parsiyel Nakliye

İran parsiyel boş imaj

Parsiyel Yük Ne Demek?

Günümüzde pek çok insan ‘‘Parsiyel yük ne demek?’’ sorusunun cevabını merak etmekte ve oldukça güncel ve modern bir lojistik hizmeti olan bu çalışmalar hakkında fikir almak istemektedir. Kelime anlamı olarak parça olarak da tanımlanabilen parsiyel terimi, özellikle lojistik ve genel nakliye sektöründe de en çok kullanılan teknik terimlerin başında gelmektedir. Aynı güzergah üzerinde bulunan farklı müşterilerin çeşitli yüklerini aynı vasıta içerinde taşınmasını sağlayan bu sistemle; günümüzde pek çok farklı sektöre oldukça hızlı bir şekilde ürün ulaşımı sağlanabilmekte ve söz konusu bu ürünler çok daha ekonomik seviyelerde taşınabilmektedir.

 

Profesyonel Düzeyde Parsiyel Taşımacılık Hizmetleri

Günümüzde parsiyel yük taşımacılık hizmetleri alanında oldukça modernize ve yenilikçi hizmetleri ile öne çıkmakta olan Şah Lojistik markamız, ‘‘Parsiyel yük ne demek?’’ sorusuna cevap arayan pek değerli müşterileri için de en güncel hizmetleri en iyi şekilde vermeyi amaçlamaktadır. Temel olarak en, boy, adet ve yükseklik oranlarının çarpılması ile elde edilmekte olan parsiyel yük miktarı, temel olarak metreküp bazlı olarak hesaplanmaktadır. Karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu üzerinde oldukça sık bir şekilde kullanılmakta olan söz konusu parsiyel yük taşımacılığı, günümüzde oldukça popüler bir şekilde tercih edilmektedir. Söz konusu lojistik ve genel nakliye çalışmaları sektöründe örnek marka imajı çizmesiyle de öne çıkan Şah Lojistik markamız da bu alanda oldukça hızlı ve etkili çalışmaları ile tanınmaktadır.

 

Hızlı ve Etkin Parsiyel Yük Taşımacılık Çalışmaları

Söz konusu parsiyel yük taşımacılık çalışmaları sektöründe oldukça nitelikli hizmetleri ile tanınan Şah Lojistik firmamız, kendi sektöründe lider ve öncü oluşumların da başında gelmektedir. ‘‘Parsiyel yük ne demek?’’ sorusunu soran pek kıymetli müşterileri için en hızlı ve etkili hizmet sunmayı kendisine ilke haline getirmiş olan markamız, oldukça donanımlı ve geniş bilgi içerikli firma internet web sitesine de sahiptir. Gün içerisinde söz konusu marka web sitemizi ziyaret ederek envaiçeşit hizmetlerimiz hakkında anında bilgi sahibi olmaya başlayabilir ve oldukça zengin içerikli geniş hizmet portföyümüzü de yakından inceleyebilirsiniz.

 

 

İran Parsiyel Hacim Hesaplama

Günümüzde lojistik ve genel nakliye hizmetleri, oldukça önemli bir sektör olarak öne çıkmakta ve pek çok farklı iş kolu içerisinde de sık sık kullanılmaktadır. Lojistik hizmetlerinin oldukça önemli bir bölümü olan parsiyel taşımacılık hizmetleri de İran parsiyel hacim hesaplama gibi çeşitli sektörler içerisinde sık sık karşımıza çıkmaktadır. Parsiyel terimi, genel olarak lojistik sektöründe en çok kullanılan teknik terimler arasında yer almaktadır. Özellikle aynı rota üzerinde yer alan farklı müşterilerin çeşitli yüklerinin tek bir vasıta ile taşınmasını sağlayan bu sistemle günümüzde birçok farklı sektör için de oldukça hızlı şekilde ürün ulaşımı sağlanmaktadır.

 

Müşteri Odaklı Parsiyel Taşımacılık Çalışmaları

İran parsiyel hacim hesaplama işlemleri denildiği zaman genel olarak; gönderilen ürünün boyutları ve sayıca miktarları öne çıkmaktadır. Bu birimler yardımıyla hesaplanmakta olan parsiyel miktarı için genel ölçüde basit bir formül kullanılmaktadır. Temelde en, boy, yükseklik ve adet oranlarının çarpılması ile bulunan parsiyel oranı, metreküp bazlı olarak hesaplanmaktadır.

Denizyolu, havayolu, karayolu ve demiryolu hatları üzerinde büyük oranda kullanılmakta olan parsiyel yük taşımacılığı, modern çağımızda oldukça önemli bir yere sahiptir. Hem bu alanda profesyonel şekilde hizmet veren işletmeler için hem de sektör içerisinde hizmet alan müşteriler için oldukça cazip olan bu hizmetler, günümüzde pek çok farklı profesyonel marka bünyesinde verilmektedir. Parsiyel taşımacılık hizmetleriyle günümüzde en çok tercih edilen firmaların başında gelen Şah Lojistik işletmemiz de bu alanda nitelikli çalışmaları ile tanınmaktadır.

