Gürcistan Nakliye

Gürcistan Boş imaj

Gürcistan'a Lojistik Hizmeti Nasıl Verilir?

Parsiyel ve parça grupaj olmak üzere haftanın belirli günleri Gürcistan'a nakliye yapan Şah Lojistik sizlere kusursuz bir hizmet sunmayı hedeflemektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışan firmamız istediğiniz miktardaki yükün taşımacılığını yapmaktadır. Belirtiğiniz adrese çok kısa süre içinde ulaşarak yükünüzü teslim eden firmamız özellikle ağır yük ve Gürcistan nakliye konusunda oldukça ileridir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek alt yapısı sağlam tam donanımlı modern araçlarla taşımacılık yapmaktadır.

Gürcistan frigo nakliye karayolu taşımacılığı hakkında bilgi almak için telefondan bizlere ulaşabilir veya kargo fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Farklı büyüklük ve genişlikteki araçlarla hizmet veren firma aynı zamanda nakliyat konusunda deneyimli uzman personeller ve şoförler ile birlikte çalışmalarını sürdürmektedir. Ağır nakliyat konusunda uluslararası alanda öncü olan firmamız sayesinde nakliyat işinizi sorunsuzca çözebilirsiniz. 

En uygun navlunla sizlere kusursuz bir hizmet sunan Şah Lojistik ithalat ve ihracat alanında taşımacılık yaparak aracılık yapmaktadır. Öz mal tenteli, nakliye araçları ve sözleşmeli araçlarla taşımacılık hizmeti veren firma malın özelliğine göre en uygun aracı belirler. Araçların hepsi C2 taşıma belgesine sahiptir. Ayrıca taşıma esnasında oluşabilecek olası  kaza durumunda malınızda oluşan zararın karşılanması amacıyla CMR nakliye sigortası yapılmaktadır.  Firma deniz yolu ile boş ve dönüş lowbed yük temin etmektedir. Ayrıca şehirler arası ve şehir içi ağır yük taşımacılığı ve ağır iş makineleri taşımacılığı hizmeti vermektedir.

 

Türkiye-Gürcistan Parsiyel Nakliye İşlemleri

Firmamız uluslar arası alanda yıllardır sizlere taşımacılık hizmetleri sunmaktayız.  Uluslar arası taşımacılık taşınması talep edilen malların bir ülkeden başka bir ülkeye taşınmasını sağlayan lojistik hizmetlerdir. Firmamız pek çok ülkeye taşımacılık hizmetleri götürmektedir. Bunlardan biri de Gürcistan’dır. Firmamız yıllardır Türkiye-Gürcistan arası taşımacılık hizmetlerini aralıksız yürütmektedir. Peki Gürcistan parsiyel taşımacılık nasıl yapılır?

 

Gürcistan Parsiyel Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Peki Gürcistan parsiyel taşımacılık nasıl yapılır? Gürcistan’ın her şehrine taşımacılık hizmetleri ulaştıran firmamız aynı güzergahta olan mallar için parsiyel taşımacılık hizmetlerini yürütmektedir. Müşteriler için ekonomik olarak avantajlı bir lojistik hizmeti sunan firmamız parsiyel taşımacılık hizmetlerini iki taraflı olarak geniş yelpazede yürütmektedir.

İstanbul ve Ankara illerimizden haftanın belirli günlerinde parsiyel yükleriniz talep ettiğiniz adreslerden alınarak en kısa sürede Gürcistan’nın tüm şehirlerine ulaştırılmaktadır. Firmamız parsiyel taşımacılık dahil tüm taşıma hizmetlerinde araç takip sistemini uygulayarak araçların bulunduğu konumu hakkında anlık bilgilendirme yapmaktadır.

Özellikle ekonomik olması açısından avantajlı olan parsiyel taşımacılık fiyatları için firmamızla iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Her hizmetimizde olduğu gibi parsiyel taşımacılık hizmetlerinde de sağlam paketleme, eşyalarınıza uygun araçlar ve güvenli bir yolculuk yapacak şekilde faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

 

Gürcistan Parsiyel Taşımacılık

Firmamız yılların deneyim ve birikimi ile nakliye faaliyetlerini Gürcistan’a ulaştırmaktadır. Firmamız Türkiye’den Gürcistan’a ulaştırılan malların yanı sıra Avrupa’dan Gürcistan’a malların taşınmasında da faaliyet göstermektedir. Her türlü teknik donanıma sahip araçları, deneyimli personelleriyle en kısa sürede taşımacılık işlemlerini yürütmektedir. Firmamız gerekli belgeler ve üyeliklere sahip bir şekilde güvenle işlemlerini yürütmektedir.

Türkiye’den Gürcistan’ın tüm şehirlerine taşımacılık faaliyetlerini yürütmektedir. Gürcistan üzerine çalışan lojistik firmaları arasında ön plana çıkan bir firma olarak en kaliteli hizmetleri sunmaktadır. Verdiğiniz emanetleri en güvenli şekilde ve ivedilikle adreslere ulaştırarak en başından sonuna kadar takibini sağlamaktayız.

Lojistik sektörünün önemli kollarından biri olarak hem ulusal hem de uluslar arası taşımacılık hizmetlerinde yararlanılan parsiyel taşımacılık kısaca parça eşya taşımacılığı olarak ifade edilebilir. Aynı güzergahta bulunan müşterilerin eşyalarını aynı nakliyat aracında taşıma lojistiğidir. Kamyon, kamyonet veya tır ile bu eşyalar taşınır ve her güzergahta müşterilerine teslim edilir.

Parsiyel yük taşımacılığında esas olan aynı güzergahta taşınması gereken yükleri aynı araca yükleyerek taşıma maliyetlerini daha ekonomik hale getirmektir. Parsiyel taşımacılığı karayolu, hava yolu, demiryolu ve denizyoluyla gerçekleşmektedir. Gürcistan parsiyel taşımacılık nasıl yapılır? diye merak ettiğiniz her şeyi buradan öğrenebilirsiniz.

 

Gürcistan'a Çalışan Uluslararası Nakliye Firmaları

Günümüzde lojistik firmalarının sayısı hızlı bir ivmeyle artmaktadır. Gelişen dünyaya, ekonomiye, üretime, hızla artan ihracat ithalat ve ticarete bağlı olarak nakliyat şirketlerine büyük bir ihtiyaç duyulmaktadır. Gürcistan Nakliye Şirketleri de bu firmalar arasında yerini almıştır. Firmamız uzun yıllardır büyüyen ve gelişen ticarete paralel olarak büyümekte ve gelişmektedir.

Şirket olarak müşterilerimize kara, hava, demir yolu taşımacılığı konularında hizmet vermekteyiz.

Uluslararası alanda çok fazla şirket ve aynı zamanda çok fazla talep olduğundan rekabet de zaman içinde çok artmıştır. Şirketimiz bu konuda uygun fiyat güvencesiyle sektörde rakip firmalara karşı başarı sağlamıştır.

Şirketimiz çalışanları işlerinde uzman ve tecrübeli personellerden seçilmektedir, personellerimiz her teknolojik gelişmeyle birlikte yeni eğitimler alarak bilgilendirilmekte ve tüm teknolojik donanımları kullanmaya yetkin hale getirilmektedir.

 

Neden Başarılıyız?

Gürcistan Nakliye Şirketleri olarak uzun yıllar çok emek vererek çalıştığımız ve başarılı bir noktaya getirdiğimiz firmamız bu başarının devamlı olması için de çok çaba sarf etmektedir. Başarılı olmamızda en önemli etkenleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Güvenli taşımacılık: Hem yüklemede hem de taşıma ve teslimatta en üst seviye korumayla güveni sağlamak,
  • İstenen sürede taşıma ve teslimatı zamanında gerçekleştirmek,
  • Yaşanan her sorunda hızlı ve akılcı çözümler üretebilmek,
  • Araçlarımızda her türlü teknik donanımlardan maksimum düzeyde yararlanmak, araçlarımızı belli aralıklarla yenilemek,
  • Teknolojiden en üst seviyede yararlanmak,
  • Araçlarımızın bakım, onarım işlemlerini belli aralıklarla kontrol etmek,
  • Görev ve sorumluluklarının bilincinde olan personellerimize belirli aralıklarla eğitim vermek ve araç donanımlarıyla ilgili bilgilendirmeler yapmak.
  • Çalışan personellerimizin de memnuniyetini sağlayarak daha verimli çalışmalarını desteklemek.

