İran Nakliye Hakımızda

Hakkımızda

İran’a lojistik hizmetleri ve taşımacılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmeye devam eden ve bu hatta başarılı çalışmalara imza atmış olan firmamız İran hattında Türkiye’nin İran’a nakliye yapan sayılı kuruluşları arasında yer almaktadır.

İran Nakliye Hakımızda

Hizmetlerimiz

İran’a nakliye hizmetlerini aralıksız devam ettiren firmamız, sektörde uzun yıllara dayanan geçmişinden aldığı tecrübe ve birikimleriyle hizmet alanını her geçen gün büyüterek, nakliye çalışmalarına farklı alanlar ekleyerek hızla büyümeye devam etmektedir.

İran Nakliye Hakımızda

Kalite Politikamız

İran Nakliyat, Uluslararası taşımacılık hizmetleri konusunda kaliteyi yakalamış firma vizyonu ile eşdeğer hareket ederek, satıcı-alıcı arasında köprü vazifesi görerek kalite odaklı çalışmalar ile müşterilerine her alanda nakliye/gümrükleme/depolama/danışmanlık hizmetleri vermekte

İran Parsiyel Nakliye

Parsiyel Nakliye

İran parsiyel nakliye çalışmalarımız sektöre ilk adım attığımız 1996 yılından bu yana devam etmektedir. Parsiyel nakliye çalışmaları komple tır yüklemeleri gibi bulundukları adreslerden yüklenememekte, Ankara ve İstanbul illerimizde bulunan depolarımızda toplanmak suretiyle taşınabilmektedir.

İran Nakliye Lojistik

Vizyon Misyon

Uluslararası taşımacılık alanında İran Nakliyat konusunda liderliği, dürüst çalışma, üstün hizmet ve kaliteli servis anlayışı çerçevesinde, uzmanlığı, saygınlığı ve başarısı ile öne çıkmış, standart oluşumun dışına çıkarak geniş bakış açısı ile kendi hedeflerine odaklı...

İran Nakliye Taşımacılık

Frigo Nakliye

Uluslar arası karayolu frigo tır taşımacılığı alanında faaliyetlerini sürdüren firmamız, Türkiye-İran arasında taşınmakta olan frigo içerikli her türlü ürün grubunun nakliyesini layıkı ile gerçekleştirmektedir.

İran Nakliye

İran Nakliye Fiyatları - İran Nakliye Transit Süreleri - İran Parsiyel Taşıma - İran'a Tır Kaç Günde Gider - Türkiye İran Varış Güzergahı

Türkiye-İran güzergahında uzun yıllardır ihracat-ithalat sevkiyatları anlamında başarılı çalışmalara imza atan firmamız her geçen gün hizmet ağını geliştirerek çalışmalarına devam etmektedir.Gelişen teknolojiye uyum sağlanarak geliştirilmiş tır ve kamyonlarla taşımacılık hizmetini vermektedir.

İran nakliyat firmaları arasında ilk sıralarda yer alan Şah Lojistik sizlere komple ve parsiyel gemi ve deniz yolu yük taşımacılığı hizmetinin yanı sıra yük taşıma ve istifleme konusunda da yardımcı olmaktadır.

merkez mersin'den olmak üzere iran kargolarınızı aksaray, fatihteki depomuzdan teslim almaktayız ayrıca ankara, istanbul, izmir gaziantep, konya. mersin, kayseri, bursa, diyarbakır ve değr illerimizden taşımalarımız devam etmektedir, Standart tır taşımacılığının yanı sıra gabari dışı ağır nakliye, konteyner taşımacılığı ve soğuk zincir taşımacılığında frigo tırlarla Türk ve İran plakalı araçlarımız taşımalar gerçekleştirmekteyiz.

Taşıma esnasında olası hasar oluşması durumunda tırlara CMR sigortası yapılmaktadır. iran'a taşımacılık Parça, komple ve transit taşımacılık düzenli olarak İran’ın Meşhed, Ishafan, Tebriz, mehran, şelemçe, Esendere, Gürbulak Sınır Kapısı, Hemedan, Kum, Bazargan, Şiraz, Ahvaz, Abadan, Kirmanşah ve Tahran illerine yapılmaktadır. Geniş araç filomuz ve tırlarımız ile güvenilir hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.