 

Profesyonel ve Nitelikli Parsiyel Taşımacılık Hizmetleri

İran parsiyel hacim hesaplama alanında oldukça profesyonel ve nitelikli hizmetleri ile öne çıkmakta olan Şah Lojistik markamız, sektöründe örnek marka imajı teşkil etmesi ile tanınmaktadır. Ülkemizin oldukça önemli sınır komşularından bir tanesi olan İran ile Türkiye arasındaki parsiyel taşımacılık hizmetlerinde oldukça hızlı ve etkili çalışmaları imza atan Şah Lojistik işletmemiz, müşteri odaklı marka web sitesini de işletme bünyesinde barındırmaktadır. Gün içerisinde firma internet sitemize erişim sağlayarak çeşitli hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilir ve geniş içerikli hizmet yelpazemizi de göz atabilirsiniz.

 

İran nakliye

 

İran Parsiyel Güzergah

İran ile Türkiye arasında çok eski zamanlardan bu yana kültürel, ekonomik ve siyasal birliktelikler söz konusudur. Şah Lojistik olarak bizler çeyrek asra yakın süredir İran ile Türkiye arasında nakliye faaliyetlerine imza atıyor, karayolu komple tır taşımacılığı yanında parsiyel taşımacılığı da yapıyoruz.

Parsiyel taşımalarımızda aynı güzergaha giden farklı yükleri aynı aracımıza yükleyebiliyoruz. İran parsiyel güzergah hattı boyunca taşıyabiliyoruz. Parsiyel taşımalarımız için yüklerinizi İstanbul ve Ankara illerimizdeki modern depolarımızda topluyoruz. Bu depolarımızdan da haftanın belli günlerinde tırlarımızın çıkışını yaparak İran’a doğru yola çıkarıyoruz.

 

En Yaygın İran Parsiyel Güzergahı

Depolarımızın Ankara ve İstanbul olmak üzere iki lokasyonda olması müşterilerimize büyük kolaylık sağlıyor. Ülkemizin bütün illerinden İran’a taşınmasını istediğiniz yüklerinizi depolarımıza ulaştırarak İran’ın hemen bütün illerine ulaştırıyoruz. Başta Tahran olmak üzere İran parsiyel güzergahı boyunca götürdüğümüz yüklerin teslimatını yapıyoruz.

Anakara ve İstanbul’a gelen yüklerinizin gümrük noktalarında gümrük işlemlerini yaptıktan sonra araçlarımızı yola çıkarıyoruz. Komple tır taşımacılığından farklı olarak parsiyel taşımalarımız İran’da adrese teslim olmuyor. Bunun yerine gümrük noktalarına teslimatlarını yapıyoruz. Yılların bilgi, birikim ve tecrübesiyle bütün parsiyel yüklerinizi en iyi servis garantisi ve bütçe dostu nakliye fiyatlarıyla yerine getiriyoruz.

İran parsiyel güzergah noktası olarak araçlarımız Van üzerinden karayolu ile yapılmaktadır. İran karayolu güzergahına son derece hakim olan şirketimiz taşıma sırasında bütün süreci başarıyla yürütmektedir ve her zaman varış noktalarına en hızlı şekilde varmayı başarmaktadır.

 

Kaliteli İran Parsiyel Taşıma

İran parsiyel güzergah olarak genellikle aynı yol takip edilir. Fakat güzergahtan ziyade tecrübe ve uzmanlık nakliyenin kalitesinde belirleyici olur. Şah Lojistik olarak parsiyel araçlarımızda yer alan her yükü özel intizam içinde yerleştiriyoruz. Planlamalarını önceden yaparak hareket halinde yüklerin yerinden oynamasına mahal vermeyecek şekilde kayma, hasar görme olmayacak biçimde sağlama alıyoruz. İlk yüklediğimiz haliyle varış noktalarına ulaştırarak teslimatlarını yapıyoruz.

Yıllardır İran parsiyel taşımada en çok tercih edilen firmalardan birisi olarak tamamı alanında uzman bir ekiple çalışıyoruz. Kaliteyi önemsiyor ve beklentileri tamamıyla karşılamak adına en uygun fiyatlı İran parsiyel taşıma yapıyoruz.

 

İran Parsiyel Nakliye Fiyatları

Yurtiçi ve yurtdışı nakliye hizmetleri veren firmamız yıllardır taşımacılıkta güvenli bir adres olarak faaliyet göstermektedir. Uzun yıllardır İran nakliye çalışmaları yapan öncü firmalar arasında yer almaktayız. Bugün verdiğimiz taşımacılık hizmetleriyle sektörümüzde iyi bilinen firmalar arasında yer almaktayız. Firmamız etkin bir şekilde lojistik hizmetlerini yürütmektedir.

