ŞAH LOJİSTİK

HİZMETLERİMİZ

Ukrayna’ya nakliye hizmetleri alanında ki lojistik faaliyetlerini hız kesmeden aralıksız  olarak sürdürmekte olan firmamız Ukrayna Nakliyat, ihracat ve ithalat  taşımalarında tam kapsamlı lojistik hizmetlerine devam etmektedir. Kuruluşumuz , tüm Avrupa, Asya ve Ortadoğu ülkelerinden Ukrayna’ya  taşınması planlanan üçüncü ülke transit yük taşımaları ile, Türkiye’nin özellikle liman şehirleri olmak üzere birçok şehrinden ihracat ve transit kapsamlı komple ve parsiyel yüklerinizi, Ukrayna’nın başta başkent Kiev olmak üzere  tüm şehir ve bölgelerine karayolu nakliyesini gerçekleştirmektedir.

Ukrayna nakliye alanında faaliyet gösteren lojistik firmaları arasında öne çıkan özelliğimiz liman şehri  Mersin merkezli bir kuruluş olmamızdır. Bu özelliğimizin vermiş olduğu avantajları yerinde, doğru kullanarak sektörde başarılı çalışmalara imza atmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Ukrayna’ya Komple Tır taşımacılığı ile birlikte yoğun şekilde talep gören parsiyel taşıma taleplerine karşılık verebilmek adına  İstanbul’da kurulu olan parsiyel depolarımızdan haftanın belirli günleri düzenli olarak transit ve ihracat kapsamlı Tır ve Ekspres araçlarımızla parsiyel  çıkışlarımız mevcuttur.

Türkiye-Ukrayna lojistik hattında ihraç kayıtlı ve transit geçişli yüklerin tır, kamyon ve konteynerler ile nakliyesi konusunda teminatlı ve sigortalı taşıma çalışmalarımız mevcut olup, kara ve denizyolu olmak üzere alternatifli güzergahları kullanarak talep edilen miktarlarda araç organizasyonu sağlamaktayız.

Ukrayna’ya  nakliye çalışmalarımızı uzun yıllara dayanan geçmişimizden aldığımız tecrübelerimiz ile sürdürmekteyiz. Kuru yük taşımacılığında standart tenteli  tırlarımız, yaş sebze-meyve, donmuş gıda ve kimyevi maddeler gibi soğuk sıcak ayarlı taşınması gereken yüklerinizi frigofirik dorselerimiz ile, açık yükleriniz ile konteynerler içerisinde taşınması gereken yüklerinizi sal dorse açık kasa dorselerimiz ile, onteker ve kırkayak olarak adlandırılan kamyon tipleri ile düşük metraj ve tonajlı yüklerinizi, ağır tonajlı ve uzun metrajlı gabari dışı yüklerinizi lowbed dorselerimizle karayolu izin belgesi ve eskort öncülüğünde taşımaktayız.

Uluslararası Nakliyeciler Derneği(UND) üyeliği ve C2 yetki belgesi bulunan firmamız Ukrayna Nakliyat, yaptığı tüm taşımaları cmr  sigortası kapsamında en güvenilir şekilde yükleme adresinden teslim adresine kadar  en kısa sürede teslim etmektedir. Kuruluşumuz Ukrayna’ya  Taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra depolama, gümrükleme, teminatçılık, acentelik ve sigortalama işlemleri hizmetlerini de gerektiği şekilde sunmakta, tam donanımlı araçları ve alanında uzman ekibi ile servis sağlamaya devam etmektedir.


Ukrayna’ya kara ve denizyolu nakliye taleplerinizi firmamızın 7/24 aktif çalışan telefon ve mail adreslerine sözlü ve yazılı olarak bildirebilir, deneyimli personellerimiz vasıtasıyla en kısa sürede en uygun nakliye navlun tekliflerimizi alabilirsiniz..