 

Misyonumuz Vizyonumuz

Gürcistan Nakliye Şirketlerinin temel politikası güvenli taşımacılıktır.

Firma olarak vizyonumuz; verdiğimiz- vereceğimiz hizmetlerle yakaladığımız başarı grafiğimizi her zaman korumak ve bu grafiği devamlı arttırarak yola devam etmektir.

Misyonumuz; her zaman müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutarak çalışmalarımıza devam etmek, dünyadaki gelişmelere açık bir politika izlemek, yapmakta olduğumuz tüm faaliyetlerimizi hep üstüne yeni şeyler ekleyerek sürdürülebilir hale getirmektir. Telefonlarımızdan bize 7/24 ulaşıp bilgi alabilir, tekliflerimizi alıp değerlendirebilirsiniz.

 

Gürcistan Nakliye Navlun Fiyatları

Sektörde elde ettiğimiz tartışmasız başarılar ve müşteri memnuniyeti ile her zaman daha iyi ve hesaplı hizmet vermek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı olarak vermekte olduğumuz nakliye hizmetlerinde her zaman, kaliteden ödün vermeyen profesyonel bir tavır takınıyoruz. Bu hizmetler Gürcistan’a gerçekleştirdiğimiz denizyolu taşımacılığında da kalitesini korumaktadır.

Sizlere her zaman hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan firmamız, hizmet ağını her geçen gün arttırmaya devam etmektedir. Ülkemizin sınır komşusu olan Gürcistan’a özellikle de denizyolu üzerinden oldukça aktif bir şekilde yük taşıması gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Gürcistan nakliye navlun fiyatları konusunda rakipsiz fiyatlar sunarak, sektörde farkımızı ortaya koyuyoruz.

 

Gürcistan Deniz Yolu Nakliyesi Navlun Fiyatları

Birçok kişi navlun fiyatlarını, nakliye sürecine dahil etmeyerek gözden kaçırır. Birçok nakliye firması da verdikleri hizmet üzerinden yüklü meblağlarda navlun ücreti isteyerek müşterisini zor durumda bırakır. Biz Şah Lojistik ailesi olarak, müşterilerimize her konuda olduğu gibi Gürcistan nakliye navlun fiyatları tarifesinde de yardımcı olarak, üstün hizmet sunuyoruz.

Firmamızdan talep ettiğiniz hizmet kapsamı her ne olursa olsun her zaman müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduran firmamız çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Yük ağırlığı ve ürün cinsi fark etmeksizin her zaman profesyonel taşımacılık ilkemizden ödün vermeden hareket ediyoruz.

 

Rakipsiz Gürcistan Nakliye

Firmamız Şah Lojistik, Gürcistan nakliye navlun fiyatları hakkında, rakipsiz fiyat garantisi sunmaya devam ediyor. Her zaman ilk önceliği müşteri memnuniyeti olan firmamız, bu konuda geniş kapsamlı çalışmalar üzerine yoğunlaşmaya devam etmektedir. Oldukça makul ve piyasa fiyatlarının çok altında navlun fiyatlandırması yapan firmamız, müşterilerine her zaman olumlu anlamda yardımcı olmayı sürdürmektedir.