Kendinden ödün vermeyen yönetim ve hizmet anlayışı ile sizlere en kaliteli ve güvenilir İran nakliyat hizmetini sunan Şah Lojistik firması istediğiniz şehir ya da ülkeye istediğiniz yükün taşımacılığını yaparak tam adresine ulaştırır iran'a nakliyat Tır ve içindeki eşyalarla birlikte CMR sigortası yapılarak malınız olası bir kaza durumunda garanti altına alınır. Eğitimli ve tecrübeli personeller ile birlikte hizmet kalitesi bazlı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Kara yolunun yanı sıra Türkiye-İran deniz yolu taşımacılığını sağlayan acenteler arasında elektronik nakliyesi, İran frigo tır taşımacılık, iran ağır nakliyat, tekstil, beyaz eşya, gemi nakliyesi, medikal ilaç, otomotiv nakliyesi, gıda, kimyasal madde, yapı inşaat, mobilya, demir-çelik, ağır sanayi nakliyat yer alır.

 

İRAN NAKLİYE FİYATLARI

İran’a Kaliteli Ulaşım
Türkiye – İran arasında nakliye konusunda köprü görevi gören işletmemiz, yıllardır bu konuda titizlikle müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamız, nakliye konusunda kendini her anlamda oldukça geliştirmiş ve ulaşımı sadece kara yolu ile değil aynı zamanda demir yolu ve deniz yolu ile de yaparak her türlü ulaşım seçeneklerini müşterilerine sunabilmek için durmadan çalışmaktadır.

Firmamız; kuru yük taşımacılığından donmuş ürünlere, yaş sebze – meyvelerden bitki ve kimyasal madde taşımacılığına, gabari dışı yüksek tonajlı ağır nakliye yüklerinden, açık yük nakliyesi ve konteyner taşımacılığına varıncaya kadar hizmet vermektedir. Bu hizmetlerini de standart tenteli tır, frigo tır, sal kasa, lowbed dorse araçlarımızla sürdürmektedir.

 

ORTALAMA FİYATLAR GÖRÜLDÜĞÜ ŞEKİLDEDİR

İstanbul    Tahran   1900    USD    ---       İstanbul  Bazargan        1600 usd   

İzmir         Tahran   2000    USD     ---       İzmir        Bazegan         1700usd 

Ankara     Tahran   1650     USD    ---       Ankara      Bazergan      1350usd

Adana      Tahran    1600    USD     ---       Adana        Bazargan     1350 usd

 

Her türlü durumlar göz önüne alınarak sizler için özenle muhafaza edilen ve ulaşıncaya kadar hiçbir zarar örmeyecek şekilde hazırlanan yüklerimiz, ulaşım konusunda da geçen süre içerisinde aynı titizlik ile hiçbir zarar görmeden size ulaştırılmak için son derece titiz davranılmaktadır. İran nakliye fiyatları da sizlere bu özenli iş üzerinden verilmektedir.

Nakliye’de Önemli Husus Zaman
İran’a kara yolu üzerinden seferlerini yapan araçlarımızda araç takip sistemi bulunmaktadır. Bu araç takip sistemi ile nakliye için görevlendirilen aracın ne zaman ve nerede olduğu bilgisi bizlerin kontrol ve gözetiminde olmaktadır. 

Bu sebeple de müşterilerimizin ürünlerin geç kalacak endişesi içerisinde olmaması için ya da bilgi almak istedikleri zaman anık araç bilgilendirme hizmetimiz ile bu konu hakkında bilgilendirme işlemlerini sağlamaktayız.

İran nakliye fiyatları içerisinde olabilecek en makul fiyatı sizlere sunmaya çalışan ve her zaman da bu şekilde iş yapmayı kendine prensip olarak gören firmamız, İran nakliye konusunda önemli bir marka olarak yerini almıştır. Müşterilerimiz, İran’a nakliye taleplerini firmamıza telefon üzerinden veya e – posta adresleri üzerinden bilgilendirilmek sureti ile en kısa sürede en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilmektedirler.

Müşterilerimizin Her Zaman Yanlarındayız
İran nakliye fiyatları konusunda her zaman müşterilerimizin yanında olan firmamız, ulaşım süresi boyunca da müşterilerinin yanında olmaya devam etmektedir. Her zaman en iyisini sunabilmek ve layık olduğu hizmeti müşterilerine verebilmek için çalışmaktadır.

