iran parsiyel nakliye

İran parsiyel nakliye çalışmalarımız sektöre ilk adım attığımız 1996 yılından bu yana devam etmektedir. Parsiyel nakliye çalışmaları komple tır yüklemeleri gibi bulundukları adreslerden yüklenememekte, Ankara ve İstanbul illerimizde bulunan depolarımızda toplanmak suretiyle taşınabilmektedir. Haftanın belirli günleri düzenli olarak çıkışlarımız bulunan İran'a sefer yapan araçlarımız Türk ve İran plakalı tırlardan oluşmaktadır.

Ebat ve ağırlıkları itibarı ile değerlendirmeye alınan parsiyel ve kargo içerikli yük grupları kilo ve metreküp anlamında fiyatlandırılmaktadır. Türkiye İran arasında oldukça tecrübeli çalışmaları bulunan firmamız taşıma fiyatlarını müşteri, beklentilerine uygun şekilde oranlamaktadır.

İran'da bulunan bir çok acentemiz ile işbirliği ve irtibatımız sayesinde hiç bir işin aksamasına mahal verilmeden sevkiyatlar yapılmakta, parsiyel yükler olabilecek en kısa sürede varış noktalarına teslim edilmektedir.Karayolu parsiyel nakliye alanında kullandığımız araçlarımız çoğunlukla yüksek modelli çekici ve dorseleri bulunan tırlardan oluşmaktadır. Türkiye İran hattında sefer yapan araçlarımız alanında son derece deneyim kazanmış bulunan sürücüler kontrolünde çalışmalar yapmaktadır.

İran parsiyel dendiğinde akıllara gelen nadir kuruluşlar arasında bulunan firmamız gümrüklü ve ihracat kayırlı taşınabilir her nevi parsiyel yükün nakliyesini gerçekleştirmenin yanı sıra gümrükleme depolama ve acentelik hizmetleri de sunmaktadır.

İnşaat malzemeleri, yapı ekipmanları, zirai ve tıbbi ilaç türleri, mobilya grupları, ev ve el aletleri gibi ismini sayamayacağımız binlerce kalem ürünün parsiyel olarak İran'a taşınmasında aranan ve tercih edilen nakliye firması olmanın gururunu övünçle taşıyoruz. İran parsiyel hattının tüm detay ve inceliklerine sahip bulunan firmamız Şah Lojistik, parsiyel yük taleplerinizi bildirmek üzere bir telefon mesafesi yakınlığında bulunmaktadır.