ŞAH LOJİSTİK

HİZMETLERİMİZ

Türkiye-Gürcistan arasında nakliye hizmetlerine hız kesmeden devam eden firmamız, sektörde uzun yıllara dayanan geçmişinden aldığı tecrübe ve birikimleriyle hizmetlerini her geçen gün geliştirmekte, nakliye çalışmalarına farklı alanlar ekleyerek hızla büyümektedir.

Gürcistan ile  yapılan nakliye anlaşmaları çerçevesinde lojistik faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız, Türkiye’den ihraç edilen yüklerin taşınmasının  yanı sıra Avrupa ülkelerinden Gürcistan’a transit olarak taşınan 3. Ülke kapsamlı yüklerin taşınması konusunda da faaliyetlerini aralıksız sürdürmektedir.

Firmamız Gürcistan Nakliyat kısa sürede uluslararası nakliye çalışmaları yapan firmalar arasında ki yerini alarak, sektörde aranan ve tercih edilen firma seviyesine  ulaşmıştır. Gürcistan nakliyat konusunda tecrübeli personelleri ,tam donanımlı araçları, Uluslararası Nakliyeciler Derneği(UND) üyeliği ve C2 taşıma yetki belgesi ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Türkiye’nin tüm bölgelerinden Gürcistan’ın başta Tiflis olmak üzere diğer tüm şehirlerine gönderilen yüklerin taşınmasıyla ilgili hizmet sağlayan firmamız, aynı zamanda Gürcistan’dan Türkiye’ye  ithal edilen ve transit geçiş ile Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine gönderilen yüklerin taşınması ile ilgili nakliye  çalışmalarını da devam ettirmektedir.

1996 yılında Mersin merkezli kurulmuş olan firmamız İstanbul, Kayseri, Ankara, Adıyaman gibi illerimizde faaliyet gösteren  şubeleri ile her geçen gün büyüyerek Gürcistan çalışan lojistik firmaları içerisinde öne çıkan  yükselişini sürdürmekte, lojistik  alanında her geçen gün emin adımlarla büyümektedir..

Firmamız Gürcistan’a kara ve denizyolu nakliyesi alanlarında, taşınabilen her türlü yükün nakliyesi ile ilgili her tipte araç ve konteynerlerimiz ile hizmet vermektedir. Kuru yük taşımacılığı, donmuş ürün, yaş sebze, meyve, bitki ve kimyasal madde taşımacılığı, gabari dışı yüksek tonajlı ağır nakliye yükleri, açık yük nakliyesi ve konteyner taşımacılığı gibi konularda standart tenteli tır, frigo tır, sal kasa ve lowbed dorse araçlarımızla hizmetlerini sürdürmektedir.

Gürcistan’a sevkiyatı yapılan komple tır taşımacılığının yanı sıra parsiyel ve kargo kapsamlı yüklerinizin taşınmasında da çalışmalarımız mevcut olup İstanbul ve Ankara’da bulunan parsiyel depolarımızdan haftanın belirli günleri çıkışlar yapmak suretiyle parsiyel yükleriniz talebinize göre bulundukları adreslerden alınarak en kısa sürede Gürcistan’ın tüm şehirlerine  adres  veya gümrük teslimi şeklinde teslim edilmektedir.

Gürcistan Karayolu nakliye seferleri  yapan araçlarımızda mevcut araç takip sistemi ile araçlarımızı anlık takip edebiliyor, siz değerli müşterilerimize anlık araç konum bilgilendirmeleri ile bilgi akışı sağlıyoruz. Gürcistan nakliye taleplerinizi firmamıza sözlü ve yazılı olarak bildirmek suretiyle uzman ekibimizden en kısa sürede en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.