ığdır ağır nakliyat

Iğdır’da Proje ve Ağır Nakliyat Hizmetleri

Ağır taşımacılık sektöründe 20 yılı aşan bir firma olan Şah Lojistik olarak bizler Türkiye’nin hemen hemen her noktasında olduğu gibi Iğdır’da bulunan firmaların ihtiyaçlarını karşılamak üzere de Iğdır ağır nakliyat alanında faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Sektördeki en uzun çalışma süresine sahip olan en deneyimli firmalardan biri olarak bizler hem ülkedeki sektör içinde hem dünyaya açılan bir firma olarak dünyanın pek çok noktasında bilinen bir firma olarak hizmetlerimizi sunuyoruz. Iğdır’da yer alan ofislerimizin yanı sıra sınırları dünyanın çok farklı noktalarındaki acentelere kadar varabilen işbirliklerimiz sayesinde Iğdır ağır nakliyat firmaları arasında fark yaratan bir firma olarak sizlerin karşısına çıkıyoruz.

Proje ve Kargo Konusunda Uzman Ekiple Çalışma Fırsatı

İhmale yer bırakmayacak kadar önemli ve sonuçları yüksek değere sahip Iğdır ağır taşımacılık faaliyetlerinde siz müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermek adına uzman bir ekiple çalışma olanağını sunuyoruz. Teknolojik imkanların gelişmesine bağlı olarak sürekli şekilde güncellediğimiz araçlarımız ve hizmetlerimiz sayesinde eşya ve malzeme taşımacılığında ortaya çıkan yeni ihtiyaçların da en kısa sürede karşılanmasını sağlıyoruz. Bünyemizde bulunan araç filomuzu da bu doğrultuda genişleterek ülkenin pek çok noktasında olduğu gibi Iğdır’da da siz müşterilerimizin ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik doğru adımları atarak araç belirlemelerini gerçekleştirebiliyoruz.

Konteyner ve Vinç Taşımasına Özel Hizmetler

Iğdır’da vermekte olduğumuz hizmetlerde tamamen müşterilerimizin talepleri ve istekleri doğrultusunda hareket eden bir firma olarak çalışmamızın yanı sıra Iğdır gabari dışı yük ve malzeme taşımacılığının özellikle konteyner ve vinç taşımaya ayrılmış olan bölümlerinde ayrıca titiz bir çalışma yürütüyoruz. Söz konusu eşya ve malzemeleri en kolay ve güvenli şekilde taşıyacak olan araçlarla belirttiğiniz adreslere iletirken petrol boru hatları çalışmalarının, firmaların faaliyetlerini devam ettirebilmesi için gerekli olan tüm ekipmanların en ideal biçimde uygun sürelerle yerine teslim edilmesini mümkün hale getiriyoruz. Geniş servis ağımız ve içerisinde Iğdır lowbet araçlarını çok sayıda barındıran filomuz sayesinde aynı anda çok sayıda eşya ve malzemenin taşınmasını da sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz.