Gürcistan Nakliye

Gürcistan'a Lojistik Hizmeti Nasıl Verilir?

Parsiyel ve parça grupaj olmak üzere haftanın belirli günleri Gürcistan'a nakliye yapan Şah Lojistik sizlere kusursuz bir hizmet sunmayı hedeflemektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışan firmamız istediğiniz miktardaki yükün taşımacılığını yapmaktadır. Belirtiğiniz adrese çok kısa süre içinde ulaşarak yükünüzü teslim eden firmamız özellikle ağır yük ve Gürcistan nakliye konusunda oldukça ileridir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek alt yapısı sağlam tam donanımlı modern araçlarla taşımacılık yapmaktadır. Gürcistan frigo nakliye karayolu taşımacılığı hakkında bilgi almak için telefondan bizlere ulaşabilir veya kargo fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Farklı büyüklük ve genişlikteki araçlarla hizmet veren firma aynı zamanda nakliyat konusunda deneyimli uzman personeller ve şoförler ile birlikte çalışmalarını sürdürmektedir. Ağır nakliyat konusunda uluslararası alanda öncü olan firmamız sayesinde nakliyat işinizi sorunsuzca çözebilirsiniz. Telefondaki görüşmemize istinaden istemiş olduğunuz bilgileri belirtiyorum. Gürcistan rustavi bölgesi tilfisteki fabrikadan  inşaat demirini ankara ve istanbula nakledeceğiz. Haftalık 50 araç aylık tahmini 200 tır yaklaşık 5.000 ton demir nakliyesine ihtiyacımız olacaktır

Gürcistan Deniz yolu Konteyner Nakliyat Hizmeti

En uygun navlunla sizlere kusursuz bir hizmet sunan Şah Lojistik ithalat ve ihracat alanında taşımacılık yaparak aracılık yapmaktadır. Öz mal tenteli, nakliye araçları ve sözleşmeli araçlarla taşımacılık hizmeti veren firma malın özelliğine göre en uygun aracı belirler. Araçların hepsi C2 taşıma belgesine sahiptir. Ayrıca taşıma esnasında oluşabilecek olası osmaniye kaza durumunda malınızda oluşan zararın karşılanması amacıyla CMR nakliye sigortası yapılmaktadır. antalya Gürcistan nakliye illeri Akhalkalaki, Bolnisi, Telavi, Kobuleti, Marneuli, Kutaisi, mersin Ozurgeti, adana Rustavi, gaziantep Tsalka, Gudauta, Tiflis ve Zugdidi’dir. Firma deniz yolu ile boş ve dönüş lowbed yük temin etmektedir. Ayrıca şehirler arası ve şehir içi ağır yük taşımacılığı ve ağır iş makineleri taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Yükleme Adapazarı yükleme Tahliye Gürcistan Poti limanı 2 Parti halinde sevkiyat olacak .

Normal ölçü ve tonaj max 20 ton Toplam 330 araç istanbul Adapazarı  dan, Gürcistan Poti ye 17 adet 40’ Konteyner ile boru taşınacaktır imkanınız var mı Daha önce gönderdiğiniz teklifler için teşekkür ederim. ankara Afganistan ile ilgili daha haber bekliyoruz müşterimizden. Sizden ricam Konya – tır Gürcistana bir tır teklifi vermenizdir. yük Tonaj 20 tonu geçmez Eskişehir’deki fabrikamızdan Gürcistan’ın Mina kentine yapılacak 1 komple tır nakliye için tarafımıza fiyat vermenizi rica ederim. Talebiniz için teşekkür ederiz, Eskişehir-Mina/Gürcistan Karayolu Komple TIR Taşıma Fiyatımız  Maksimum taşıma tonajımız 25.000 kg. Transit süre 3-4 günİskenderun Gümrüklü Antrepo’dan Gürcistan’ın Tiflis şehrine yaklaşık 26 ton ve 1600 kap motor yağı transit yükümüz bulunmaktadır. Yüke ait msds ektedir ve yükümüz yanıcı madde değildir. Ambalajlar koli ve plastik bidondur. Navlun teklifinizi iletmenizi rica ederim.

Yalnız nakliye anlaşmasını ekteki gibi düzenledik rica etsem sizde sizin için uygun mudur diye kontrol edebilir misiniz, kayseri onayınıza istinaden bilgiler belli olduğunda nakliye anlaşmasını düzenleyelim. Ayrıca, yanlış veya eksık bilgi olmaması için tekrar yinelemek ıstıyorum iran ihracat çıkış işlemleri sizin acentenize aittir.  Gürcistan Tiflis siparişimizde birinci tırda olması kesin  istenen malzemeler samsun 7 kalemde belirtiklerimdir. Bütün siparişi 2 tır şeklinde yapılması istenmektedir.7 kalemde belirtiklerim dışında 8. Kalemden itibaren belirtilenlerden hangi kalemeler dahil olarak 1. Tıra sığdırabiliriz. Geri kalan siparişlerden de hangisi 2.tırı oluşturur yada 7 kalemde istenilenler 1.tır 7den sonrası 2 tır olarak sığar mı?Ayrıca sigortası ,gümrüğü dahil l nakliyesinin ücretini acil olarak öğrenebilir miyiz?Haftaya sevkiyatımızı gerçekleşecektir.

 

Ukrayna Parsiyel Nakliye

Gürcistan Parsiyel Nakliye

Yapılan çalışmalarla GÜRCİSTAN Parsiyel Nakliye özel prensip ve hassas çözüm anlayışı ile başarılı noktalara adım atmaktadır.

Ukrayna Nakliye Lojistik

Gürcistan Lojistik

Geçmişten günümüze kadar GÜRCİSTAN Lojistik, alt yapısı ile hizmette daima kaliteyi ve müşteri memnuniyetini hedeflemiştir.

Ukrayna Nakliye Taşımacılık

Gürcistan Taşımacılık

Taşınacak olan yükünüzü yılların deneyim ve tecrübesiyle teslimat noktasına ulaştırmakta KIRGIZİSTAN Taşımacılık olarak gurur duyuyoruz.