Irak Nakliye

İRAN ÜZERİ IRAK PROJE TAŞIMALARIMIZ  GÜRBULAK GİRİŞLİ MEHRAN KAPI BAŞMAK KAPI HACI ÜMRAN KAPI GİRİŞLİ NAKLİYE HİZMETLERİMİZ DEVAM ETMEKTEDİR

Irak Nakliyat Taşımacılığında verdiğimiz hizmetler 

Irak taşımalarında direk ve aktarma yüklerinizi başta zaho erbil olmak üzere dohuk, süleymaniye, basra, necef gibi kuzey ırak nakliyat ve lojistik hizmeti veren Şah Lojistik firması istediğiniz miktardaki eşyayı çok kısa sürede deniz ve gemi taşımacılığıyla belirtilen adrese kadar sorun yaşanmadan ulaştırır. Yurt dışında Türk Cumhuriyeti, Orta Doğu Ülkeleri ve Avrupa ülkelerine taşımacılık hizmeti sağlayan firma ülkemizde ise her il ve ilçeye kadar teslimat yapabilmektedir. Tedarikçiden mal teslim alınıp onaylandıktan sonra tır'a yüklenip yola çıkılır. Yola çıkış saatinden ne kadar süre sonra gidilecek olan şehre varılabileceğini Şah Lojistik firmasının sitesinden öğrenebilirsiniz. İki şehir arasındaki mesafenin ne kadar olduğunu ve ne kadar sürede adrese ulaşılabileceğini siteden kolayca hesaplayabilirsiniz.

Irak içi aktarma ve Dağıtım gemi deniz yolu ve roro Nakliyat Teslim Süreleri

Uzman kadrosuyla sizlere kusursuz bir hizmet vermeyi hedefleyen Şah Lojistik firması nakliyat sektöründe yaptığı başarılı çalışmalarla adını duyurmayı başarmıştır. Geniş ve ağır lowbed, tenteli araç filosuna sahip ve sözleşmeli araçlarla da çalışan firma istediğiniz malın belirtilen adrese en kısa sürede güvenli bir şekilde ulaştırılmasına yardımcı olur. Yurt dışı teslimat süresi için önceden transit bir süre belirlenir. Yurt içinde ise iki şehir arasındaki mesafe haritadan ölçülerek kaç saatte varılacağı önceden tespit edilebilir. En geç 24 saat içerisinde malı adrese teslim eden firma malın özelliklerine uygun araç seçimi yapmaktadır. Tekstil ürünleri için askılı araçlar, kırılacak cam gibi eşyalar için ise daha güvenli araçlar tercih edilir.ırak nakliye firmaları arasındaki yerini ve güvenenilirligini koruyarak hizmetlerimize devam etmekteyiz ırak'a yük gönderen şirketlere en ucuz fiyata ırak nakliyesi yapmaktayız.

İrak Parsiyel Nakliye

İrak Parsiyel Nakliye

Yapılan çalışmalarla İrak Parsiyel Nakliye özel prensip ve hassas çözüm anlayışı ile başarılı noktalara adım atmaktadır.

İrak Nakliye Lojistik

İrak Lojistik

Geçmişten günümüze kadar İrak Lojistik, alt yapısı ile hizmette daima kaliteyi ve müşteri memnuniyetini hedeflemiştir.

İrak Nakliye Taşımacılık

İrak Taşımacılık

Taşınacak olan yükünüzü yılların deneyim ve tecrübesiyle teslimat noktasına ulaştırmakta İrak Taşımacılık olarak gurur duyuyoruz.