Irak Nakliye


Irak'a Nakliyat Nasıl Yapılır?

Stratejik açıdan Orta Doğu'nun Körfezi ve petrol rezervleri ile önemli bir yere sahip olan Irak dünyanın birçok eski medeniyetinin kurulduğu bir ülkedir. Firma yıllardır verdikleri hizmet ile nakliyat ve lojistik konularında deneyim kazanan uzman kişilere ve modern araçlara sahiptir. Müşteri memnuniyetini önemseyerek özenle çalışan firma ağır nakliyat sektöründe uluslararası alanda ilerleyerek büyük başarı göstermiştir. İthalat ve ihracat yapan şirketlerin ihtiyaç duydukları araçları temin ederek yük istenilen yere ulaşmasını sağlar. Irak nakliye firmaları sektöründe on yıllık bir geçmiş ile sizlere en güvenilir taşımacılık hizmeti vermeyi hedefleyen firmamız en uygun fiyatları sunmaktadır. Çok uzun, orta uzunluk ve genişliğe sahip olan araçlarla taşımacılık yapan firma ürünün özelliğine göre en uygun aracı belirler. En uygun navlunla en hızlı hizmeti sunmaya çalışan firma Irak nakliyat konusunda sizlere tam destek olmaktadır. 

Şah Lojistik Firmasının Irak'a Verdiği Hizmetler Nelerdir?

Parça ve grupaj nakliye hizmeti veren Şah Lojistik haftanın belirli günlerinde Türkiye’den Irak'a yola çıkmaktadır. Yükün tıra yüklenmesi ya da taşınması esnasında herhangi bir hasar oluşursa CMR nakliye sigortası yapılarak zararın karşılanması sağlanır. Basra, Al Kut, Necef, Erbil, Ramadi, Süleymaniye, Felluce, Bağdat, Kerbela, Kerkük, Musul, Tikrit ve Zaho şehirlerine Irak nakliyat hizmeti veren Şah Lojistik en kısa sürede verilen adrese yükü teslim eder. Uluslararası ağır nakliyat konusunda öncü olan firma diğer firmalara göre bu alanda başarılı çalışmalar yaparak adını duyurmuştur. Beton ve çelik eleman, boru hattı, vinç ve fore nakliyatı yaparak ağır yüklerin istenilen adrese ulaşmasına yardımcı olmaktadır.

Merhabalar Mersin Tarsus’tan 500 ton ürün Irak umkasr limanına teslim edilecek 40’lık konteyner fiyatı verebilirisiniz. Ürün Ayçiçek yağ.1lt lik Irak  babil ‘e 2 adet makinamız gidecektir. Ölçüleri aşağıdaki gibidir.*7 mt  boy – 2 mt en – 1.5 mt yükseklik – 1500 kilo *1.55 mt boy – 1.02 en – 400 kilo Nakliye fiyatı vermenizi rica ederiz Yem katkı ürünleri üreten bir firmayız ve Irak’a ürün göndermek istiyoruz. Ürünlerimizin bir kısmı IMO’lu ürünler. Siz IMO’lu ürünler için kamyon taşımacılığı yapabiliyor musunuz? Yukleme : Bursa , gemlike Teslim : Bagdat //  Erbil  // Basra   bursa erbil 2300 usd bursa bağdat aktarma 3300 usd bursa basra aktarma 3700 usd Tonaj : 24 ton Ekipman : 1 kapalı kasa tır ve +6 derece Frigo tırMal cinsi : Reçel Anlaşmanın son halı ektedir. İmza ve kaşe olarak iletmenizi rica ediyoruz. Aracın Pazar veya pazartesi Gününe yükleme olarak organize etmenizi rica ediyoruz ben gününü haber vereceğim size Birde iran dan fatura kesilecek olan firmanızın detaylarını rica ediyoruz 

Daha önce Telefonda bahsettiğim üzere 2017 Mayıs başında başlayacak bir proje taşımacılığım mevcuttur. 75 gün de 68 tır onayı gelmiştir. Fiyatlandırma yaparken abi 1. Peşin 2. 45 gün çek 3. 90gün çek olarak yapabilir isen sevinirim ona göre ayarlamalarını yapabilirim firmadan.

