iran hava kargo

Çalışma hayatımızın bütününü teşkil eden sektörlerin tamamı, değişen ve gelişen dünya ile aynı orantıda ilerleme kaydeden teknolojiyi kendi bünyelerinde hayata geçirdikleri gibi taşımacılık sektörü de bu pastadan payını almaktadır. Bir ürünün üretim noktasından hareketle varış noktasına teslim edilmesi sürecini yüksek modelli taşıma araçları ve modern yapıya sahip karayolları bir nevi kısaltmış olsa da çok daha kısa süreli teslimatlara ulaşmak amacı ile son dönemlerde havayolu kargo ve yük taşımacılığı çalışmaları önemli büyüklükte alan kazanmış bulunmaktadır.

Gerek yurtiçi gerekse uluslar arası alanda bir hayli talep görmekte olan havayolu taşıma çalışmaları beraberinde bir çok yeni kuruluşun bu alana yönelmesine sebebiyet vermiştir. Havayolu taşımacılığı çalışmalarını gerekli altyapı araştırmalarını yaptıktan sonra tamamlayarak hizmete başlamış olan bu kuruluşlardan biri de firmamız Şah Lojistik’tir.

Avrupa, Asya, Afrika, Ortadoğu ve Uzakdoğu ülkeleri başta olmak üzere dünyanın tüm noktalarına havayolu ile kargo taşımacılığı aracılık hizmetleri sunmakta olan firmamız özellikle yakın sınır komşularımız olan ülkelerle daha sıkı ve yoğun çalışmalar içerisinde bulunmaktadır. İran ağırlıklı talepleri değerlendirerek bu hat üzerine ayrıca çalışmalar yapan firmamız İran hava kargo alt yapı çalışmalarında sona gelmiş, yurdumuzun tüm bölgelerinden toplanan kargo kapsamlı ürünleri İstanbul merkez çıkışlı olarak İran’ın başta başkent Tahran olmak üzere havalimanı ve sahası bulunan tüm şehirlerine teslimatlar gerçekleştirmektedir.

İran hava kargo çalışmalarını yürütmekte olan sayılı şirket arasında yer alıp kaliteli hizmet anlayışına dayalı çalışmalarından ödün vermeden hizmet sunan firmamız tahmin edilenin aksine karayolu yük taşımacılığı rakamlarına yakın taşıma rakamları ile uçuşlar düzenlemektedir. Tamamı kargo uçağı pozisyonunda taşıma araçları bulunan geniş tedarik ağı ile gelen tüm İran hava kargo taşıma taleplerine olumlu yönde yanıt veren firmamız çalışan deneyimli personelleri ile ürünün bulunduğu adresten teslim alınması ile başlayan süreci takiben, paketleme, depolama, gümrükleme, sevk ve idare edilmesi dahil tüm periyodları ile bütün bir hizmet sunmaktadır.

Türkiye-İran arası havayolu hattında yaptığımız sevkiyatların 24 saatten daha kısa süre içerisinde teslim noktasına ulaşıyor olmasının karayoluna kıyasla oldukça avantaj oluşturduğu bilinci ile hareket iden ihracatçı veya göndericilerin özellikle tercih etmekte oldukları taşıma şekli olan hava kargo taşımacılığı firmamızın bu alanda ki özel çalışmaları neticesinde elde ettiği başarılarının devamlılığı açısından oldukça önem arz etmektedir. Bu öneme binaen sürekli üzerine koyarak geliştirdiğimiz hava kargo taşıma sistemimiz her geçen gün bir çok yeni müşteri ve göndericiye ulaşmamıza imkan sağlamaktadır.