ŞAH LOJİSTİK

Gürcistan Parsiyel Nakliye

Türkiye ile Gürcistan arasında parsiyel nakliye hizmetlerine aralıksız devam eden firmamız Şah Global Lojistik, taşımacılık sektöründe uzun yıllara dayanan geçmişinden aldığı tecrübe ve birikimleriyle hizmetlerini her geçen gün ilerletip geliştirmekte, parsiyel nakliye çalışmalarına farklı alanlar ekleyerek hızla büyümektedir.

Gürcistan ile  ülkemiz arasında yapılan nakliye anlaşmaları çerçevesinde lojistik faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız, Türkiye’den ihraç edilen grupaj ve kargo yüklerinin taşınmasının  yanı sıra Avrupa ülkelerinden Gürcistan’a transit olarak taşınan 3. Ülke kapsamlı parsiyel yüklerin taşınması konusunda da çalışmalarını sürdürmektedir.

Firmamız Gürcistan parsiyel nakliye konusunda kısa sürede uluslararası nakliye çalışmaları yapan firmalar arasında ki yerini alarak, sektörde aranan ve tercih edilen firma seviyesine  ulaşmıştır. Deneyimli personelleri ,tam donanımlı araçları, Uluslararası Nakliyeciler Derneği(UND) üyeliği ve C2 taşıma yetki belgesi de bulunan firmamız Şah Global Lojistik kapsamlı taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

Gürcistan’a sevkiyatı planlanan her ebat ve ağırlığa sahip bulunan parsiyel ve kargo kapsamlı yüklerinizin taşınmasını İstanbul ve Ankara’da bulunan parsiyel depolarımızdan haftanın belirli günleri çıkışlar yapmak suretiyle sağlamaktayız. Parsiyel yükleriniz talebinize göre bulundukları adreslerden alınarak en kısa sürede Gürcistan’ın tüm şehirlerine  adres  veya gümrük teslimi şeklinde teslim edilmektedir.

Gürcistan parsiyel nakliye seferleri  yapan yerli ve Gürcistan plakalı araçlarımızda mevcut araç takip sistemi ile araçlarımızı anlık takip edebiliyor, siz değerli müşterilerimize anlık araç konum bilgilendirmeleri ile sağlıklı bilgi akışı sağlıyoruz. Gürcistan parsiyel ve kargo nakliye taleplerinizi firmamıza sözlü ve yazılı olarak bildirmek suretiyle uzman ekibimizden en kısa sürede en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Aşağıda detayları verilen Irak FTL İhracat taşıması için navlun tekliflerinizi  iletmenizi rica ederiz.

Güzergah

Toplam Tır Adeti

Yükleme Tarihi

Navlun

Gaziantep – Irak (Erbil)

4 FTL (Tek beyanname)

12.03.2018

 

Ekte size  İstanbul – Kasımpaşadan yüklenecek patates  makinası için pachking listini gönderiyorum Transit süre

Yükleme Adresi: depodan / 4.Organize Sanayi Bölgesi /Başpınar /Gaziantep

Müşteri      Iraq/Erbil Tır başı yaklaşık 8.000 KG Yükleme Tarihi: 12.03.2018 Pazartesi

4 FTL - Tek beyanname 

Telefonda görüşmemiz üzere

Çorlu dan Kıbrıs 25 ton taşıma fiyatımız

Sigorta dahil 7,500 tl.dir