Şah Lojistik ailesi olarak müşterilerimizin nakliye ihtiyacını doğru, kaliteli ve güvenli bir şekilde karşılamak öncelikli hedefimizdir. Bu kalite standartlarını her zaman yüksek tutarak, profesyonel ve verimli aynı zamanda da makul ücretlerle faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Sizler de yükünüz her ne olursa olsun firmamız aracılığı ile ulaştırmak istiyorsanız, navlun fiyat listesine ve detaylı bilgilere bizimle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

 

Gürcistan’a Gemi Taşımacılığı Fiyatları

3 tarafı denizler ile kaplı, jeopolitik konumu ile iki kıtayı birbirine bağlayan ülkemizde kara yolu üzerinden ulaşım- nakliye çalışmalarının yürütüldüğü gibi deniz üzerinden gemi taşımacılığı da gerçekleştirilmektedir. Gemi taşımacılığı nakliye sektörü için en ucuz yöntemdir, ağır yük taşımacılığında en çok tercih edilen yoldur. Sınır komşumuz olan Gürcistan’a Karadeniz üzerinden gemi taşımacılığı yapılabilir, ihracat- ithalat işlemleri deniz yolu ile daha kısa ve tasarruflu şekilde gerçekleştirilebilir.

İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok ilinde şubesi bulunan lojistik firmamız gemi taşımacılığı üzerine de hizmet vermektedir. Gürcistan ile gerçekleştirdiği nakliyat işlemleri ile ön plana çıkan firmamız parsiyel yüklerinizi Gürcistan’ın tüm şehirlerine adres ya da gümrük teslimi şeklinde ulaştırır. Gürcistan gemi taşımacılığı fiyatları için firmamız ile irtibata geçmeniz yeterlidir. Güvenli, hızlı ve tasarruflu nakliye için bizi tercih edin.

 

Gürcistan’a Gemi Taşımacılığı Yapan Firmalar

Sınır komşularımızdan olan Gürcistan’a ülkemizden hem kara hem de deniz yolu ile bağlantı sağlamak mümkündür. Gemi taşımacılığında, karayolunda olduğu gibi her türlü yük taşınabilir. Ağır yük taşımacılığında daha tasarruflu olması açısından denizyolu tercih edilmesi önerilmektedir.

Gürcistan ile ülkemiz arasında nitelikli nakliyat faaliyetleri sürdürerek ihracat- ithalat sektörlerinin canlı kalmasına yardımcı olan lojistik firmamız, Gürcistan’a gemi taşımacılığı hizmeti de vermektedir. Denizyolu ile kısa sürede gerçekleştirdiğimiz nakliyat işlemlerinde, özellikle ağır yük taşımacılığında, hem zamanınızdan hem de paranızdan tasarruf etmenizi sağlarız. Gürcistan gemi taşımacılığı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Hızlı ve tasarruflu gemi taşımacılığı için firmamızı tercih edin.

 

Gürcistan’a Denizyolu ile Nakliye

Ülkemizin sahip olduğu jeopolitik konum karayolu ve denizyolu taşımacılığı yapılmasına olanak sağlamaktadır. Köklü bir geçmişe ve pek çok şubeye sahip olan lojistik firmamız bu olanağı gereğince kullanarak hem deniz hem de karayolu ile yurtdışı nakliye işlemleri gerçekleştirmiş ithalat- ihracat sektörüne canlılık kazandırmıştır. Özellikle sınır komşumuz olan Gürcistan üzerine gerçekleştirdiğimiz nakliyat işlemleri ön plana çıkmaktadır. Siz de Gürcistan’a göndermek istediğiniz parsiyel yüklerinizi gemi taşımacılığı hizmetimiz ile daha tasarruflu ve hızlı şekilde yollayabilirsiniz. Gürcistan gemi taşımacılığı fiyatları üzerine sorularınız firmamız ile iletişime geçmeniz halinde cevaplanacaktır. Hızlı ve güvenli gemi taşımacılığı için firmamızı tercih edin.

 

Gürcistan’a Tır Kaç Günde Gider?