 

İRAN NAKLİYE TRANSİT SÜRELERİ

İran nakliye transit süreleri oldukça değişkendir. Çünkü Şah Lojistik olarak uzun yıllardan beridir aralıksız devam ettiğimiz İran – Türkiye arası taşımalarımızı tek kalemde sınırlı tutmuyoruz. Onlarca farklı sektöre, yüzlerce farklı ürün grubuyla hizmet ettiğimiz için geniş bir nakliye hizmeti sunuyoruz. Bu da haklı olarak transit sürelerimizin farklılık göstermesine neden oluyor. 

Firmamız bugün İran’a parsiyel taşımacılığı, karayolu ful tır taşımacılığı, gümrükleme evrak yönetimi, depolama hizmetleri, kuru yük taşımacılığı, frigo gibi birçok hizmette bulunmaktadır. Taşıma servislerimizin süreleri de taşıma türüne göre değişebilmektedir.

İran Nakliye Transit Sürelerini Etkileyen Etmenler
İran nakliye transit süreleri aynı zamanda yüklenen yüklerin çıkış noktası ile varış noktasına göre de değişiyor. En fazla taşımacılığın İstanbul ve Tahran şehirleri arasında olduğu tartışılmaz bir gerçek. Bu iki il arasında yapılan transit süreleri normal koşullarda 5-6 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Transit sürelerinin artması ya da azalmasını etkileyen unsurlar ise karşımıza şunlar olarak çıkmaktadır:

  • Gümrük durumu,
  • Yol durumu,
  • Olağanüstü haller.

Genel olarak İran nakliye transit sürelerini yukarda saydığımız etkenler değiştirmektedir. Gümrükte zaman zaman çeşitli yoğunluklar yaşanmakta, özellikle yılın belli dönemlerinde giriş çıkışlar çok fazla olduğu için gümrüklerde bekleme, geçme süreleri değişebilmektedir. Bazen olağandışı durumlardan dolayı gümrükler kapatılmakta, bu da geçişleri engellediği için transit süresini uzatmaktadır. 

Yol durumu özellikle mevsimsel şartlara göre değişkenlik gösteriyor. Kış aylarında zaman zaman trafiğin aksadığı, olumsuz yol koşullarının olduğu durumlar, transit süresinin uzamasına neden olabiliyor. Olağanüstü haller ise iki ülke arasında yaşanan çeşitli durumlardan dolayı giriş çıkışlarla alakalı değişiklikleri kapsıyor. Nadir de olsa bu tür olayla da transit sürelerini arttırabiliyor.

Hızlı ve Güvenli İran Nakliye Transit Hizmetleri 
Şah Lojistik olarak her zaman en hızlı İran nakliye transit süreleri ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Bunu yıllardır başarmış bulunuyor, bu yüzden de İran nakliye transit hizmeti dendiğinde ilk akla gelen firmalardan birisi konumunda bulunuyoruz. Yükün yüklendiği yer ile varış noktasını öğrendikten sonra normal ulaşma zamanını tarafınıza bildiriyor, nakliye başladıktan sonra da her aşamadan haberdar olmanızı sağlıyoruz.

 

İRAN PARSİYEL TAŞIMA

İran sınır komşularımızdan birisidir ve aynı zamanda en fazla ticari ilişkilerimizin olduğu ülkelerden birisidir. Şah Lojistik olarak bizler de hizmet veremeye başladığımız ilk günden bu yana Türkiye-İran arasında taşımacılık yapıyoruz. İran parsiyel taşımacılık hizmetlerimizi komple ve proje taşımalarında kullanıyoruz. Alanında eğitimli personellerimiz ve geniş araç flomuzla hızlı ve güvenilir servis hizmetleri sağlıyoruz. 

Türkiye-İran parsiyel çalışan firmalar arasında kurumsallaşmış, müşterilerinin ihtiyaçlarına tam cevap veren bir firma olarak taşımalarınızı her daim kontrol altında tutuyor, koordineli, bilgi akışı dahilinde gerçekleştiriyoruz. Geniş araç filomuzun tamamı en son teknolojilerle donatılmış bulunmakta, hatasız taşımacılık ile işlerinizin verimliliği en üst notaya çıkarılmaktadır.

