gürcistan kargo

Son dönemlerde dünya genelinde meydana gelen olumsuz vakalardan bir çok sektörün olumsuz etkilendiği gibi bir o kadarı da olumlu yönde etki yaşamaktadır. Olumlu yönde etkilenen sektörlerin başında ise hiç şüphesiz kargoculuk sektörüdür. Gerek yurt içi gerekse yurt dışı gönderilerin çok yüksek oranda artış göstermesine bağlı olarakta mevcut kargo şirketleri çalışma alanını genişletmiş, aynı zamanda sektöre yeni adım atan bir çok kargo şirketi de faaliyet göstermeye başlamıştır.

Uzun yıllardan bu yana yurtiçi ve uluslar arası taşımacılık alanında etkin çalışmaları bulunan firmamız Şah Lojistik’de komple ve parsiyel yük taşımacılığına ek olarak kargo kapsamlı yük taşımacılığı çalışmalarına başlamıştır. Uluslar arası alanda etkili çalışmalar yapmakta olan firmamız özellikle sınır komşularımız olan ülkelere yapılan kargo gönderilerinde geniş tedarik ağı bünyesine bağlı taşıma araçları ile kesintisiz kargo hizmeti sunmaktadır.

Sınır komşularımız olan Gürcistan diğer ülkelere nazaran daha fazla talep görmekte olduğundan firmamız Gürcistan kargo çalışmalarına ayrı alan açmış, ülkemizin tüm illerinden alınmak üzere Gürcistan’ın başta başkent Tiflis olmak üzere tüm şehir ve bölgelerine özellikle kapı teslimi kargo hizmeti vermektedir. Gürcistan’a en fazla kargo gönderisi çıkışı yapılan illerimizin başında elbette ki İstanbul gelmektedir.

Dolayısı ile firmamız İstanbul çıkışlarını sürekli ön planda tutup ağırlığı bu ilimize vermektedir. Hem Anadolu hem Avrupa yakası ilçelerinde konumlanmış olan toplama merkezleri aracılığı ile bir araya getirilen Gürcistan kargo yükleri teslim alındığı günün ertesinde yola çıkarılarak oldukça kısa bir süre içerisinde Gürcistan’da ki teslim noktalarına ulaştırılmaktadır.

Kargo gönderisi yapan her kuruluş veya özel kişinin gönderi ile ilgili tek kaygısı gönderilen ürünün teslim edildiği şekli ile teslimat noktasına güvenli bir şekilde ulaştırılması ve aynı zamanda olabilecek minimum süre içerisinde teslimatın gerçekleşmesi beklentisidir. Firmamız yaptığı düzenli ve kontrollü çalışmaları ile göndericinin yukarıda bahsettiğimiz kaygılarını ortadan kaldırmaktadır. Uzun yıllardan bu yana sektörde faaliyet gösteriyor olmamızın getirdiği avantajları yerinde ve doğru kullanarak müşterilerimizden olumlu görüş ve bildirim alıyor olmamızın verdiği gurur ile yolumuza emin adımlarla kararlı bir şekilde devam ediyoruz.