hollanda nakliye

Yüz ölçümü bakımından Avrupa’nın en küçük ama ekonomi ve üretime dayalı politikaları anlamında oldukça gelişmiş bulunan Hollanda’ya her ne kadar önemli oranda ihracat çalışmalarımız bulunsa da özellikle hayvancılık ve hayvansal ürünlerin ithalatında da oldukça büyük kapasite de ithalat çalışmalarımız bulunmaktadır.

Türkiye Hollanda arası nakliye dendiğinde akıllara gelen ve her türlü aramalarda kolaylıkla bulunabilen nadir firmalar arasında yer alan firmamız Şah Lojistik, sektörde uzun yıllardan beri varlığını sürdürüyor olmasından kaynaklı olarak tercih edilen ve önerilen nakliye şirketleri arasında yer almaktadır.

Hollanda’da üretilen ürünlerin Türkiye’ye ithalatı dışında başta İran, Irak, Suriye ve Azerbaycan olmak üzere tüm Ortadoğu ve Asya ülkelerine transit geçişli üçüncü ülke yük taşıma hizmetlerimizde mevcuttur. Avrupa yollarına uygun yapıya sahip tırlarımızla kesintisiz hizmet sunduğumuz Hollanda lojistik hattının tüm detaylarına hakim bulunan firmamız taşıma hizmetlerine ek olarak depolama, gümrükleme ve acentelik hizmetleri de sunmaktadır.

Hollanda’ya komple tır taşıma çalışmalarımız parsiyel yük taşıma hizmetlerimizle desteklenmektedir. Komple tırı dolduracak ağırlık ve hacime sahip bulunmayan parsiyel ve kargo yük kapsamında bulunan taşınabilir gümrüklü ürünlerin Hollanda’ya ulaştırılmasında kurduğumuz ağımız İstanbul depolarımızdan toplanan yüklerin gümrüklemeye müteakip yola çıkması ile gelişmekte, Hollanda şehirlerinde gümrük teslimi veya adrese kapı teslimi yapılacak şekilde sonlandırılmaktadır.

Hollanda ağır nakliyat, konteyner nakliye ve frigo taşımacılık gibi alanlarda da hizmet sunmaya devam eden firmamız Şah Lojistik uluslararası yük taşıma yetki belgesine sahip bulunmakta, aynı zamanda Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) üyeliği de mevcuttur. Yaptığı tüm nakliye çalışmalarında sefer yapan araçlarımız CMR sigortası kapsamında oldukça güvenli taşıma hizmeti sunmaktadır.

Hollanda çalışan nakliye firmalarının bir çoğunda olduğu gibi eksik evrak yetersiz bilgi deneyimsiz sürücü sıkıntısı yaşamayan firmamız araçlarını tam evraklarla hareket ettirmekte, güzergaha oldukça hakim tecrübeli sürücüleri ile yol almakta ve departmanlarımızda hizmet sunmakta olan operasyon ekibimiz her an işinin başında olup yüklenen araçların Fransa şehirlerinde ki teslim noktalarına ulaşmasına kadar gelişen süreci yakında takip ederek herhangi bir sorun veya aksaklığa mahal vermeden kontrollerini sağlamaktadırlar.