Sınır komşularımızdan biri olan Gürcistan ticaret alanında en gelişmiş kentimiz İstanbul’a 1494 km uzaklıkta bulunmaktadır. Kara yolları üzerinden ticari ilişkiler sebebi ile sürekli ihracat ve ithalat işlemleri gerçekleştirdiğimiz komşumuz Gürcistan pek çok lojistik şirketi taranfıdan gönderilen tırları gün aşırı kabul etmektedir. Son derece aktif olarak karayolu taşımacılığı gerçekleştirilen Gürcistan’a ulaştırılacak lojistik firmaların tırları şu kadar günde ulaşır diye net bir sayı söylemek mümkün değildir. Süre ve ücret hesabı Gürcistan’a gönderilecek ürünlerin mevcut konumu ile değişmektedir.

Lojistik alanında deneyimli, İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok ilinde şubesi bulunan firmamız Gürcistan’a haftanın belirli günlerinde parsiyel ve parça grupaj şekillerinde nakliye gerçekleştirmektedir. Gürcistan tır kaç günde gider, işlem şu fiyata gerçekleştirilir mi vb. sorularınıza en sağlıklı ve kesin cevaplar firmamız ile iletişime geçmeniz halinde verilir. Güvenli ve hızlı nakliye için firmamızı tercih edin.

 

Gürcistan’a Nakliye

Sınır komşularımızdan biri olan Gürcistan’a pek çok lojistik firma nakliye işlemleri gerçekleştirmektedir. Firmaların profesyonellik seviyeleri yurtdışı nakliye işlemlerinin süresi, güvenli ulaştırımı vb. faktörler üzerinde etkilidir. Türkiye’nin önde gelen lojistik firmaları arasında yer alan firmamız haftanın belirli günlerinde Gürcistan’a parsiyel ve parça grupaj şekillerinde nakliye işlemleri gerçekleştirir.

Müşteri odaklı sunduğumuz hizmetlerde nakliye süreci mümkün olduğunca kısa sürer ve herhangi kaza durumunda maddi kayıp yaşamamanız için sigortalı nakliye gerçekleştiririz. Nakliye ile ilgili Gürcistan tır kaç günde gider, işlem şu fiyata gerçekleştirilir mi vb. sorularınıza firmamız ile irtibata geçerek cevap alabilirsiniz. Hızlı ve güvenli yurtdışı nakliye işlemleri için firmamızı tercih edin.

 

Gürcistan’a Nakliye Kaç Gün Sürer?

Türkiye’nin ileri gelen lojistik firmaları arasında bulunan firmamız üzerinden yurtdışı nakliye işlemlerinizi hızlı ve sigortalı olarak gerçekleştirebilirsiniz. Sınır komşumuz olan Gürcistan’a da haftanın belirli günlerinde parsiyel ve parça grupaj nakliye işlemleri yapılmaktadır. Gürcistan tır kaç günde gider, işlem şu fiyata gerçekleştirilir mi vb. sorularınız için firmamız ile irtibata geçmeniz yeterlidir. Gelişmiş ulaşım ağımız, deneyimli personelimiz ve sigortalı hizmetlerimiz ile yurtdışı nakliye sürecini kolaylıkla gerçekleştiririz. Hızlı, güvenilir nakliye için firmamızı tercih edin.

 

 

KOMPLE TAŞIMACILIK

HAKKIMIZDA

Kuruluşumuz, faaliyetlerine Mersin merkezli başlamış olup kısa süre içerisinde İstanbul...

FRİGO

HİZMETLERİMİZ

Türkiye-Gürcistan arasında nakliye hizmetlerine hız kesmeden devam eden firmamız...

FRİGO

KALİTE POLİTİKAMIZ

Gürcistan Nakliyat, Uluslararası lojistik alanında kaliteyi yakalamış firma vizyonu...

FRİGO

VİZYON MİSYON

Taşımacılık sektöründe Gürcistan Nakliyat konusunda öncülüğü, dürüst çalışma, üstün hizmet...

FRİGO

PARSİYEL NAKLİYE

Aşağıda detayları verilen Irak FTL İhracat taşıması için navlun tekliflerinizi iletmenizi...

FİLOMUZ

FRİGO NAKLİYE

Gürcistan’a lojistik hizmetleri ve taşımacılık faaliyetlerinde bulunan firmalarla...