ŞAH LOJİSTİK

HİZMETLERİMİZ

KAZAKİSTAN  NAKLİYE HİZMETLERİMİZ

Kazakistan’a nakliye hizmetleri alanında ki lojistik faaliyetlerini hız kesmeden aralıksız  olarak devam etmekte ve ilerletmekte olan firmamız Kazakistan Nakliyat, ihracat ve ithalat  taşımalarında tam kapsamlı lojistik faaliyeti hizmetlerine devam etmektedir. Firmamız , tüm Avrupa, Asya ve Ortadoğu ülkelerinden Kazakistan’a  taşınması planlanan üçüncü ülke transit yük taşımaları ile, Türkiye’nin birçok şehrinden ihracat ve transit kapsamlı komple tır yükleri ve parsiyel yüklerinizi, Kazakistan’ın başta Astana, Almaata, Aktau, Atrau, Çimkent gibi şehirleri başta olmak üzere  tüm şehir ve bölgelerine kara ve demiryolu nakliyesini gerçekleştirmektedir.

Kazakistan nakliyeciliği alanında faaliyet gösteren lojistik firmaları arasında öne çıkan en belirgin özelliğimiz liman şehri  Mersin merkezli bir yapılanmaya sahip olmamızdır. Bu özelliğimizin vermiş olduğu avantajları yerinde, doğru, yerinde ve zamanında kullanarak sektörde başarılı çalışmalara imza atmanın gururunu yaşamaktayız.

Kazakistan’a Komple Tır taşımacılığının yanında yoğun şekilde talep gören parsiyel taşıma taleplerine karşılık verebilmek adına  İstanbul’da kurmuş olduğumuz parsiyel depolarımızdan haftanın belirli günleri düzenli olarak transit ve ihracat kapsamlı Tır ve Ekspres kargo araçlarımızla parsiyel  ve kargo kapsamlı yük çıkışlarımız mevcuttur.

Kazakistan’a  nakliye çalışmalarımızı uzun yıllara dayanan geçmişimizden aldığımız deneyimimiz ile sürdürmekteyiz. Kuru ve paletli yük taşımacılığında standart tenteli  tırlarımız, yaş sebze-meyve, donmuş gıda ve kimyevi maddeler gibi soğuk sıcak ayarlı taşınması gereken yüklerinizi frigofirik kasalarımız ile, açık yükleriniz ile konteynerler içerisinde taşınması gereken yüklerinizi sal dorse açık kasa dorselerimiz ile, on teker ve kırkayak olarak adlandırılan kamyon tipleri ile düşük metraj ve tonajlı yüklerinizi, ağır tonajlı ve uzun metrajlı gabari dışı yüklerinizi lowbed dorselerimizle karayolu izin belgesi ve eskort öncülüğünde taşımaktayız.

Türkiye-Kazakistan arası ihracat ve ithalat sevkiyatlarını adresten adrese direkt servis ile taşımanın yanı sıra talebe göre aktarmalı olarakta sağlamaktayız. Sistemli aktarma sahamız ve uzman aktarma ekibimiz ve donanımlı ekipmanlarımız aralıcılığı ile aktarma işlemlerini hasarsız ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmekteyiz.

Uluslararası Nakliyeciler Derneği(UND) üyeliğimiz ile C2 yetki belgemiz  bulunan firmamız Kazakistan Nakliyat, yaptığı tüm taşımaları CMR  sigortası kapsamında güvenli bir şekilde yükleme adresinden teslim adresine kadar  en kısa sürede teslim etmektedir. Firmamız Kazakistan’a  taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra depolama, gümrükleme, teminatçılık, acentelik ve sigortalama işlemleri hizmetlerini de gerektiği şekilde sunuyor, tam donanımlı araçları ve alanında uzman ekibi ile servis sağlamaya devam ediyor.


Kazakistan’a karayolu yük taşıma taleplerinizi firmamızın tam gün çalışma anlayışı ile aktif işleyen telefon ve mail adreslerine sözlü ve yazılı olarak bildirmek suretiyle alanında uzmanlaşmış deneyimli personellerimiz vasıtasıyla en kısa sürede en uygun nakliye navlun tekliflerimizi alabilirsiniz..