ŞAH LOJİSTİK

KOMPLE TAŞIMACILIK

HAKKIMIZDA

Kuruluşumuz, faaliyetlerine Mersin merkezli başlamış olup kısa süre içerisinde İstanbul...

FRİGO

HİZMETLERİMİZ

Türkiye-Gürcistan arasında nakliye hizmetlerine hız kesmeden devam eden firmamız...

FRİGO

KALİTE POLİTİKAMIZ

Gürcistan Nakliyat, Uluslararası lojistik alanında kaliteyi yakalamış firma vizyonu...

FRİGO

VİZYON MİSYON

Taşımacılık sektöründe Gürcistan Nakliyat konusunda öncülüğü, dürüst çalışma, üstün hizmet...

FRİGO

PARSİYEL NAKLİYE

Aşağıda detayları verilen Irak FTL İhracat taşıması için navlun tekliflerinizi iletmenizi...

FİLOMUZ

FRİGO NAKLİYE

Gürcistan’a lojistik hizmetleri ve taşımacılık faaliyetlerinde bulunan firmalarla...

Gürcistan'a Lojistik Hizmeti Nasıl Verilir?

Parsiyel ve parça grupaj olmak üzere haftanın belirli günleri Gürcistan'a nakliye yapan Şah Lojistik sizlere kusursuz bir hizmet sunmayı hedeflemektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışan firmamız istediğiniz miktardaki yükün taşımacılığını yapmaktadır. Belirtiğiniz adrese çok kısa süre içinde ulaşarak yükünüzü teslim eden firmamız özellikle ağır yük ve Gürcistan nakliye konusunda oldukça ileridir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek alt yapısı sağlam tam donanımlı modern araçlarla taşımacılık yapmaktadır. Gürcistan frigo nakliye karayolu taşımacılığı hakkında bilgi almak için telefondan bizlere ulaşabilir veya kargo fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Farklı büyüklük ve genişlikteki araçlarla hizmet veren firma aynı zamanda nakliyat konusunda deneyimli uzman personeller ve şoförler ile birlikte çalışmalarını sürdürmektedir. Ağır nakliyat konusunda uluslararası alanda öncü olan firmamız sayesinde nakliyat işinizi sorunsuzca çözebilirsiniz. Telefondaki görüşmemize istinaden istemiş olduğunuz bilgileri belirtiyorum. Gürcistan rustavi bölgesi tilfisteki fabrikadan  inşaat demirini ankara ve istanbula nakledeceğiz. Haftalık 50 araç aylık tahmini 200 tır yaklaşık 5.000 ton demir nakliyesine ihtiyacımız olacaktı

Gürcistan Deniz yolu Konteyner Nakliyat Hizmeti

En uygun navlunla sizlere kusursuz bir hizmet sunan Şah Lojistik ithalat ve ihracat alanında taşımacılık yaparak aracılık yapmaktadır. Öz mal tenteli, nakliye araçları ve sözleşmeli araçlarla taşımacılık hizmeti veren firma malın özelliğine göre en uygun aracı belirler. Araçların hepsi C2 taşıma belgesine sahiptir. Ayrıca taşıma esnasında oluşabilecek olası osmaniye kaza durumunda malınızda oluşan zararın karşılanması amacıyla CMR nakliye sigortası yapılmaktadır. antalya Gürcistan nakliye illeri Akhalkalaki, Bolnisi, Telavi, Kobuleti, Marneuli, Kutaisi, mersin Ozurgeti, adana Rustavi, gaziantep Tsalka, Gudauta, Tiflis ve Zugdidi’dir. Firma deniz yolu ile boş ve dönüş lowbed yük temin etmektedir. Ayrıca şehirler arası ve şehir içi ağır yük taşımacılığı ve ağır iş makineleri taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Yükleme Adapazarı yükleme Tahliye Gürcistan Poti limanı 2 Parti halinde sevkiyat olacak .

Normal ölçü ve tonaj max 20 ton Toplam 330 araç istanbul Adapazarı  dan, Gürcistan Poti ye 17 adet 40’ Konteyner ile boru taşınacaktır imkanınız var mı Daha önce gönderdiğiniz teklifler için teşekkür ederim. ankara Afganistan ile ilgili daha haber bekliyoruz müşterimizden. Sizden ricam Konya – tır Gürcistana bir tır teklifi vermenizdir. yük Tonaj 20 tonu geçmez Eskişehir’deki fabrikamızdan Gürcistan’ın Mina kentine yapılacak 1 komple tır nakliye için tarafımıza fiyat vermenizi rica ederim. Talebiniz için teşekkür ederiz, Eskişehir-Mina/Gürcistan Karayolu Komple TIR Taşıma Fiyatımız  Maksimum taşıma tonajımız 25.000 kg. Transit süre 3-4 günİskenderun Gümrüklü Antrepo’dan Gürcistan’ın Tiflis şehrine yaklaşık 26 ton ve 1600 kap motor yağı transit yükümüz bulunmaktadır. Yüke ait msds ektedir ve yükümüz yanıcı madde değildir. Ambalajlar koli ve plastik bidondur. Navlun teklifinizi iletmenizi rica ederim.

Yalnız nakliye anlaşmasını ekteki gibi düzenledik rica etsem sizde sizin için uygun mudur diye kontrol edebilir misiniz, kayseri onayınıza istinaden bilgiler belli olduğunda nakliye anlaşmasını düzenleyelim. Ayrıca, yanlış veya eksık bilgi olmaması için tekrar yinelemek ıstıyorum iran ihracat çıkış işlemleri sizin acentenize aittir.  Gürcistan Tiflis siparişimizde birinci tırda olması kesin  istenen malzemeler samsun 7 kalemde belirtiklerimdir. Bütün siparişi 2 tır şeklinde yapılması istenmektedir.7 kalemde belirtiklerim dışında 8. Kalemden itibaren belirtilenlerden hangi kalemeler dahil olarak 1. Tıra sığdırabiliriz. Geri kalan siparişlerden de hangisi 2.tırı oluşturur yada 7 kalemde istenilenler 1.tır 7den sonrası 2 tır olarak sığar mı?Ayrıca sigortası ,gümrüğü dahil l nakliyesinin ücretini acil olarak öğrenebilir miyiz?Haftaya sevkiyatımızı gerçekleşecektir. 

Detaylar istinaden 2018 yıl sonuna kadar geçerli fiyat rica ediyoruz  tonaj bilgisi VS de rica olunur Aşağıdaki adreslerden yıl boyu düzenli Poti yüklemeleri gerçekleşecek. Bize çok rekabetçi bir fiyat vermenizi rica ediyoruz? Ş.Urfa 2.Org. Sanayi Bölgesinden Aylık 20 Araç (Dikkat Çatısı Açılabilir Standart ve Tenteli Araç Olmalı. Yükleme Yukarıdan Yapılıyor) Aksaray Org. Sanayi Bölgesi Yıllık 208 Araç (Standart Tenteli) İzmir Çiğli Organize Bölgesi Yıllık 163 Araç (Min.2.70 Uzunlukta Araçlar) Varış yeri POTİ şehir limitlerinde depolar olacak.

ŞAJ LOJİSTİK IRU SERTİFİKA
ŞAJ LOJİSTİK SERTİFİKA
ŞAJ LOJİSTİK R2 SERTİFİKA
ŞAJ LOJİSTİK UND SERTİFİKA