HİZMETLERİMİZ

IRAK  NAKLİYE HİZMETLERİMİZ

Kırgızistan NAKLİYAT

Irak’a nakliye alanında ki çalışmalarını hız kesmeden aralıksız  sürdürmekte olan firmamız Irak Nakliyat ihracat ve ithalat  taşımalarında hizmetlerine devam etmektedir. Firmamız , tüm Avrupa, Asya ve Ortadoğu ülkelerinden Irak’a taşınması planlanan üçüncü ülke transit yük taşımaları ile, Türkiye’nin özellikle liman şehirleri olmak üzere birçok şehrinden ihracat ve transit kapsamlı komple ve parsiyel yüklerinizi, Irak’ın Kürt ve Arap bölgelerinde bulunan  tüm şehirlerine nakliyesini gerçekleştirmektedir.

Irak’a Komple Tır taşımacılığının yanı sıra yoğun şekilde talep gören parsiyel taşıma taleplerine karşılık verebilmek adına  İstanbul ve Mersin’de kurulu olan parsiyel depolarımızdan haftanın belirli günleri düzenli olarak transit ve ihracat kapsamlı Tır ve Ekspres araçlarımızla parsiyel  çıkışlarımız mevcuttur.

Irak çalışan nakliye firmaları arasında farklı anlamda öne çıkan özelliğimiz liman şehri  Mersin merkezli bir kuruluş olmamızdır.

Türkiye-Irak lojistik hattında ihraç kayıtlı ve transit geçişli yüklerin tır kamyon ve konteynerler ile nakliyesi konusunda teminatlı taşıma çalışmalarımız mevcut olup, talep edilen miktarlarda araç organizasyonu sağlamaktayız.

Irak’a nakliye çalışmalarımızı uzun yıllara dayanan geçmişimizden aldığımız tecrübelerimiz  ile geniş araç filomuz bünyesinde bulunan çeşitli tiplerdeki  araçlarımızla sürdürmekteyiz. Kuru yük taşımacılığında standart tenteli  tırlarımız, yaş sebze-meyve, donmuş gıda ve kimyevi maddeler gibi soğuk sıcak ayarlı taşınması gereken yüklerinizi frigofirik dorselerimiz ile, açık yükleriniz ile konteynerler içerisinde taşınması gereken yüklerinizi sal dorse açık kasa dorselerimiz ile, onteker ve kırkayak olarak adlandırılan kamyon tipleri ile düşük metraj ve tonajlı yüklerinizi, ağır tonajlı ve uzun metrajlı gabari dışı yüklerinizi lowbed dorselerimizle karayolu izin belgesi ve eskort öncülüğünde taşımaktayız.

Uluslararası Nakliyeciler Derneği(UND) üyeliği ve C2 yetki belgesi bulunan firmamız Irak Nakliyat, yaptığı tüm taşımaları cmr  sigortası kapsamında en güvenilir şekilde yükleme adresinden teslim adresine kadar  en kısa sürede teslim etmektedir. Irak’a Taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra depolama, gümrükleme,teminatçılık,acentelik ve sigortalama işlemleri hizmetlerini de sunan firmamız , tam donanımlı araçları ve alanında uzman ekibi ile servis sağlamaya devam etmektedir.

Irak’ın özellikle güneyinde bulunan arap şehirlerine yapılan sevkiyatlar güzergah üzerinde olası muhtemel sorunların yaşanmaması adına İran üzeri güzergah kullanılarak sağlanmaktadır. İran üzeri Irak nakliye taleplerinize de en kısa sürede en uygun taşıma fiyat ve koşulları ile karşılık verebilmekte, taşımalarınızı türk ve iran plakalı tırlar ile sağlamaktayız.Kırgızistan NAKLÄ°YAT

Irak’a nakliye taleplerinizi firmamızın 7/24 aktif çalışan telefon ve mail adreslerine sözlü ve yazılı olarak bildirmek suretiyle en kısa sürede en uygun nakliye navlun tekliflerimizi alabilirsiniz..