 

İran Parsiyel Taşımacılık

Firmamız hem komple hem de parsiyel taşımacılık yaparak ihtiyaç duyduğunuz hizmetler için sizlere pek çok alternatif sunmaktadır. İran ile de etkin bir koordinasyon sağlayarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Hem ithalat hem de ihracat taşımacılığı yapmaktayız. Yılların deneyimini verdiğimiz hizmet kalitesine yansıtarak bugün sizlere profesyonel hizmetler sunmaktayız. Firmamız geniş yelpazede sizlere taşımacılık hizmetlerini ulaştırmaktadır.

Pek çok hizmet alanlarından biri olarak parsiyel taşımacılık da sizlere ulaştırdığımız hizmetlerden biridir. Rekabet ettiğimiz alanda diğer hizmetlerimiz gibi İran parsiyel taşımacılık hizmetlerinde de rakiplerimizden önde yer almaktayız. Sahip olduğumuz kurumsal kimlik ve işimizde gösterdiğimiz titizlikle geniş müşteri kitlesine hitap etmekteyiz. Bir diğer ayrıcalığımız ise İran parsiyel nakliye fiyatları konusunda müşterilerimize sunduğumuz kolaylıklardır.

 

Uygun Parsiyel Taşımacılık Hizmetleri

Sizlere güvence vererek taşımacılık hizmetlerini yürütmekteyiz. Rekabet ettiğimiz sektörde en hızlı şekilde nakliye hizmetleri sunan bir firma olarak rakiplerimizi geride bırakmaktayız. Firma olarak her türlü donanıma sahip bir şekilde sizlere hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Bünyemizdeki pek çok taşıma aracıyla profesyonel bir şekilde sizlere hizmetlerimizi sunmaktayız.

Asya’nın en önemli merkezlerinden biri olan İran’ın pek çok noktasını nakliye hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. İki taralı olarak hem İran’dan Türkiye’ye hem de Türkiye’den İran’a nakliye hizmetleri sunmaktayız. İran’daki nakliye gereksinimini karşılamak ve giderek artan bir talebe karşılık vermek için firmamız her türlü imkana sahiptir.

İran parsiyel taşımacılık hizmetlerini de yoğun bir şekilde yürütmekteyiz. Bu nedenle İran parsiyel nakliye fiyatları konusunda arz talep ilişkisi belirleyici olmaktadır. Bunun dışında hitap ettiğimiz müşteriler ya da sektörel pek çok etkenden dolayı İran parsiyel nakliye fiyatları değişkenlik göstermektedir. Eşyaların alınacağı yer ile ulaştırılacağı yer arasındaki mesafe de fiyatlarda belirleyici bir faktördür.  Firmamız nakliye hizmetlerinde sizlere en uygun fiyatları sunmaktadır.

 

 

İran parsiyel nakliye çalışmalarımız sektöre ilk adım attığımız 1996 yılından bu yana devam etmektedir. Parsiyel nakliye çalışmaları komple tır yüklemeleri gibi bulundukları adreslerden yüklenememekte, Ankara ve İstanbul illerimizde bulunan depolarımızda toplanmak suretiyle taşınabilmektedir. Haftanın belirli günleri düzenli olarak çıkışlarımız bulunan İran'a sefer yapan araçlarımız Türk ve İran plakalı tırlardan oluşmaktadır.

Ebat ve ağırlıkları itibarı ile değerlendirmeye alınan parsiyel ve kargo içerikli yük grupları kilo ve metreküp anlamında fiyatlandırılmaktadır. Türkiye İran arasında oldukça tecrübeli çalışmaları bulunan firmamız taşıma fiyatlarını müşteri, beklentilerine uygun şekilde oranlamaktadır.

İran'da bulunan bir çok acentemiz ile işbirliği ve irtibatımız sayesinde hiç bir işin aksamasına mahal verilmeden sevkiyatlar yapılmakta, parsiyel yükler olabilecek en kısa sürede varış noktalarına teslim edilmektedir.Karayolu parsiyel nakliye alanında kullandığımız araçlarımız çoğunlukla yüksek modelli çekici ve dorseleri bulunan tırlardan oluşmaktadır. Türkiye İran hattında sefer yapan araçlarımız alanında son derece deneyim kazanmış bulunan sürücüler kontrolünde çalışmalar yapmaktadır.

İran parsiyel dendiğinde akıllara gelen nadir kuruluşlar arasında bulunan firmamız gümrüklü ve ihracat kayıtlı taşınabilir her nevi parsiyel yükün nakliyesini gerçekleştirmenin yanı sıra gümrükleme depolama ve acentelik hizmetleri de sunmaktadır.

İnşaat malzemeleri, yapı ekipmanları, zirai ve tıbbi ilaç türleri, mobilya grupları, ev ve el aletleri gibi ismini sayamayacağımız binlerce kalem ürünün parsiyel olarak İran'a taşınmasında aranan ve tercih edilen nakliye firması olmanın gururunu övünçle taşıyoruz. İran parsiyel hattının tüm detay ve inceliklerine sahip bulunan firmamız Şah Lojistik, parsiyel yük taleplerinizi bildirmek üzere bir telefon mesafesi yakınlığında bulunmaktadır.