ŞAH LOJİSTİK

HİZMETLERİMİZ

SURİYE  NAKLİYE HİZMETLERİMİZ

Suriye’ye nakliye hizmetleri alanında ki çalışmalarını hız kesmeden aralıksız  sürdürmekte olan firmamız Suriye Nakliyat ihracat ve ithalat  taşımalarında hizmetlerine devam etmektedir. Firmamız , tüm Avrupa, Asya ve Ortadoğu ülkelerinden Suriye’ye taşınması planlanan üçüncü ülke transit yük taşımaları ile, Türkiye’nin özellikle liman şehirleri olmak üzere birçok şehrinden ihracat ve transit kapsamlı komple ve parsiyel yüklerinizi, Suriye’nin tüm şehir ve bölgelerine kara ve denizyolu nakliyesini gerçekleştirmektedir.

Suriye’ye Komple Tır taşımacılığının yanı sıra yoğun şekilde talep gören parsiyel taşıma taleplerine karşılık verebilmek adına  İstanbul’da kurulu olan parsiyel depolarımızdan haftanın belirli günleri düzenli olarak transit ve ihracat kapsamlı Tır ve Ekspres araçlarımızla parsiyel  çıkışlarımız mevcuttur.

Suriye’ye nakliye alanında çalışan lojistik firmaları arasında farklı anlamda öne çıkan özelliğimiz liman şehri  Mersin merkezli bir kuruluş olmamızdır. Bu özelliğimizin vermiş olduğu avantajları doğru kullanarak sektörde başarılı çalışmalara imza atmaktayız.

Türkiye-Suriye lojistik hattında ihraç kayıtlı ve transit geçişli yüklerin tır kamyon ve konteynerler ile nakliyesi konusunda teminatlı taşıma çalışmalarımız mevcut olup, talep edilen miktarlarda araç organizasyonu sağlamaktayız.

Suriye’ye nakliye çalışmalarımızı uzun yıllara dayanan geçmişimizden aldığımız tecrübelerimiz ile sürdürmekteyiz. Kuru yük taşımacılığında standart tenteli  tırlarımız, yaş sebze-meyve, donmuş gıda ve kimyevi maddeler gibi soğuk sıcak ayarlı taşınması gereken yüklerinizi frigofirik dorselerimiz ile, açık yükleriniz ile konteynerler içerisinde taşınması gereken yüklerinizi sal dorse açık kasa dorselerimiz ile, onteker ve kırkayak olarak adlandırılan kamyon tipleri ile düşük metraj ve tonajlı yüklerinizi, ağır tonajlı ve uzun metrajlı gabari dışı yüklerinizi lowbed dorselerimizle karayolu izin belgesi ve eskort öncülüğünde taşımaktayız.

Uluslararası Nakliyeciler Derneği(UND) üyeliği ve C2 yetki belgesi bulunan firmamız Suriye Nakliyat, yaptığı tüm taşımaları cmr  sigortası kapsamında en güvenilir şekilde yükleme adresinden teslim adresine kadar  en kısa sürede teslim etmektedir. Kuruluşumuz Suriye’ye Taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra depolama, gümrükleme,teminatçılık,acentelik ve sigortalama işlemleri hizmetlerini de layıkı ile sunmakta, tam donanımlı araçları ve alanında uzman ekibi ile servis sağlamaya devam etmektedir.

Son yıllarda Suriye’de yaşanan iç karışıklıklardan meydana gelen güvensiz ortamdan dolayı sevkiyatlar Türkiye-Suriye sınırlarında bulunan Cilvegözü, Öncüpınar ve Akçakale gibi sınır kapılarında oluşturulan tampon bölgelere kadar sağlanmakta olup, teslimatlar nihai varış noktalarına acenteliklerimiz vasıtası ve suriye plakalı tırlar ile aktarmalı olarak sağlanmaktadır.

Firmamız Suriye’ye denizyolu nakliyesi ile Mersin ve İskenderun limanlarından çıkış yapmak suretiyle Suriye’nin genellikle Tartus limanına varış yapılacak şekilde açık gemi ve konteyner taşımacılığı yapmaktadır.
 

Irak’a nakliye taleplerinizi firmamızın 7/24 aktif çalışan telefon ve mail adreslerine sözlü ve yazılı olarak bildirmek suretiyle en kısa sürede en uygun nakliye navlun tekliflerimizi alabilirsiniz..