İran Nakliye Hakımızda

Hakkımızda

İran’a lojistik hizmetleri ve taşımacılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmeye devam eden ve bu hatta başarılı çalışmalara imza atmış olan firmamız İran hattında Türkiye’nin İran’a nakliye yapan sayılı kuruluşları arasında yer almaktadır.

İran Nakliye Hakımızda

Hizmetlerimiz

İran’a nakliye hizmetlerini aralıksız devam ettiren firmamız, sektörde uzun yıllara dayanan geçmişinden aldığı tecrübe ve birikimleriyle hizmet alanını her geçen gün büyüterek, nakliye çalışmalarına farklı alanlar ekleyerek hızla büyümeye devam etmektedir.

İran Nakliye Hakımızda

Kalite Politikamız

İran Nakliyat, Uluslararası taşımacılık hizmetleri konusunda kaliteyi yakalamış firma vizyonu ile eşdeğer hareket ederek, satıcı-alıcı arasında köprü vazifesi görerek kalite odaklı çalışmalar ile müşterilerine her alanda nakliye/gümrükleme/depolama/danışmanlık hizmetleri vermekte

İran Parsiyel Nakliye

Parsiyel Nakliye

İran parsiyel nakliye çalışmalarımız sektöre ilk adım attığımız 1996 yılından bu yana devam etmektedir. Parsiyel nakliye çalışmaları komple tır yüklemeleri gibi bulundukları adreslerden yüklenememekte, Ankara ve İstanbul illerimizde bulunan depolarımızda toplanmak suretiyle taşınabilmektedir.

İran Nakliye Lojistik

Vizyon Misyon

Uluslararası taşımacılık alanında İran Nakliyat konusunda liderliği, dürüst çalışma, üstün hizmet ve kaliteli servis anlayışı çerçevesinde, uzmanlığı, saygınlığı ve başarısı ile öne çıkmış, standart oluşumun dışına çıkarak geniş bakış açısı ile kendi hedeflerine odaklı...

İran Nakliye Taşımacılık

Frigo Nakliye

Uluslar arası karayolu frigo tır taşımacılığı alanında faaliyetlerini sürdüren firmamız, Türkiye-İran arasında taşınmakta olan frigo içerikli her türlü ürün grubunun nakliyesini layıkı ile gerçekleştirmektedir.

İran Nakliye

İran nakliye fiyatları

Türkiye-İran güzergahında uzun yıllardır ihracat-ithalat sevkiyatları anlamında başarılı çalışmalara imza atan firmamız her geçen gün hizmet ağını geliştirerek çalışmalarına devam etmektedir.Gelişen teknolojiye uyum sağlanarak geliştirilmiş tır ve kamyonlarla taşımacılık hizmetini vermektedir. İran nakliyat firmaları arasında ilk sıralarda yer alan Şah Lojistik sizlere komple ve parsiyel gemi ve deniz yolu yük taşımacılığı hizmetinin yanı sıra yük taşıma ve istifleme konusunda da yardımcı olmaktadır. merkez mersin'den olmak üzere iran kargolarınızı aksaray, fatihteki depomuzdan teslim almaktayız ayrıca ankara, istanbul, izmir gaziantep, konya. mersin, kayseri, bursa, diyarbakır ve değr illerimizden taşımalarımız devam etmektedir, Standart tır taşımacılığının yanı sıra gabari dışı ağır nakliye, konteyner taşımacılığı ve soğuk zincir taşımacılığında frigo tırlarla Türk ve İran plakalı araçlarımız taşımalar gerçekleştirmekteyiz.

Taşıma esnasında olası hasar oluşması durumunda tırlara CMR sigortası yapılmaktadır. iran'a taşımacılık Parça, komple ve transit taşımacılık düzenli olarak İran’ın Meşhed, Ishafan, Tebriz, Hemedan, Kum, Bazargan, Şiraz, Ahvaz, Abadan, Kirmanşah ve Tahran illerine yapılmaktadır. Geniş araç filomuz ve tırlarımız ile güvenilir hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.

İran Nakliyat Hizmetinin Sağladığı Kolaylıklar

Kendinden ödün vermeyen yönetim ve hizmet anlayışı ile sizlere en kaliteli ve güvenilir İran nakliyat hizmetini sunan Şah Lojistik firması istediğiniz şehir ya da ülkeye istediğiniz yükün taşımacılığını yaparak tam adresine ulaştırır

iran'a nakliyat Tır ve içindeki eşyalarla birlikte CMR sigortası yapılarak malınız olası bir kaza durumunda garanti altına alınır. Eğitimli ve tecrübeli personeller ile birlikte hizmet kalitesi bazlı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Kara yolunun yanı sıra Türkiye-İran deniz yolu taşımacılığını sağlayan acenteler arasında elektronik nakliyesi, İran frigo tır taşımacılık, iran ağır nakliyat, tekstil, beyaz eşya, gemi nakliyesi, medikal ilaç, otomotiv nakliyesi, gıda, kimyasal madde, yapı inşaat, mobilya, demir-çelik, ağır sanayi nakliyat yer alır.