HİZMETLERİMİZ

ÖZBEKİSTAN  NAKLİYE HİZMETLERİMİZ

Özbekistan’a nakliye hizmetleri alanında ki çalışmalarını hız kesmeden aralıksız  sürdürmekte olan firmamız Özbekistan Nakliyat, ihracat ve ithalat  taşımalarında tam kapsamlı lojistik hizmetlerine devam etmektedir. Firmamız , tüm Avrupa, Asya ve Ortadoğu ülkelerinden Özbekistan’a  taşınması planlanan üçüncü ülke transit yük taşımaları ile, Türkiye’nin özellikle liman şehirleri olmak üzere birçok şehrinden ihracat ve transit kapsamlı komple ve parsiyel yüklerinizi, Özbekistan’ın başta Taşkent, Buhara ve Semerkand olmak üzere  tüm şehir ve bölgelerine kara ve demiryolu nakliyesini gerçekleştirmektedir.

Özbekistan’a Komple Tır taşımacılığının yanı sıra yoğun şekilde talep gören parsiyel taşıma taleplerine karşılık verebilmek adına  İstanbul’da kurulu olan parsiyel depolarımızdan haftanın belirli günleri düzenli olarak transit ve ihracat kapsamlı Tır ve Ekspres araçlarımızla parsiyel  çıkışlarımız mevcuttur.

Özbekistan’a nakliye alanında çalışan lojistik firmaları arasında farklı anlamda öne çıkan özelliğimiz liman şehri  Mersin merkezli bir kuruluş olmamızdır. Bu özelliğimizin vermiş olduğu avantajları yerinde, doğru kullanarak sektörde başarılı çalışmalara imza atmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Türkiye-Özbekistan lojistik hattında ihraç kayıtlı ve transit geçişli yüklerin tır kamyon ve konteynerler ile nakliyesi konusunda teminatlı taşıma çalışmalarımız mevcut olup, İran-Türkmenistan üzeri ve Gürcistan-Azerbaycan üzeri alternatifli güzergahları kullanarak talep edilen miktarlarda araç organizasyonu sağlamaktayız.

Özbekistan’a  nakliye çalışmalarımızı uzun yıllara dayanan geçmişimizden aldığımız tecrübelerimiz ile sürdürmekteyiz. Kuru yük taşımacılığında standart tenteli  tırlarımız, yaş sebze-meyve, donmuş gıda ve kimyevi maddeler gibi soğuk sıcak ayarlı taşınması gereken yüklerinizi frigofirik dorselerimiz ile, açık yükleriniz ile konteynerler içerisinde taşınması gereken yüklerinizi sal dorse açık kasa dorselerimiz ile, onteker ve kırkayak olarak adlandırılan kamyon tipleri ile düşük metraj ve tonajlı yüklerinizi, ağır tonajlı ve uzun metrajlı gabari dışı yüklerinizi lowbed dorselerimizle karayolu izin belgesi ve eskort öncülüğünde taşımaktayız.

Türkiye-Özbekistan seferlerimizi adresten adrese direkt servis ile taşımanın yanı sıra talebe göre İran aktarmalı olarakta sağlamaktayız. İran’da kurulu düzenli aktarma sahamız ve uzman aktarma ekibimiz ve donanımlı ekipmanlarımız vasıtası ile aktarma işlemlerini hasarsız ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmekteyiz.

Uluslararası Nakliyeciler Derneği(UND) üyeliği ve C2 yetki belgesi bulunan firmamız Özbekistan Nakliyat, yaptığı tüm taşımaları cmr  sigortası kapsamında en güvenilir şekilde yükleme adresinden teslim adresine kadar  en kısa sürede teslim etmektedir. Kuruluşumuz Özbekistan’a  Taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra depolama, gümrükleme, teminatçılık, acentelik ve sigortalama işlemleri hizmetlerini de layıkı ile sunmakta, tam donanımlı araçları ve alanında uzman ekibi ile servis sağlamaya devam etmektedir.


Özbekistan’a nakliye taleplerinizi firmamızın 7/24 aktif çalışan telefon ve mail adreslerine sözlü ve yazılı olarak bildirmek suretiyle en kısa sürede en uygun nakliye navlun tekliflerimizi alabilirsiniz..