iran kargo

Günümüz imkan ve şartlarının gereklilikleri üzere her sektörün kendi çapında yapmış ve yapmakta olduğu bir takım çalışmalar sürekli olarak güncelleme gerektirdiğinden sektörel yapılar kendi bünyelerinde yenilenme ve güncelleme yapmaktadırlar. Tüm sektörlerde olduğu gibi taşımacılık sektörü de modern çağa ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak çalışma alanı içerisinde meydana gelen yeniliklere açık vaziyette üzerine düşen görevi yapmaktadır.

Uluslararası taşımacılık alanında ortaya çıkan yeniliklerin başında ise komple tır taşımacılığı kadar rağbet talep gören parsiyel veya diğer bir ismi ile kargo taşımacılığı da ön plana çıkmaktadır. Ülkemiz her ne kadar tüm dünya ülkeleri ile ticari ilişkiler içerisinde bulunuyor olsa da yoğunluk genellikle sınır komşularımız olan ülkeler ile yaşanmaktadır.

Bu ülkelerin başında yer alan Asya ülkelerinden İran ile ticaretimiz oldukça eski tarihlere dayanmaktadır. Bu vesile ile İran’a yapılan sevkiyat yoğunluğuna bağlı olarak kapsamlı lojistik ve kargo hizmetleri yapılmaktadır. Firmamız Şah Lojistik Türkiye-İran arasında kurmuş olduğu lojistik ağını zaman içerisinde oldukça yüksek seviyelere taşımış, İran’da faaliyet gösteren çok sayıda acente ile koordinasyon sağlamış, koordineli çalışmalar neticesinde başarılar ile sonuçlanmış bir çok proje işe imza atmıştır.

İran’a kargo anlamında gelen tüm talepleri değerlendirmek suretiyle servis hizmetleri sunan firmamız ülkemizin tamamından İran’ın tüm şehir ve bölgelerine kargo taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır. İran kargo çalışmalarını kara, hava ve demiryolu taşımacılığı gibi farklı alanlarda değerlendirerek taşınması gereken kargo yüklerin tamamını İran’da istenilen noktalara güvenli bir şekilde ulaştırdığı gibi teslimatları da minimum süre içerisine indirgeyebilmektedir.

Türkiye ile İran arası kargo yükü taşımacılığında oldukça geniş tedarik ağına da sahip bulunan Şah Lojistik, İstanbul, Ankara, İzmir ve Mersin gibi stratejik şehirlerimiz başta olmak üzere neredeyse 81 ilimizin tamamından İran kargo çıkışları düzenlemektedir. Taşıması yapılan kargo kapsamlı yük grupları ile her çapta gönderiyi göndericiden teslim alındığı şekli ile İran’a ki alıcıya teslim etmek gerekliliğinin bilinci ile hareket eden firmamız kurmuş olduğu sistem üzerinden sağladığı hizmet zincirine kattığı deneyimli personelleri ve taşıma araçları ile kesintisiz İran kargo destek hizmetlerine devam etmektedir.