İran Parsiyel Taşımacılık Fiyatları
İran parsiyel taşımacılık faaliyetlerimiz komple tır yüklemelerimizden biraz farklıdır. Yükleriniz doğrudan adreslerinizde yapılamamaktadır. Bu yüzden de Ankara ve İstanbul’daki depolarımızda toplanmakta, haftanın belirli günlerinde düzenli olarak yapılan çıkışlarımızla yükleriniz ulaşması gereken yere ulaştırılmaktadır. Parsiyelleriniz Türk ve İran plakalı araçlarımızla gerçekleştirilmektedir. 

İran’a gerçekleştirdiğimiz parsiyel taşımalarımızda ebatlara ve ağırlıklara göre değerlendirilmekte yapılmakta, yük grupları kilo ve metreküp anlamında fiyatlandırılmaktadır. Son derece tecrübeli, alanında uzman ekiplerimizce yapılan Türkiye İran arası taşımacılıklarımızda her zaman fiyatlarımız müşteri beklentilerine en uygun olacak biçimde hesaplanmaktadır. 

İran Parsiyel Taşımacılıkta Kalitenin ve Güvenin Adresi
Parsiyel taşımacılığında en önemli detaylardan birisi yüklerin çıkış ve varış noktaları arasında geçen zamandır. Her ne olursa olsun bütün ürünlerin olabildiğince kısa sürede taşınması istenir. Şah Lojistik olarak İran’da birçok acentemiz bulunmaktadır. Bunlarla güçlü iş birliğimiz ve irtibatımız sayesinde hiçbir işin aksamasına imkân vermeden sevkiyatlarımız yapılır. Parsiyel yükler en kısa sürede varış noktalarına iletilerek teslimatları sağlanır. 

Türkiye İran karayolu taşımacılığında kullanılan araçlarımız genel olarak yüksek modelli, çekicileri ve dorseleri olan tırlardan oluşur. Araçlarımızın kontrolleri alanında deneyimli, tecrübeli ve özverili şoförlerimizdedir. Bu yüzden de yıllardır İran parsiyel taşımacılık ihtiyaçlarında firmamız, en çok tercih edilenlerden birisi olmayı başarmış bulunmaktadır. 

Yapı ekipmanları, inşaat malzemeleri, zirai ve tıbbi ilaç türleri, ev ve el aletleri, mobilya grupları ve daha onlarca farklı ürün grubu firmamızca hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı taşınmaktadır.

 

İRAN'A TIR KAÇ GÜNDE GİDER?

İran ile Türkiye arasında nakliye konusunda önemli bir marka haline gelen işletmemiz, nakliyede her zaman bir numara olabilmek ve kaliteli hizmeti müşterilerine sunabilmek için hizmet vermektedir.
İran tır kaç günde gider sorularının akıllarda gezindiği bu dönemde biz müşterilerimize olabilecek en iyi sürede ulaşım hizmetini garanti etmekteyiz. Verdiğimiz süre zarfında ulaşım için yıllardır bu işi yapmış deneyimli şoförler ile hizmet vermeye çalışmaktayız.
İşimizin ne kadar ciddi olduğunun bilincinde olduğumuz için her zaman en iyi kadroyu sizler için bünyemizde bulundurmaya çalışıyoruz. Bu sebeple de yıllardır bizi tercih eden müşterilerimizin güven duygularını kazanmayı başarmış bulunmaktayız.
Nakliye Konusunda Aranılan Marka
Nakliye günümüzde en çok rağbet gören bir ticaret şekli olmaktadır. Yıllardır bu alanda hizmet veren firmamız, her zaman % 100 müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet vermektedir. Bu sebeple de müşterilerimizden gelen İran tır kaç günde gider sorularına verdiğimiz yanıtlara sadık kalarak verdiğimiz süre içerisinde en güvenli ulaşımı sağlayabilmek için işimizi büyük bir titizlik içerisinde yapmaktayız. Araçlarımızda bulunan araç takip sistemleri ile araçlarımızı bizzat yakından takip ederek ne zaman, nerede gibi soruların cevaplarını her zaman bilerek hizmet veriyoruz.
Geniş Nakliye Hizmet Seçenekleri
Firmamız nakliye konusunda kendini sadece kara yolu ile kısıtlı tutmamış bunun yanı sıra demir yolu ve deniz yolu ile de nakliye işlerini müşterilerine sunmayı başarmıştır. İran’a da kara ve demir yolu nakliyesi alanlarında, taşınabilecek her türlü yükün nakliyesi ile ilgili her tipte araç ve konteynerlerimiz ile hizmet verebilmektedir.
Kuru yük taşımacılığından donmuş ürünlere, yaş meyve – sebzeden bitki ve kimyasal madde taşımacılığına, gabari dışı yüksek tonajlı ağır nakliye yüklerinden açık yük nakliyesine ve konteyner taşımacılığına varıncaya kadar hizmetler verebilmektedir.
Bu hizmetlerini de standart tenteli tır, frigo tır, sal kasa, lowbed dorse araçları ile sürdürmektedir. 1996 yılında Mersin’de kurulan ve daha sonra İstanbul, Kayseri, Ankara, Adıyaman gibi illerde faaliyet gösteren İran Nakliyat her geçen gün hem hizmet anlamında hem de işletme anlamında her geçen gün daha da büyümekte ve gelişmektedir. Bu gelişmişlik ile İran kaç günde gider sorularına tecrübesi ile cevap veren işletmemizde siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan dolayı mutluluk duymaktayız.

