HİZMETLERİMİZ

Kırgızistan NAKLİYAT

İran’a nakliye hizmetlerini aralıksız devam ettiren firmamız, sektörde uzun yıllara dayanan geçmişinden aldığı tecrübe ve birikimleriyle hizmet alanını her geçen gün büyüterek, nakliye çalışmalarına farklı alanlar ekleyerek hızla büyümeye devam etmektedir.

Türkiye’nin tüm bölgelerinden İran’ın başta başkent Tahran olmak üzere diğer tüm şehirlerine gönderilen yüklerin taşınmasıyla ilgili hizmet sağlayan firmamız, aynı zamanda İran’dan Türkiye’ye  ithal edilen ve transit geçiş ile Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine gönderilen yüklerin taşınması ile ilgili nakliye  çalışmalarını da devam ettirmektedir.

Firmamız İran Nakliyat kısa sürede uluslararası nakliye çalışmaları yapan firmalar arasında zirveye ulaşarak sektörde aranan ve tercih edilen firma pozisyonuna ulaşmayı başarmıştır.İran nakliyat konusunda tecrübeli personelleri ,tam donanımlı araçları, Uluslararası Nakliyeciler Derneği(UND) üyeliği ve C2 taşıma yetki belgesi ile hizmetlerini devam ettirmektedir.

Yurtiçi Nakliye

İran Nakliyat  1996 yılında Mersin merkezli kurulmuş olup gelişen zaman içerisinde İstanbul, Kayseri, Ankara, Adıyaman gibi illerimizde faaliyet gösteren  şubeleri ile her geçen gün büyüyerek İrana çalışan lojistik firmaları arasında tercih edilen firma konumunu yakalamayı başarmıştır.

Firmamız İran’a kara ve demiryolu nakliyesi alanlarında, taşınabilen her türlü yükün nakliyesi ile ilgili her tipte araç ve konteynerlerimiz ile hizmet vermektedir. Kuru yük taşımacılığı, donmuş ürün, yaş sebze, meyve, bitki ve kimyasal madde taşımacılığı, gabari dışı yüksek tonajlı ağır nakliye yükleri, açık yük nakliyesi ve konteyner taşımacılığı gibi konularda standart tenteli tır, frigo tır, sal kasa ve lowbed dorse araçlarımızla hizmetlerini sürdürmektedir.

İran’a sevkiyatı yapılan komple tır taşımacılığının yanı sıra parsiyel ve kargo kapsamlı yüklerinizin taşınmasında da çalışmalarımız mevcut olup İstanbul’da bulunan parsiyel depolarımızdan haftanın belirli günleri çıkışlar yapmak suretiyle parsiyel yükleriniz talebinize göre bulundukları adreslerden alınarak en kısa sürede İran’ın tüm şehirlerine  adres  veya gümrük teslimi yapılmaktadır.

İran Karayolu nakliye seferleri  yapan araçlarımızda mevcut araç takip sistemi ile araçlarımızı anlık takip edebiliyor, anlık araç konum bilgilendirmeleri ile bilgi akışı sağlıyoruz. İran’a nakliye taleplerinizi firmamızın telefon veya e posta adreslerine sözlü ve yazılı olarak bildirmek suretiyle en kısa sürede en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.