iran frigo nakliye

Uluslar arası karayolu frigo tır taşımacılığı alanında faaliyetlerini sürdüren firmamız, Türkiye-İran arasında taşınmakta olan frigo içerikli her türlü ürün grubunun nakliyesini  layıkı ile gerçekleştirmektedir. Özellikle yaş sebze meyve, donmuş gıda ve kimyevi madde, bitki türleri, Et ve süt mamülleri, tıbbi ilaçlar, çikolata ve şekerleme türleri gibi eksi-artı derecelerde taşınması gereken tüm ürünler ısı takip cihazı kontrolünde, yükleme esnasında ayarlanmış olan derece muhafaza edilmek suretiyle teslim noktasına kadar sorunsuz bir şekilde ulaştırılmaktadır. Uluslararası Nakliye

Şah lojistik olarak İran’ın başta başkent Tahran olmak üzere, doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine tüm sınırlarını kapsayan nakliyat çalışmalarımızı müşteri memnuniyeti temelinde ele alarak, teknoloji k alt yapı destekli  üst düzey kaliteli hizmet anlayışı ile sürdürmekteyiz.

Frigo yük taşımacılığında en önemli hususların başında gelen, taşınan ürünlerin hassasiyeti nedeniyle zamanında teslimat konusuna özellikle riayet ediyor, teslimatları, hedeflenen minimum sürede gerçekleştiriyoruz.

Uzun yıllar boyunca frigo taşımacılığı yapmakta olan kuruluşumuz, bu alandaki çalışma şart ve koşullarına tamamı ile hakim olup, yüksek modelli frigo tırları, eğitimli sürücüleri ve son derece deneyimli operasyon ekibi ile başarılı çalışmalara imza atmaktadır.

Soğuk zincir kapsamında frigofirik yük taşıma çalışmalarını ülke geneline yayarak, marka olmuş firmaların sabit proje işlerini istikrarlı bir şekilde sürdürmekte olan firmamız, üstün hizmet anlayışlı faaliyetleri sebebiyle, sektörde adından sıklıkla söz ettirmekte olan şirketimiz, bulunduğu konumu itibarı ile referansa ihtiyaç duymaksızın, sürekli göz önünde bulunan, aranan, tercih edilen ve önerilen kurumsal  kimlikli kuruluş statüsü kazanmıştır.

İhracat frigo yüklemeleri  ve İran’dan ithal edilen ürünlerinin taşınmasının yanı sıra Avrupa ve Afrika ülkelerinden İran’a taşınmakta olan yük gruplarının, Türkiye limanları, serbest bölgeleri ve transit antrepolarından yüklenerek transit kapsamlı tır karneli olarak taşınması işlemlerini de gerçekleştirmekte, aynı zamanda aktarma, gümrükleme ve depolama hizmetleri de sunmaktayız.

İran’a frigo tır taşımacılığında, vizyonu ile sektöre yeni bir bakış kazandırmış olan firmamız, İran’da yerleşik bulunan birçok acenteliğimiz ve temsilciliklerimizle işbirliğimiz çerçevesinde İran gümrük işlemleri ve yük tahliyelerini kısa sürede sonuçlandırmaktayız.

Yetki belgemiz bünyesinde bulunan öz mal araçlarımız ve İran plakalı tırlar ile yapmakta olduğumuz nakliye çalışmalarımızı CMR sigortası güvencesi ile sürdürmekteyiz. Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) üyeliği de bulunan firmamız İran frigo nakliyesi ile ilgili tüm görüş, öneri ve taleplerinize en kısa sürede yanıt vermekte, beklentilerinizi eksiksiz karşılayacak bilgiler ile bütçenize uygun, ekonomik navlun teklifleri sunmaktayız.