 

TÜRKİYE İRAN VARIŞ GÜZERGAHI

Nakliye firmaları sayesinde artık en uzaklar bile yakın olabilmekte ve ticaret konusunda oldukça gelişmiş işler yapılabilmektedir. Ürünlerin ulaşımı konusunda önemli bir yeri olan nakliye firmaları, üreticinin de can damarı olarak varlıklarını sürdürmektedir.

Türkiye İran varış güzergâhı boyunca ürünleri en iyi şekilde muhafaza ederek müşterilerine 0 hasar ile ulaştırmayı kendilerine görev olarak gören firmamız, araç takip sistemi ile bizzat araçlarının nerede olduğundan haberdar bir şekilde en güvenli hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Nakliyede Esas Konu Güven
% 100 müşteri memnuniyetini ve güvenini ön planda tutan firmamız, nakliye alanında en kaliteli hizmeti sunabilmek için kendisini durmadan geliştirmiştir. Almış olduğu bu güveni boşa çıkarmamak aksine daha çok perçinlemek için ve sunmuş olduğu hizmet kalitesinden asla düşmemek için her zaman tecrübeli ve işini titizlik ile yapan usta şoförleri bünyesinde barındırmaktadır.

Ayrıca Türkiye İran varış güzergâhı boyunca faaliyet gösteren araçlarımızda bulunan araç takip sistemleri ile de müşterilerine diledikleri zaman bilgi verebilme hizmetini de ek olarak sağlayabilmektedir. Her zaman müşterilerinin ihtiyaçlarını önceden belirlemeye çalışarak ve bunları hizmet olarak bünyesinde barındırmaya çalışarak işimizi özenle yaptığımızı belirtmeye çalışıyoruz.

Çünkü sizler ve bizlere emanet ettiğiniz ürünleriniz bizler için aynı derecede önemlisiniz. Bu işin de bilincinde olarak her zaman sizler için en iyisini sunabilmeyi kendimize görev olarak bilmekteyiz.

Türkiye İran Arası Nakliyede Köprü
Türkiye İran varış güzergâhı boyunca işini titizlik ile yapan usta şoförler eşliğinde ürünlerinizi en güvenli şekilde sizlere ulaştırmayı hedefliyoruz. Sadece kara yolu üzerinden değil aynı zamanda demir yolu üzerinden de yapmış olduğumuz nakliye köprülüğü görevini de aynı titizlik ile siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Satıcı – alıcı arasındaki köprü görevimiz ile müşterilerimize bu sorumluluk içerisinde her alanda nakliye – gümrükleme – depolama – danışmanlık hizmetlerini verebilmek için çalışıyoruz. İran’a nakliye yapan sayılı firmalar içerisinde olan Şah Global Lojistik İran Nakliyat olarak Türkiye İran arasında da ticarette köprü görevini gururla üstlenmekteyiz.

İran Nakliyat, uluslar arası taşımacılık hizmetleri konusunda kaliteyi yakalamış firma vizyonu ile eş değer hareket ederek aldığı sorumluluğun ne kadar önemli olduğunun bilincinde müşterilerine en kaliteli hizmeti sunabilmek için faaliyet göstermektedir.