 

Yükleme yeri : Kemalpaşa  Teslimat yerleri: Aşkabat, Lebap ve Ministry dir. Fiyatlandırma da tüm firmalar 3 yere de aynı navlunu iletmektedirler.

 

Ürün : Ziraii ilaçtır ( ADR siz dir. ) çıkış planlamaları 1 veya 2 hafta öncesinden bilgilendirme maili ile yapılmaktadır. ( araç organizasyonları için. )

 

Araç tonajı min: 19860 kg max: 22250 kg dır. Bu aralarda kg değişmektedir. Tüm ürünler paletlenmiş ve streçlenmiş olarak hazırdır. 13 palet , 13 palet olarak 26 palet 2 sıra dizilmektedir. Paletler Euro palet ölçüleri olup yükseklikleri 150 cm dir.

 

Ödeme şartları ise, haftalık olarak çağırılan dolumu yapılmış çıkışa hazır tır sayısı kadar fatura kesilir , kesilen fatura gününe istinaden 90 günlük çek verilmektedir. Aynı gün firma bana kestiği gibi bende size kesiyorum. Bu dediğim yukarıda belirttiğim 3 fiyatlandırma çalışmasından sonra istediğiniz noktaya ayarlayabilirim.

Firmanın 10 senedir çeklerin bir tanesi bile bankalardan dönmemiştir. Çalışma fırsatı yakaladığımızda siz de bu konuyu daha net anlayacaksınız.

Aynı firmanın da Azerbaycan, İran, Özbekistan, Kazakistan, Kırgızistan olmak üzere toplamda senelik ortalamada 200 tır çıkış yapılmaktadır. Başka ülkeler ile de çalışıyor ancak bana yazdırdıklarında yok onlar.

Firmanın sahasına gelip te bekleyen araçlar olması durumunda firma Türkiye için de araçları karşılıklı dolu olacak şekilde çalıştırmaktadır. Hiçbir şekilde bekleyen araçları mağdur etmemektedirler. Ancak genelde de zaten bekleme yaptırmıyorlar.Telefonda görüştüğümüz gibi  İzmir yükleme  süleymaniye  ve Ministry teslim İzmir zaho teslim Ödeme  yüzde 70 /30  bilginize sunar iyi çalışmalar dileriz  

Abi bu şartlarda çalışma imkanımız olur dersen her sene bu yüklemeleri biz alırız. Hızlı sirkülasyon olmaktadır. Ben bu firmanın havayolu ve denizyolu işlerini yapmaya başladım şimdide kara yolu olarak ta başlayalım tek firma faturası olunmasını istiyor abi sen bu şartlar altında bir çalışma yap ırak bağdat ve erbil için bizim fiyatımız ile diğer firmaları ben karşılaştırırım amaç burada fiyat farkları oluşturup kırdırmak değil , şöyle örnekleyim biz  verdik diyelim başka firma verdi diyelim gidipte o firmayı seçmiyorlar direk güvendikleri adama veriyorlar o yüzden fiyat 2. Planda kalabiliyor. Tabi ki şirket çıkarlarını da göz önünde bulunduruyorlar ancak güven ilk sırada geliyor. Malların alıcıları hep ülke bakanlıkları o yüzden rahat sevkiyatların yapılabileceğine inanıyorum. 

 

İrak Parsiyel Nakliye

İrak Parsiyel Nakliye

Yapılan çalışmalarla İrak Parsiyel Nakliye özel prensip ve hassas çözüm anlayışı ile başarılı noktalara adım atmaktadır.

İrak Nakliye Lojistik

İrak Lojistik

Geçmişten günümüze kadar İrak Lojistik, alt yapısı ile hizmette daima kaliteyi ve müşteri memnuniyetini hedeflemiştir.

İrak Nakliye Taşımacılık

İrak Taşımacılık

Taşınacak olan yükünüzü yılların deneyim ve tecrübesiyle teslimat noktasına ulaştırmakta İrak Taşımacılık olarak gurur duyuyoruz.